yanma ve agrı

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve esma3a3a tarafından 7 Şubat 2010 başlatılmıştır.

7 Şubat 2010
    Konu Sahibi : esma3a3a
  1. esma3a3a

esma3a3a Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    bugun 6.haftaya gırdım.dunden berı bı yanma ve kasık agrısı var.boyle bır tecrube yasayan varmı arakadaslar.korku bastı bana da.

2. 7 Şubat 2010
  3. selenaks

selenaks Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    güzelim normal bebek yerleşmeye çalışıyor fakat 12. haftaya kadar gebelikler riskli o yüzden kendini fazla yorma fırsat buldukça ayagını havaya kaldır ve yat dinlen..agrıya agrıya yerleşecek ufaklık:)

4. 7 Şubat 2010
  5. GIYMATLIM

GIYMATLIM Emrine Şükürler Olsun.. Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    148
    selenaks arkadaşa katılıyorum . mutlaka yat dinlen. kasıklarında ağrı olduğu halde iyiyim diye benim gibi artislik yaparsan bebeğin düşer :a015: bunu seni üzmek için değil dikkate alman için söylüyorum arkadaşım. mümkünse yarın doktora git ve durumu anlat. ınşaallah ömrü varsa birşey olmaz ama sen yinede bişey olmaz deyip ihmal etme :1hug:

6. 8 Şubat 2010
  7. Kurtlu3lmam

Kurtlu3lmam Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    16
    Ödül Puanları:
    148
    bebek yerleşirken ağrı oluyor ama düşük olma ihtimilide olabilir sen tedbirini al doktorunu ara ve yat dinlen hiç bir iş yapma.ilk gebeliğimde ağrı oldu düşük oldu 2. gebeliğimde yine ağrı oldu ama bişey olmadı bağlantısı varmı bilmiyorum.birde yanma varsa idrar yollarında enfeksiyon olabilir.sen doktoruna görğn

8. 8 Şubat 2010
  9. CLeOpaTRa

CLeOpaTRa Mina ile Yasir'in Annesi Üye

Beğenildi:
    28
    Ödül Puanları:
    148
    bol bol dinlen canım meraklanma bişey olmaz allahın izniyle..