yapamıyorum..siz çare gösterin nolur.

Konusu 'Aşk Acısı Çekenler' forumundadır ve erva147 tarafından 15 Temmuz 2010 başlatılmıştır.

15 Temmuz 2010
    Konu Sahibi : erva147
  1. erva147

erva147 Bekle beni YAZ =) Üye

Beğenildi:
    416
    Ödül Puanları:
    113
    ilk önce şunu belirteyim daha öncede konu açmıştım fakat işler karıştığı içn ve mantığım dogruyu bulamadığı içn tekrar sizlere danışmak istedim.bu sfer birz daha ayrıntılı anlatıcam kızlar.2.5 yıldr sürenbir ilşkim var.o da bnde çok ugraştık.geçen sene üniversiteye gtti.yapamadı bıraktı.baba ewine döndü.ailevi sorunları çok fazla birde babasının yanında çalışıyor istemeyerek.tüm arkadaşlarıda nerdeyse farklı şehirlerde.ne olduysa bu kış oldu.bana ilk kez bnden soğudgnu söledi telfnda.sonra oturp konştuk.bana hayatının hiç iyi olmadgnı babasyla hep kavga ettiğini,sinirinide en yakın olan bnden çıkardgnı pişmn oldgnu söledi.barıştık.herşy düzelmşti iyiydik.1ay önce bir konu yüznden bn ayrıldım.4 gn hiç konşmadım onunla ama o bana hep barışma msjları attı,hayatım zaten çok kötü bari sen gtme yaşayamam die.hep ugrştı.barıştım.sonra bir konu yüzünden gene atışınca bu artık yruldum sewgi kalmadı btsn dedi telfnda gene.ertesi gn buluştuk açık açık herşeyi konuştuk.dedm ki sewgi yoksa başlamayalm ama azda olsa bşi varsa dewm edelm dedm.sım sıkı sarıldı.söz düzelicm bida kavga etmeylm ayrlmayalm dedi.barıştık.gene iyiydik.hatta en iyi zamanlarımzdı.nişan yapmk istiyodu.mutluydu.arkadaşlarıya arasında komk bşiy mi oldu.hemen bana anlatrdı,sana anltmasan degeri kalmz mutluluğumn aşkm derdi.bn uyurdum o bana msjlar atmaya dewm ederdi.düzeldik ve inş daha da düzelicz aşkm beni bekle teklf edecgm gnü bekle her an olblr :) derdi.
    dün öglen babasıyla kavga etmş,bana aşkm gicem buralardan ama annemi bırakamıorum dedi.sakinlş hadi dedim.geceye kadar konşmadık sakinlşsn die.gece geldi bir soğuk dawranıyor bana.noldu die üsteledim,yoksa bnmle bn istedm diye mi çıkıosun die ortaya laf attım.dogrusu ewt aşkm dedi.....inanmadım.1aydr kurdgu hayallerin sewinçlerin nişan olayı herşey yaaa bunlar neydi dedim.rol yaptım sen üzülme mutlu ol die dedi.içimdeki sewgyide büyütmeye çalştım ama olmadı emn değilm hiçbşyden dedi.sadce şunu bil bnm hayatım mahvoldu ama seni mtlu etmk içn herşeyi yapıcam aşkm yetr ki sn mutlu ol üzülme dedi.istiyosan nişanda yaparz hemen dedi.seni mutlu etmk çin herşeyi yaparım ama bn mutlu olamam bni bu aile bitirdi dedi...bnde eski çıktgn gelse üzülüyorum hadi çıklm bni mutlu et dese çıkar msn dedm.hyr asla! dedi..üniverste umrumda değil askere gdcem bn artık dedi.bn de ona uzun bir msj attım onu sewgdmi anlatan sonunada ii geceler yazdım .oda sana bşey demiorum aşkm sn üzülme bn içmdekleri geri gtrmeye çalışıorum dedi.cwp atmadım.5 dk sonra sewglm? yazdı..efendm dedim.msj atmadın merk ettm uyudun mu die aşkm dedi...

dün onun en yakın arkadaşylada konuştum.yüzüğü hala takıyor dedi.hatta barştgnz gün geldi kendi söledi herkese bz barştık diye dedi.sz ayrıldgnzda üzügndü hayrlısı bakalm diyordu dedi.

böle kızlar çokmu uzattım? herşeyi anlayın istedim.bende oda bu ilşkiye 2.5 yıl emek werdik.klay değil öle demk ki sewmiyor hadi by demek.herşey iyi giderken biranda böle olunca insan şüpeleniyor.gerçek nedenleri arıyor.bnm aklıma sadce 2 seçenek geliyor.

1: aile,iş,okul,askerlik,ben,bensizlik artık herşy üstüne gelmş durumda.artık herşeye yeteeeerr demş durumda.hepinz gdin demş duurmda.olur ya insan gerçkten bunalr bıkar herşy btsn gtsn der.bu öle bir durum mu? o karışıklık bulanıklık içinde bnden gelecekten emin değil aklımı karştı?
    2:sewgisi gerçkten bttimi...ama hangi erkek bunu yapar kzlar.erkeği geçtm bi kız bile bunu yaparmı.gerçkten sewginzn kalmadgı biriyle çıkar msnz.ona hep gzel güzel msjlar atar gnün her anın anlatr msnz.hadi dielm ki çıktnz,ona sogukk olmaz msnnz? onu sewmedgnzi belli etmz msnz bu sewdadan vazgçsn die.

çok çok uzatdım bliorum ama yorumlarınızı bekliyorum bn çıkış yolu bulamadım ALLAH kmseyi bu duruma düşürmesin..​

2. 15 Temmuz 2010
  3. mozarellaaa

mozarellaaa Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    47
    Ödül Puanları:
    113
    anladığıma göre o kendi içinde çatışmalar yaşıyor ailesi ve diğer şeyler yüzünden bunalmış... ona biraz süre tanı bence konuş sen düşün taşın karar ver de beni gerçekten seviyo musun yoksa ben mutlu olayım diye mi devam ediyorsun diye sor o düşünsün karar versin eğer sadece sen mutlu ol diye devam ediyosanız bu ilişki yürümez bence tek taraflı hiç bişey olmuyor..

4. 15 Temmuz 2010
  5. erva147

erva147 Bekle beni YAZ =) Üye

Beğenildi:
    416
    Ödül Puanları:
    113
    ama o buna karar veremiyor.çözüm bulamıyorum diyor.düşünsenize baskı altında belki orda.herşy üstüne glmş.okul aile askerlik fln filn.işin içinden çıkamıyor.bunca sorunun arasında duyguları kör olmş durumda.hissedemiyor belkide gerçekleri.
    yada... tüm bunlar bnm kafamda kurduklarım.ve o sewmiyor.

6. 15 Temmuz 2010
  7. KiymiziAba

KiymiziAba Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146

1. seni sevdiğinden,aşkından, ömür boyu yanında olmanı istediğinden değil gitme demesi
      "her şey kötü gidiyor sende gitme. bari soluklanacak biri yanımda olsun."

• zaman geçip kendini toparlayınca, beyefendi rahatlayınca rahatlıkla "senden soğudum" diyorsabilmiyorumkismile

eğer karşı tarafın varlığına ihtiyacın varsa bir kaç küçük oyun oynamakta ne varkafamçokkarıştı

nişanı o istediği için değil sen istediğin için yapalım diyor

sen istediğin için küçük oyunlar çeviriyor

kendisi de söylemiş zaten içinde sevginin tükendiğini:umursamaz: