Yapışkan folyo

Konusu 'Sorular, Sorunlar, Tavsiye ve Öneriler' forumundadır ve keçi kız tarafından 28 Temmuz 2009 başlatılmıştır.

28 Temmuz 2009
    Konu Sahibi : keçi kız
  1. keçi kxixz

keçi kxixz güzel Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    İnşallah yanlış yere açmadım konuyu.
    Kızlar daha önceki yazılardan yapışkan folyoyla mutfaklarını çocuk odalarını kaplayan arkadaşlar resimlerini ve yazılarını paylaştılar okudum. Ama neredeydi bulamadım. Ben yapışkan folyoyla büyük fırınlı ocak kaplanırmı* acaba onu merak ediyorum. Kaplayan varsa fikirlerini paylaşırsa memnun olurum. Benim fırınlı ocağım görünen yerde ve sanırım nemden kaportasında biraz eskime var bu yüzden merak ettim yapışkan folyoyla kaplasam tutarmı acaba?
  2. 30 Temmuz 2009
  3. keçi kxixz

keçi kxixz güzel Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Hadi ya sorumun cevabına yanıt yokmu?
  4. 30 Temmuz 2009
  5. rojbin79

rojbin79 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
  6. 31 Temmuz 2009
  7. keçi kxixz

keçi kxixz güzel Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yazıları okudum banyoda duşa kabinde kullanılabilir diye yazmış. Ama fırıncı ocak metal o konuda bir bilgiye rastlamadım denemek lazım ama. Ben deniyen varsa fikrini almak istemiştim.

Teşekkür ederim.
  8. 31 Temmuz 2009
  9. rojbin79

rojbin79 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
  10. 31 Temmuz 2009
  11. aSkiTo

aSkiTo █ █ █ ipek böcügüm █ &#96 Pro Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bence metal ile ilgili bir sorun olmazda.. sicaktan yapiskan erir..
    örnegin ben evde yapiskanli resimleri cikarmak icin sac kurutma makinasi ile isitiyorum .. cikiyor.

ayrica resim ekleyebilirmisin merak ettim dogrusu.. görünce belki daha iyi fikirler üretebiliriz.

hem bence cok pahali deilse folyo deneyebilirsin ..sansinaa

12. 1 Ağustos 2009
  13. keçi kxixz

keçi kxixz güzel Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özür dilerim canım ama neyin resmini ekliyeceğim ben anlayamadım. Ben bir şey yapmadım sadece fırınlı ocağı yapışkan folyayla kaplasak nasıl olur bunu yapan arkadaşlar varmı diye sordum. Yani ben folyoyla kaplamadım. Bir yanlış anlaşılma oldu heralde.
    Folyo dediğin heralde alimunyum folya ama onu nasıl yapıtıracağız. Aslında iyi bir yapıştırıcıyla denense olur gibime geliyor. Bunu denemek lazım.Şeniz
  14. 1 Ağustos 2009
  15. keçi kxixz

keçi kxixz güzel Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Gerçekten çok düzeller canım ya beğendim teşekkür ederim. Ama pahalılar ya en ucuzu 60 tl. Yapışkan folyo zannersem daha ucuz. Geçen üyenin biri mutfağının dolaplarını kaplamış resimde koymuştu 13 tl. mal oldu diye yazmıştı. Ama bu şunu gösteriyor bulaşık makinasına uygulanan şey fırınlı ocağada uygulanır. Ben deniyeceğim önümüzdeki günlerde bir boş vaktimde sizlerlede paylaşırım ama resim koyamam çünkü bilmiyorum.:eek:klava:
  16. 1 Ağustos 2009
  17. rojbin79

rojbin79 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Bu yapışkan folyaları bildiğim kadarıyla uygularken özel bi yapıştırıcı kullanmıyosun kendi yapıştırıcısı var zaten ve
    dediğin gibi stickerler banada çok pahalı geldi ben acil çocuk odası için bakınıyorum fiyatlar 15 tl. den başlıyo bakalım uygun bişey bulabilecekmiyim
    ıyi geceler ..
  18. 1 Ağustos 2009
  19. nutez

nutez Yeni Üye Pro Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    hayır arkadaşlar ayrıca bir yapıştırıcısı yok kendinden yapışkanlı ve bu folyolardan rulo alıp sticker inizi kendiniz yapıp keseilirsiniz hayal gcünüze kalmıış