yanlışmıyım kızlar????

Konusu 'Aşk Hikayelerimiz/Dertlerimiz' forumundadır ve balbocee tarafından 22 Mayıs 2009 başlatılmıştır.

22 Mayıs 2009
    Konu Sahibi : balbocee
  1. balbocee

balbocee Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    slm kızlar;
    24 yaşındayım bu zamana kadar başımdan 2 tane yüzük olayı geçti ilki sözdü diğeri nişan nişanlımdan ayrılalı 1,5 yıl oldu..şuan hayatımda biri var yaklaşık 1 yıl olacak birlikteliğimiz bir dediğimi iki etmiyor resmen ağzımın içine bakıyor tabiki ben de öle...durum şudur ki şimdiki erkek arkadasımda artık ciddi bişiler olmasını istiyor kız kardeşi nişanlı bu sezon sonu evlilik planları yapıyor ve hersey erkek arkadasımın üzerinde hem onu maddi anlamda zora sokmamak hem de daha iyi tanıyabilmek için ata ata 2010 nisan ayına kadar attım evlilik olayını onu seviyorum evet ama önceki yaşadıklarımdan sonra gerçekten çok korkuyorum tabiki geçmişin acısını ya da karsı taraflardan gördüğüm hataları ona mal etmeye çalışmıyorum ama kafamda bi yerlerde hep acabalar var...önceki ilişkilerimde benımde artı eksilerim gayet tabıkı vardır ama zamanında gercekten cok üzüldüm aynı şeyleri tekrar tekrar yaşamak istemiyorum kaldıkı birdaha böle bişi de olursa ailem kesinlikle kaldıramaz ve benı en cok üzende bu olur..ysnlışmıyım kızlar bu konuda bencil olmak istemiyorum siz olsaydınız ne düşünürdünüz?

2. 22 Mayıs 2009
  3. melekberke

melekberke Serseri aşığım..... Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    Elbette çekinmekte, tereddüt etmekte haklısın canım....
    Sütten ağzı yanan yoğurdu üfleyerek yermiş derler....
    Ama... Bu herşeyin artık aksi olacağını göstermez. Kendini şartlandırıp olumsuz düşünme.
    Önemli olan hatalarını bilmen ve tekrarlamaman....
    Güzel ve pozitif düşün...
    Mutluluklar...

4. 22 Mayıs 2009
  5. RooSE

RooSE Rabbime emanetsiniz Pro Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    148
    hayatım bişeyleri yaşamadan göremezsin.ama acele etme yinede iyice fikirlerini ölç tart ben aileni değil seni düşündüm ilk anda birdaha böyle birşey yaşarsan toparlanamazsın..ve eğer karar verirsen o nişan söz evrelerini çok uzatma derim ama emin olmadanda asla böyle bir yola çıkma.herşey gönlünce olsun

6. 22 Mayıs 2009
  7. cybernuran

cybernuran just say YES <")))>< Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    148
    bence gayet iyi düşünmüşsün canım aceleye getirme bence bende 2010'a attım evliliği maddi manevi
    sıkıntıya düşmeden evlendikten sonra hiçbişeyimiz eksik olmadan rahat edelim diye

:eek:

8. 22 Mayıs 2009
  9. sm793

sm793 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    148
    umarım hayırlısı olur senin için ama bence acele etme tatlım.
    yaşın zaten küçük acele etmen için bir nedenin yok, kendini hem manevi hemde maddi yönden hazır hissettiğin zaman giriş bu işlere, hatta erkek arkadaşının hazır olduğundanda emin ol canım.
    inşallah gönlüne göre olur, bu sefer hayal kırıklığı yaşamassın

10. 22 Mayıs 2009
  11. EU1

EU1 Guest

korkmakta haklısın aslında.. çok acele etmene gerek yok ama geçmişte görmüş olduğun kötü şeyleri ona mal etme, boşuna huzursuzluk çıkmasın.. umarım çok mutlu olursunuz..

12. 22 Mayıs 2009
  13. combine

combine Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    272
    Ödül Puanları:
    153
    NıŞan sÖz atmak hemde 2 kere gÜzel bıŞey deĞıl tabıı..fakat ınsanlar flÖrt devresınde maalesf bırbırlerını yeterınce tanımıyorlar,ne zaman kı nıŞan olup aıleler ıŞın ıÇıne gırıyor ıŞte o zaman ÇÖzÜlÜyorlar...evlenmeden ÇÖzdÜĞÜn ıÇın Şanslı olduĞunu dÜŞÜn ve bunutecrÜbe sayıp yoluna devam et....ÇÜnkÜ Önemlı olan sen ve senın duyguların...

14. 23 Mayıs 2009
  15. bloodrayne__

bloodrayne__ Guest

bence 2 kere de olsa 5 kere de 10 kere de olsa insanlık hali bunda kafaya takılacak bişi yok..onlar nasip değilse 3. sünü nasip etmeye mecbur tutma öncelikle kendini..yoksa kendi kendine istemediğin şeyleri görmezden gelirsin bilinçsizce belki de..sen ilişkin için elinden geleni yap,karşındakinden de her zaman bunu iste,,herşey güzel olursa amenna devam edersin,,olmazsa da 3 oldu 5 oldu die kötü bir evlilik yapma