Yanlış mı yaptım acaba?

Konusu 'Arşiv' forumundadır ve pink_dream tarafından 8 Eylül 2008 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    8 Eylül 2008
    Konu Sahibi : pink_dream
  1. pink_dream

pink_dream Guest

Arkadaşlar ben bir konuda size danışma ihtiyacı duyuyorum...(Daha önceden yazdıklarımı okuyanlar hatırlayacaklardır! ) Çünkü fikirlerinize inanılmaz derecede çok ama çok ihtiyacım var şu anda ...fisfisfisBen sözlümden 2 ay önce ayrılmıştım duygularım ile mantığım çelişmişti ve ben mantığımı tercih ederek severek ayrıldım ,ayrıldık aslında(kalbim bu ayrılığı sevdiğim için kabullenmekte zorlansa da senağlama ) aramızda kavga filan da etmedik ayrıca...:1no2:
    Ve sonrasında ben 2 ay bu ayrılağa alışma çalıştım ve hayatımda önemli kararlar almak üzere idim yani geri dönüşü olmayacak kadar önemli kararlar bunlar ...ama içimde bir ukte kaldı sanki son bir defa sevdiğimin nasıl olduğunu duymak için onu aradım halini hatrını sordum...Şaşırtıcı ama beklediğimden daha pozitif karşıladı beni ben sadece sesini duymak istemiştim halbuki ne bileyim bunu ikimize çok görmedim belki de ama beni çok şaşırttı çünkü ayrı kaldığımız dönemde nereye gittiğimi bilecek kadar yakından ilgilenmiş demekki bana döndün mü dedi çünkü şehir dışında idim ,ve ortak arkadaşımızın kaza geçirdiğini ve ziyaretine gideceğimi söyledim ve beni yine şaşırttı ve birlikte gidelim mi dedi ?çok şaşırdım olabilir dedim ama acaba şimdi ne olcak ?kafam karıştı bilemiyorum ne düşüneceğimi ?Sizce şimdi nasıl bir tutum sergilemeliyim ?CADIARZU

2. 8 Eylül 2008
  3. beachbunny

beachbunny Guest

önceden yaşadıklarını bilmiyorum ama çok ciddi bişey yoksa ondan uzaklaşmana neden olacak,ikinizde severken bunu yapma ilişkinize..a.s.

4. 8 Eylül 2008
  5. HeartLess

HeartLess HUZUR MELEĞİMSİN SEN.. Pro Üye

Beğenildi:
    29
    Ödül Puanları:
    198
    siz tutumunuzu,arayarak göstermişsiniz zaten...
    severek ayrılmışsınız,yine severek birleşecek gibisiniz...
    biraz oluruna bırakın,bakalım kafanızdaki çelişen olaylar düzelmiş mi...
    sevgiler...

6. 8 Eylül 2008
  7. Lady34

Lady34 ♥Kocasının Bebek'i♥ Pro Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    196
    aramamalıydın mirmirmirmir
    mantık ayrılığı boşuna olmuş yine birleşeceksiniz kaydirigubbakcemile

8. 8 Eylül 2008
  9. KarKralicesi

KarKralicesi hoppppp Gümmmm (: Pro Üye

Beğenildi:
    17.071
    Ödül Puanları:
    488
    Ayrılma nedeniniz neydi acaba:nazar:

10. 8 Eylül 2008
  11. schatzi

schatzi Ol iz vel ! Üye

Beğenildi:
    43
    Ödül Puanları:
    153
    Denenmişi denemenin faydası yoktur.Sorunlu bir ilişkiniz vardı ki sözlüyken ayrılmışsınız.Bir dahaki nişanlıyken, evliyken olursa çok daha kötü.Bence beraber gitmeyin ve aramayın da

12. 8 Eylül 2008
  13. temmuziki

temmuziki Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    153
    acı çekmek pahasına mantıklarıyla hareket edenlere hep hayranlık duymuşumdur CADIARZU

14. 8 Eylül 2008
  15. destinaber

destinaber Guest

DEMEKKI 2 AY AYRILDIK DIYORSUN ama aslında yuregınde beynınde ayrılmamısın
    o da senı unutmamıs sende
    ayrılırkende kavga fılan etmemısınız halende ona karsı hıslerın kuvvetlı gıbı
    arıyarakta bır sekılde bunu gostermısın canım
    sız yenıden bırlesırmısınız gıbı gelıyor bana hayırlısı olsun
    mutluluklar

16. 8 Eylül 2008
  17. yaralim

yaralim Kizim...Askim... Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    Bu iliskiyi noktalamamissin, yazilarini okuyuncada karsi tarafinda ayni duygular içinde oldugunu gosteriyor...artik zaman gosterecek ama sanirim tekrar bir araya gelme olasiligi fazla..
    insallah senin için hayirlisi olur
    Sevgiler

18. 8 Eylül 2008
  19. pink_dream

pink_dream Guest

Aslında belli bir sebebi yok ama son zamanlardaki ilgisizlikleri değişmesi vs.ama aslında şimdi korkuyorum neden mi ya değişmedi ise ya beni üzerse diye ama bir yandan da o zor dönemler geçiyormuş öğrendim ona destek olmak istedim ve sms yolladım o da çok sevinmiş belli ki kurduğu bir cümle ile beni düşündürdü sanırım hatalarının farkına vardı ama bilmiyorum ne onla ne de onsuz ama şimdi o görüşmede nasıl davranmalıyım ki bana yakışanı yapmış olayım aah bu sevgim yok mu ....?hayırlısı ne ise o olsun diyorum ama inşallah iyi olur bundan sonrası ?siz ne dersiniz ayrı kaldığımız dönemde hatalarını anlamış mıdır?ki:Saruboceq:CADIARZU

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.