Yanma yakmyormu :(

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve marconi tarafından 29 Kasım 2009 başlatılmıştır.

29 Kasım 2009
    Konu Sahibi : marconi
  1. marconi

marconi Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    kızlar çok mutsuzum.her gün yeni bir dert..abimle erkek arkadaşım tesadüfen işyerimde tanıştılar.erkek arkadaşım gittikten sonra abim yanına yakıştırıyosan evlen dedi.anneme de çok tipsiz nasıl beğenmiş onu falan demiş.biraz önce de bence görüşmeyi kes artık insan yanına yakışan biriyle olmalı dedi.sen ona çok fazlasın dedi.canım acayip sıkkın moralim bozuk. senağlama.tamam dünyanın en yakışıklısı değil hatta bi kaç arkadaşım da aynısını demişlerdi.ama tanıdıktan sonra çok sevdim..ama bu laflar soğutuyo beni ondan ne yapacağımı bilemiyorum.şimdiden milletin diyeceği lafları düşünüyorum bula bula onu mu bulmuş falan filan.ooff herşey yakışıklılık güzellik mi? kızlar ne olur bana yardımcı olun

2. 29 Kasım 2009
  3. siyamarz

siyamarz gölgem, duruşuma bağlı Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    gecengün zaten giyinmesini begenmediğnizi söylemiştiniz..işiniz zor.kendisine bakacak artık mecburen erkek arkadasınız

4. 29 Kasım 2009
  5. _ConversE_

_ConversE_ Nam-ı diğer extreme:)) Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    106

Milletin dedikleri bukadar önemlimi sizin için
    bu sözleri kulak arkası yapmazsanız
    asslaa ilişkinizde mutlu olamazsınız
    sben yakıştırdıktan sonra size halt yemek düşer deyip
    arkanızı dönüp gigiceksiniz
    abinize de bu benim mutluluğum benim seçimim
    insanları tiplerine fiziklerine göre ayırmak çok yanlış
    çok yakışıklı ama küçücük beyni olan biriyle
    olmamı mı yeğlerdiniz diye cvp verebilirdin :nazar:

6. 29 Kasım 2009
  7. On41

On41 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    106
    canım bu konu neden bu kadr sana dert oldu anlamadım..:uhm: sen seviyorsun,kim ne derse desin..gerçekten seviyorsan onların dediklerine gülüp geçmen gerek.bana da aynı şeyleri söylüyor çevrem ama hiç takmıyorum valla.. heee heee deyip geçiyorum :dance:

8. 29 Kasım 2009
  9. ysl_cinema

ysl_cinema ATATÜRK'ümü çok seviyorum Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    tatlım tek sorunun bu olsun bu sorun bile değil kiiii....güzellik bakanın gözlerindedir millet ne derse desin sen kalbinin sesini dinle o kişiyi seviyorsan iyi bir insan oldugunu düşünüyorsan sakın ondan soguma aksine bu güzel sevgiye daha sıkı sıkı sarıl herkese ispat et birbiriniz için yaratıldıgınızı herkes utansın laflarından.sakın bırakma sevgilini yazık olur inan:1rolleyes:

10. 29 Kasım 2009
  11. marconi

marconi Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    kızlar insanların söylediklerinden çok etkileniyorum elimde olmadan.keşke bende takmasam bildiğimi okusam.ama ailem bu konuda çok baskıcı onlara karşı gelmekten çekiniyorum.çocuğun ne durumu ne ailesi ne işi gücü hiçbişey dert değil taktıkları şey yanıma yakışmamasıymış.

12. 29 Kasım 2009
  13. prenses006

prenses006 Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    1.142
    Ödül Puanları:
    188
    benim şimdiye kadar olan nerdeyse bütün sevgililerimi hiç kimse yanıma yakıştıramadı ama bana vız geldi tırıs gitti duymadım bile söylenenleri aşk insanın gözünü kör kulağını sağır ediyor bendede var bişey gidip nerde tipsiz var onu buluyorum akannehir hayır sadece tipleri kötü olsada karakteri iyi olsa neyse, hem tipsiz hem karaktersizlerdi bir kişiyi cidden seviyorsan o sana zaten dünyanın en yakışıklı erkeği gibi görünür, kirpinin yavrusunu severken yumuşak tüylü yavrum diye sevmesi gibi karakteri iyiyise ilişkiniz iyi gidiyorsa hiç takma bile söylenenleri bence yerimseniben

14. 29 Kasım 2009
  15. gonca2206

gonca2206 v for melinda Üye

Beğenildi:
    164
    Ödül Puanları:
    153
    canım benim eşimede söylediler hatta düğünde bana duyura duyura söyledi densizler yanıma yakışmıyomuş nerden bulmuşum zevksizmişim filan
    takmadım ben yanıma yakışan ama ruhuna yakışmayan adamdansa

16. 29 Kasım 2009
  17. marconi

marconi Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ne güzel söylemişsin canım..anneme bir tanı gör ondan sonra yorum yap dedim.bana dediği şey abin görmiş tipsizin tekiymiş görmeye gerek yok oldu senağlama.ne diyim şimdi ben ailem bile böyle diyorsa millet neler der.

18. 29 Kasım 2009
  19. On41

On41 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    106
    iyi bi işi,elinde mesleği var mı? evet
    seni seviyor ve değer veriyor mu? evet
    kötü alışkanlığı var mı ? hayır
    vs vs gibi cevaplar verebiliyorsan görünüşünün hiç bi önemi kalmıyor.. asıl bunları sana ailenin demesi gerek..sonuçta seni mutlu edecek olan görünüşü değil ,huyu suyu yüreği...