Yanllkla Yeenimin kolunu yaktm, vicdan azab ekiyorum :((((

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve MeDuSa tarafından 24 Temmuz 2009 başlatılmıştır.

24 Temmuz 2009
    Konu Sahibi : MeDuSa
  1. MeDuSa

MeDuSa Guest

Kızlar bi kaç saat önce oldu olay
    Ablamın kızı var 5 yaşında saçıma maşa yaparken bende istiyorum diye tutturdu ne desem dinletemedim çok sıcak başına değerse yanarsın dedim ama nafile sonra iki tane saçına maşa ile lüle yaptım. Ablam çağırdı mutfağa,bende hadi annen çağırıyor gidelim sonra tekrar yaparız dedim.Oysa dikkatini dağıtmak istiyordum başka bişeyle.Neyse maşayı masaya koydum yanında toka vardı bu tokayı takıcam dedi ve bi anda elini uzattı bileği maşaya deydi.
    Ağlamaya başladı.Bende hemen bepanthen sürmüştüm yanık kremi diye biraz ağladı hafiflemişti ağlaması.Annemi istiyorum dedi.Çağırdım.Ablam soğuk su olacak diye bileğini suya tuttu çocuk feryat figan bağırmaya başladı.Bende başladım benim yüzümden oldu diye ağlamaya.Ablam ağlama bide sen başlama şimdi dedi.Bu sefer babamı istiyorum diye ağlıyordu eniştem geldi kucağına falan aldı.Bi anda naptığımı bilemedim,öyle içim yandıkiii "teyzem sana dedim elini değdirme diye demedimmi" diye ağlamaya başladım ama onun canı yandı diye öyle kötü oldumki bende onun kadar bağırarak ağlıyordum.Banyoya girdim sonra ağlıyordum kendimi durduramıyordum.Amcamlarda vardı kimse duymasın diye girdim içimi dökene kadar ağladım kendimi suçladım bağırdım.
    Sonra duş aldım yine ağlayarak.Neyse çıktım sonra. Baktım ablamın kocağında bileğine de krem sürmüşler. Gülüp duruyor minik bebeğim. Onu ağlattığım için kendime çok kızdım.Nasıl düşünemedim diye.Şimdi uyudu ablam odama yatırdı o yatağımda prensesler gibi uyuyor.Bense hala içimdeki vicdan azabını dindiremedim. Off çok kötüyüm yazarsam rahatlarım dedim ama rahatlamadım ben çok kötü bi teyzeyim işte mafoldumben

2. 24 Temmuz 2009
  3. Pazza

Pazza nam-ı diğer Lucita Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    aaa, kaza canım, nerden ne zaman geleceği belli olmuyo işte.. allahtan hafif atlatmış bence ona dua et.. çocuğun ne yapacağı belli olmaz, daha ciddi şekilde yaralanabilirdi de.. hadi üzülme artık sen de, çocukla çocuk olma bak o unutmuş bile :)

4. 24 Temmuz 2009
  5. irem naz

irem naz Canım OĞLUM Üye

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    148
    canım senin suçun yok ki yanlışlıkla olmuş,boşuna kendini harap ediyorsun...

6. 24 Temmuz 2009
  7. er_ca

er_ca 6-11-2012 Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    148
    isteyerek olmamış kii.. görünmez kaza iste üzme kendini.. geçmiş olsun..:)

hem çok ciddi bir yanık da olmamış Allah korusun.

8. 24 Temmuz 2009
  9. Gxuxlsxuxm Sultan

Gxuxlsxuxm Sultan Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    146
    Ahh canim kiyamam sana....üzülme teyzesi kaza ile olmus...:teselli:

Cocuk bu ne yapacagi belli olmaz iste...gecer insallah...aglama güzelim.:1hug:

10. 24 Temmuz 2009
  11. MeDuSa

MeDuSa Guest

Kızlar yorumlar için hepinize çok tşk ederim a.s.

Zaten sürekli bi şekilde yaramazlık yapıp kendi canını acıtıyor ama bu sefer benim dikkatsizliğimden olması beni çok üzdü.Keşke dedim benim bileğim yansaydı bu kadar canım acımazdı. :1no2:
    Kendi çocuğum gibi seviyorum onları Allah'ım ikisinide kazalardan belalardan korusun :Saruboceq:

12. 24 Temmuz 2009
  13. juno

juno Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    12
    Ödül Puanları:
    0
    üzülme yaa kaza işte isteyerek yapmamışsın ki.. hem soğuk suya tutmuşlar madem krem de sürmüşler iyileşir bikaç güne.. :teselli:

14. 24 Temmuz 2009
  15. Gxuxlsxuxm Sultan

Gxuxlsxuxm Sultan Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    146
    Amin canim.....

Iste bak yiyenlerin icin bile nasil icin parcalandi...birde kendi cocugun oldugunu düsün!!

Her saniye koruyamazsin cocuk iste...sürekli merakla dünyasini kesfetmeye calisiyor....ehh hali ile ufak tefek kazalarda olucak....yerimseniben

Allah beterinden saklasin

16. 24 Temmuz 2009
  17. Sarissa

Sarissa uyudun uyanmadın olacak.. Üye

Beğenildi:
    35
    Ödül Puanları:
    148
    geçmiş olsun. görünmez kaza işte...

18. 24 Temmuz 2009