Yanlış mı,düşünüyorum acaba?

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve antika tarafından 30 Nisan 2009 başlatılmıştır.

30 Nisan 2009
    Konu Sahibi : antika
  1. antika

antika ilk meleğim benim. Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    108
    merhaba arkadaşlar,ben eğitimciyim.sizin fikrinizi almak istedim.geçtiğimiz salı günü veli toplantısı yaptım.neyse,velilerle görüşmemiz bittikten sonra bir öğrencinin velisi kaldı ve oğlunu çok sevdiğini onun okumasını çok istediğini belirtti.dediki,bana benim oğlum üvey onu kendi öz kızımdan bile çok seviyorum dedi:1shok:nasıl yani dedim.bu kadın boşandığında kızını ilk eşi almış ve 3 yaşında geri vermiş.kızı şu anda 9 yaşındaymış ve kızınla anlaşamadığını ona gıcık gittiğini hep ters düştüklerini söylüyor.şu an üvey oğlu 17 yaşında ben de dedim ki,kızınızı da çok sevmeniz ayırmamanız gerekir dedim ben onu oğlum kadar sevemiyorum diyor.ve benim yanımda aldı oğlunu şak diye boynundan öptü.okulumuz büyük şehrin tam göbeğinde,hani kadın cahil desem değil galiba sonradan açıköğretimi okumuş.baba da tapu dairesinde memur.benim anlayamadığım 17 yaşındaki oğluna bu kadar yakın sevgi,şap şup öpme normal mi,bunun yanında kızını üvey abi ve babaya karşı koruması gerekmiyor mu? o kadar üzüldüm ki küçük kız için anlatamamsenağlama.artık paranoyaklaşmaya başladım,oğlanın yanağında morluk görsem kadının günahını alıyorum.tövbe tövbe

2. 30 Nisan 2009
  3. incitanemtuana

incitanemtuana EVLI MUTLU IKI COCUKLU :) Pro Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    198
    ay tüylerim diken diken oldu okurken canim ki ben bu bir derdim var bölümüne cok ugramayi sevmem cok duygusalim cabuk etkileniyorum :KK43:
    kadinin günahini bende almak istemem ama anlayamadigim kendi canindan kanindan olani neden sevmiyo neden bukadar düskün diil bi anne öz evladini nasil geri tepki verirki anlamadim
    tmm belki biyerde oglana üveycilik yapmamasi güzel ama insan kendi cocugunu asla ayirmamali ya
    paranoya olmaman elinde diilki sekerim dogru yada yalnisda olsa düsüncelerin etrafimizda neler görüyo duyuyo ve biliyoruz

daha yeni esim anlatti almanyada yanilmiyosam hemde türk kendi öz ogluyla cinsel iliskide bulunurken kücügk oglu basmis yakalamis bunlari ve hemen ihpar etmis

ay allahim kimseye yasatmasin böyle seyleri insallah

4. 30 Nisan 2009
  5. antika

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    108
    ben de kimselere güvenemiyorum artık.ne bileyim ya,kendi kızını daha çok koruması gerekiyor.ve o kadar rahat ki,anlatamam.oğlum da oğlum başka bir şey bilmiyor.

6. 30 Nisan 2009
  7. incitanemtuana

incitanemtuana EVLI MUTLU IKI COCUKLU :) Pro Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    198
    allahim akil fikir versin insallah

8. 30 Nisan 2009
  9. antika

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    108
    inşallah,canım.kızını da koruma güdüsü versin.

10. 30 Nisan 2009
  11. paresssss

paresssss güvensizim ama umutluyum Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    ikiside öz olsa yada ikiside üvey anlarım ama öz dururken üvey hemde kocaman çocuk öpmek (yani öpsün ama kızınada yazık ). çok canım sıkıldı ya girmiycem buraya diiyorum yine bişey çekiyo dikkatimi. üzüldüm şimdi o kız için garibim anası kollamazsa bi insanı nolur öle üzey abi üvey baba yanında hemde.

12. 30 Nisan 2009
  13. Emine

Emine Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    Allah yanlis düsüncelerden korusun bizleri , yaa bir anne öz kizini nasil´da böyle kenara atabiliyor ? o kiz henüz 9 yasinda ona annesi sicak davranmasi gerekiyor annesi onu kendisine baglamasi gerekiyor ona karsi olan sevgisini onun yanliz olmadigini göstermesi gerekiyor , bu anne ne yapiyor gitmis 17 yasinda gence sevgisini gösteriyor tamam üvey oglu olabilir ama ona o kadar sevgi göstermek yanlis bence ve dediginiz gibi öyle sapur supur öpmesi normal degil ya.....

14. 30 Nisan 2009
  15. Sileli

Sileli Hadi Hayırlısı...... Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Kendı canından olan cocugunu nasıl sevemez :1shok:

Tamam üvey oğlunu sevebılır ama yınede mesafelı olmak gerek dıye düşünüyorum.yasakkelime

16. 30 Nisan 2009
  17. CADISILA87

CADISILA87 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bir tanıdığımız vardı evlenmiş kadın eşinin ilk karısından bir oğlu vardı delikanlı ..oraya nezaman gitsek o çocuğu kız arkadaşları arasa kadın sinirlenirdi...çokda durumları iyiydi..kadın patrondu aynı zmaanda modern bir kadındı..üstelik bu eşindende bir oğlu olmştu ...yani kocasının ilk karısından olan o delikanlı oğlanla kardeşşşşş o adamdan boşandı şimdi oğluyla yaşıyor

18. 30 Nisan 2009
  19. dilarem

dilarem erdim,serdim :) Pro Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    148
    Anlamadımmm:1shok::1shok::1shok:
    Hangi oğluyla yaşıyor ve bu yaşamak kelimesini umarım normal hayatını idame ettirmek babında kullanmışsınızdır,yoksa bir birliktelik anlamı çıkar kiii evlerden ırak :1no2:
    Yok yok ben lafı tersinden anlamışım di mi kızlar:uhm: