yanlızlığın gözü kör olsunnnnnn

Konusu 'Arşiv' forumundadır ve HAZEL.SU tarafından 12 Eylül 2008 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    12 Eylül 2008
    Konu Sahibi : HAZEL.SU
  1. HAZEL.SU

HAZEL.SU Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    Böyle giderse bunalıma giricem galiba. Ya ben 22 yaşındayım ve hayatımda biri olsun istiyorum. Ama benim istediğim beni istemiyor , beni isteyenide ben istemiyorum. Ama yanlızlıktan da o kadar çok sıkıldım ki. İnsan derdini , sevincini paylaşacak , her zaman yanında olacak , başını yaslamaya bir omuz arıyor ama bende o yok. Çok kafama takmaya başladım artık. Hayır bir de çevremden öyle tepkiler alıyorum ki. Sevgilim yok diyince " Hadi canım seninde sevgilin yoksa , kimsenin yoktur " falan diyorlar. Sevinsem mi üzülsem mi şaşırdım iyice. Ben bu kadar kafama taktığım için mi böyle oluyor acaba. Kafama takmasam kesin bir yerlerden bir şey çıkar. Ama gelin bir de bana anlatın. :nazar::a015::1no2:mirmirmirmirsenağlama

2. 12 Eylül 2008
  3. EU1

EU1 Guest

canım biliosun bunlar kader kısmet işleri..elbetteki sevgilin olacak sevdiğin biri olacak ama demekki zamanı var bunun.. demekki şu an senin için hayırlı deil.. hem daha çok çok gençsin sabret güzelim ve hep hayırlısını iste ALLAHTAN

4. 12 Eylül 2008
  5. EU3

EU3 Guest

Bunlara fazla kafani takma... Zamani gelince hersey zaten kendiliginden oluyor...yerimseniben Alnimiza ne yazilmissa onu yasiyoruz ve yasayacagiz... Önemli olan Rabbim herseyin hayirlisini versin :1hug:

6. 12 Eylül 2008
  7. plnhsyn

plnhsyn Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    canım bir ara ben de öyle düşünüyordum çok çıkma teklifi alırdım ama kabul etmezdim hiç mi kimse olmayacak hayatımda diyordum kötü bir ilişki yaşamıştım 2 sene kimseyle bir ilgim olmadı sonra birden nişanlım çıktı karşıma tesadüfler bir araya getirdi bizi nişanlanacağım bile gelmezdi aklıma ama bunların hepsi kısmet arkadaşların da dediği gibi zamanla kendiliğinden oluyor herşey hem kafana takma hayatımda kimse yok diye girdiğin ortamlarda kendine güvenerek bak etrafa unutma bir gün biri geliverir yanına

8. 12 Eylül 2008
  9. edi

edi Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    HAZEL.SU yalnızlık derdi bende de var diğer arkadaşların yorumları biraz içimi rahatlattı. Kendimden korkar oldum 4 sene biriyle arkadaşlık yaptım çok duygusal bir insanım aşkta gurur yapmam sevgimin arkasında dururum ama karşımda ki insan tam tersi çıkınca ayrıldım 1,5 senedir kimse yok... sevemiyorum kimseyi yalnız kalınca ah diyorum biri olsa ama biri gelince direk yok diyorum... kader kısmet elbet bu yalnızlık biticek .... :eek::eek:

10. 12 Eylül 2008
  11. Adivar

Adivar Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    43
    Ödül Puanları:
    148
    Belkide şu an bunları sana düşündüren içinde bulunduğun boşlultur.Herşeyin hayırlısını dile ve hayırlısını iste Rabbimden.
    Acele etme kısmetindeki insan zaten seni bulacaktır cnım benim a.s.

12. 12 Eylül 2008
  13. fxixrtxixnanxixnkxixzxix

fxixrtxixnanxixnkxixzxix Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    146
    canım herşeyın bir zamanı var ..bunlar nasıp kısmet işi..hayırlısı olsun

14. 12 Eylül 2008
  15. nisan001

nisan001 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Allah iyi insanlarla karşılaştırsın herkesi.
    psikopat manyak .. bi sürü insan var belli etmiyorlar kendilerini
    sen kafana takma yapabileceğin sadece dua etmek karşına hayırlı biri çıksın diye

16. 12 Eylül 2008
  17. HAZEL.SU

HAZEL.SU Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    Hepinize çok teşekkür ederim. içimi rahatlattınız inanın. Ama üzülüyorum işte napayım. Hele de böyle el ele çiftler görünce içim acıyor sanki. Hep hayırlısı olsun diye dua ederim zaten ama hissettiğim şeylere de engel olamıyorum işte.Hepiniz öpüldünüz.:sm_confused::sm_confused:mirmirmirmir

18. 12 Eylül 2008
  19. EU1

EU1 Guest

daha önce erkek arkadaşın hiç olmadı sanırım ki merak ediyosun böyle şeyleri..ewet genciz hepimiz anlıyorum seni bak dua da ediyomuşsun dua ile gelen sevgili en hayırlısıdır bunu unutma canım ben buna şahit oldum allahım aşükür..biraz daha sabret bebğim

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.