Yannz da Sevgilinize kur yaplsa?

Konusu 'Aşk Hikayelerimiz/Dertlerimiz' forumundadır ve zhr79 tarafından 28 Temmuz 2009 başlatılmıştır.

28 Temmuz 2009
    Konu Sahibi : zhr79
  1. zhr79

zhr79 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    146
    esiniz veya sevgilinizle birlikteyken aynı ortamda bulundugunuz bir kız sevgilinizin ilgisini cekmeye calısıp ona kur yaparsa o anda ne yapardınız

2. 28 Temmuz 2009
  3. Asmin

Asmin Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    193
    Ödül Puanları:
    153
    gulerek izlerdim.. izledim de kac kez.. kalkarken sevgilime guzel bi opcuk kondurdum o da bana sarildi oyle ciktik o mekanlardan.

4. 28 Temmuz 2009
  5. Gxuxlsxuxm Sultan

Gxuxlsxuxm Sultan Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    146
  6. 28 Temmuz 2009
  7. zhr79

zhr79 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    146
    yapan kızı pataklamak gelirdi içimden ama senin yaptıgın daha sinir etmiştir :)

8. 28 Temmuz 2009
  9. EU3

EU3 Guest

1 kere karşılaştım böle bi durumla üniwersitede.. benim bişe yapmama gerek kalmdan nişanlım demişti hareketlerin rahatsız edio fazla cıwıdın biraz katı hale geç diekaydirigubbakcemile3:roflol::roflol:

10. 28 Temmuz 2009
  11. PastelBoya

PastelBoya Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Ben sırf anladığım diye yakın temasta bulunmazdım ama yokmuş gibi davranırdık zaten ben farkediyorsam sevgilimde farkedecekti bu durumu sanırım lafını esirgemez (ben çok yakın teması seven bir insan değilim kalabalıkta o yüzden yani)naniknanik

12. 28 Temmuz 2009
  13. mxixz mxixz

mxixz mxixz Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    ooooooo kıyamet kopar dunyayı ona dar ederım bır hafta once tatıldeydık esım yuzmeyı sevıyo ben yuzmeyı bılmedııgım ıcın gıtmedım plajdada ankarada yasayan kızlarla tanıstı kayınvalıdem gercı kızlar atladı bızım sohbetımıze neyse esım denıze gıttı bende ona bkıyorum bır baktım kızlarla top oynuo kızların arkadasları fılan var bırde benım kaynım var gorur gormez delı oldum kostum denıze hemen esımı cagırdım sen ne yaptıgını sanıyorsun dedım ben oturuyum sen topmu oynuyorsun hemen yanıma gelıyorsun dedım bır daha denıze sokmadın o kızlarla bır sohbet etttttt kıyametı koparırım dedım hıc ne denıze gırdı nede konustu neymıs kızların arkadasları varmıs banane dedım kızdım yanımdan ayrılamadı delıııııııı

14. 28 Temmuz 2009
  15. mxixz mxixz

mxixz mxixz Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    kızlar esımın evlı oldugunu bılıyordı allah var ole asıkma gıbı bırsey olmadı ama ben genede oyun oynamasına bıle rahatsız olurum yanımdan ayırmam

16. 28 Temmuz 2009
  17. zhr79

zhr79 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    146
    erkekler ya bilmeden yapıyor boyle seyleri yada inadına anlamadım :1shok:

18. 28 Temmuz 2009
  19. Gxuxlsxuxm Sultan

Gxuxlsxuxm Sultan Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    146
    Neden canim?? Burda kizin yaptigindan daha önemli olan sey sevgilinin tavridir...

Kizin kurlarina karsilik veriyorsa, benim yanimda kiza yesil isik yakiyorsa....zaten yapicak birsey yok...bitirrim....cevresinde dolasan ona kur yapan her kizi pataklayamicagima göre hadi sana güle güle derim olur biter....:kahve:

Ama yok umursamiyormu? Hic bakmiyor ilgilenmiyormu? o zaman bilirimki demek ben yaninda olmasamda bana büyük ihtimal ile sadik kalacaktir...ona olan güvenim artar, kur yapan yapsin...beni beraber oldugum insanin tavir baglar.:nazar: