yanlış zaman yanlış insan...reddettiğim birine sevdiğimi söylesem çok mu yanlış olur?

Konusu 'Aşk Hikayelerimiz/Dertlerimiz' forumundadır ve littlewise tarafından 25 Şubat 2010 başlatılmıştır.

25 Şubat 2010
    Konu Sahibi : littlewise
  1. littlewise

littlewise Guest

Kızlar kafam çok karışık, yanlış zamanda bana teklif gelmişti reddetmiştim ama şimdi fikrim değişti.

eski sevgilimden yeni ayrılmıştım erkeklere güvenim kırılmıştı ve o bana beni sevdiğini söyledi, aslında ben de istiyordum ta ki ilk buluşmaya kadar, buluştuğumuzda yanında durmak istemiyordum bile. yeni ayrıldığımı ve erkek arkadas istemediğimi söyleyip arkadas kalalım demiştim. aradan yaklaşık 1 yıl geçti neredeyse hiç görüşmedik, arkadaş kaldık güya, sonra tekrar buluştuk arkadaşça, ikinci buluşmaydı bu, ve onu sevdiğimi hissettim, yani ne bileyim gözüme daha farklı göründü daha olgun daha istediğim gibiydi sanki. eve geldiğimde bunıu ona birkaç gün içinde söylemeyi planlıyordum ama erkek bir arkadaşıma danıştım önce ve o bana "söyleme" dedi, eğer söylersen değerin kalmaz dedi. çok kafam karıştı, beni hala seviyor gibiydi heyecanı falan ama şimdi o da tekrar söyleyemez ki. çünkü 1 kere söyledi ve reddettim tekrar sormaya cesareti olamaz ya reddedersem diye, di mi? ne yapmalıyım kızlar bana akıl verin lütfen :KK43:( söyleyeyim mi? nasıl söylemeliyim söylemeliysem eğer?

Son düzenleyen: Moderatör: 25 Şubat 2010
  2. 25 Şubat 2010
  3. krizalit.kristalin

krizalit.kristalin Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106

Bence onunla biraz daha zaman geçirip hem kendini hem onu yoklamalısın. Çünkü bir kez daha yanıldığını düşünürsen o insana karşı gerçekten ayıp etmiş olursun. Hem bu süre zarfında belki sana cesaret verici davranışlarda bulunur, ya da sen ona cesaret verirsin..

Peki bu arkadaş bir yıldır hiç gönül ilişkisi yaşamadı mı?

4. 25 Şubat 2010
  5. SuLtan42

SuLtan42 Uykucuuu Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    ben olsam direk söylemezdim.
    ona msj felan atardim, benim hakkimda ne düsünüyorsun diye. hala hislerin ayni mi yoksa degistimi diye sorardim önce

6. 25 Şubat 2010
  7. littlewise

littlewise Guest

yok cnm yaşamadı bildiğim kadarıyla, sanmıyorum da zaten bu surede başka bi gönül ilişkisi yasadığını. öyle çok kız arkadası olan bir insan değil. son sevgilisi bile yıllar öncesinde kalmış

8. 25 Şubat 2010
  9. littlewise

littlewise Guest

ben de ona beni hala sevip sevmediğini sormayı düşünüyorum ama nasıl soracağımı bilmiyordum sonra arkadas öyle değerin düşer deyince kafam karıstı

10. 25 Şubat 2010
  11. _NURUM_

_NURUM_ Guest

bence hemen söleme.birlikte wakit geçirinn.bakışından konuşmasndan anlarsınn sana karşıı içinde hala bişeyler olup olmadığını.sorada ona göre dawranırsınn tatlım

12. 25 Şubat 2010
  13. krizalit.kristalin

krizalit.kristalin Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    Peki hâlâ sana karşı birtakım hisler beslediğini düşünmek için sebeplerin var mı?

Bence dediğim gibi onunla biraz daha arkadaşça zaman geçir, bir şey olacaksa öyle gelişsin, olacağı varsa öyle olur yani. Şimdi kalkıp ağzını aramaya kalksan bence hoş olmaz, "o eskidendi be güzelim" dese de sen üzülürsün.

Bir bakın bakalım beraber güzel zaman geçirebiliyor musunuz, sana hâlâ değer veriyor mu. Eğer ikinizin de gönlü varsa kendiliğinden olur, bence böylesi uygun. Ama tabi senin kararın.

14. 25 Şubat 2010
  15. SuLtan42

SuLtan42 Uykucuuu Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    yoo nie degerin düssünki, bosver onun dedigini.
    ben caktirmadan sorardim nebilim aksamlari mesajlasin mesela, önce havadan sudan konusun, sonra zaten yavas yavas o sana yaklasirsa, yada nebilim cesaret verecek bisiler yazarsa, sana yanasirsa, iltifat ederse mesela. sorarsin, benim hakkimda ne düsünüyorsun, hislerin degistimi diye:1rolleyes: :jeyyar:

16. 25 Şubat 2010
  17. littlewise

littlewise Guest

doğru söylüyosun bende de biraz sabırsızlık var tabi hemen ne olacaksa olsun istiyorum ama acele etmemekte fayda var sanırım...

bende hala gönlü olduğunu düşünmemin sebebi, sürekli bir kaybolup bir geliyordu, arkadas bile kalamayacağımızı düşünüyordum yapamayacak gibiydi, sonra gelip kendisi buluşalım mı dedi bana öyle buluştuk tekrar. sonra sohbet ederken de öyle hissettim belki de yanılıyorumdur bilmiyorum fisfisfis :1no2:

18. 25 Şubat 2010
  19. littlewise

littlewise Guest

haklısın cnm yorumun için tsekkurler biraz zaman gerek sanırım