yapmadığım şey kalmadı yine de sonuç hep negatif...

Konusu 'İnfertilite / Kısırlık' forumundadır ve elifcamli tarafından 23 Temmuz 2010 başlatılmıştır.

23 Temmuz 2010
    Konu Sahibi : elifcamli
  1. elifcamli

elifcamli Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    senağlama:çok üzgünüm: 8 aylık evliyim ve hiç korunmadık ancak hamile kalamıyorum. doktorum çikolata kisti olduğunu söylemişti ve 27 martta laparoskopi oldum. ayrıca eşimin de sağ yumurtalığı seminom teşhisi sonrası alındı ve sol tarafında da varikosel olduğu söylendi ancak henüz varikosel ameliyatı olmadı. sperm sayımı yapıldı ve sonuç 4 milyon çıktı, canlılık oranı ise %80. eşim seminom ameliyatı öncesi sperm bankasına sperm bırakmıştı ve bunlarla tüp bebek denemesi yaptık, 9 haziran da tek yumurta transferi yapıldı fakat tutmadı.düzenli olarak 28 günde bir adet görüyorum ancak bu ay 2 gün önce adet olmam gerekiyordu gecikti, çok sevinmiştim fakat bugün idrar testi yaptım ve sonuç negatifti. çok umutsuz ve mutsuzum lütfen yardım edin. nasıl bir yol izlemem lazım ne yapmam lazım neye inanmam lazım inanın bilemiyorum çok üzülüyorum.çok teşekkür ederim.

2. 23 Temmuz 2010
  3. ALLAHvarGAMyok

ALLAHvarGAMyok ikizlerin annesi ♡♡♡ Üye

Beğenildi:
    28
    Ödül Puanları:
    198
    rabbım yar evdee yardımcın olsun
    bız v-burda ne sorunları olupta hamıle kalanları gorduk
    hıc uzulme
    allh ol desın
    ne olmazkı

4. 23 Temmuz 2010
  5. elifcamli

elifcamli Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    çok teşekkür ederim inş... Allah'ım hepimize yardımcı olsun..

6. 23 Temmuz 2010
  7. ozlemay

ozlemay Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    Allah yardımcın olsun olur inşallah biraz akışına bırak bu bebek işini daha yeni evlisin kendinizi yıpratmayın fazla tıp ne kadar problem bulsa da mucize şekilde hamile kalanlarda oluyor rahat olmaya çalış

8. 24 Temmuz 2010
  9. idil76

idil76 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    canım endışelenmen icin daha erken olduğunu düsünüyorum. formları okursan nıce ınsanlar var yıllarını bu ugurda harcamış nıce insanlar var ne tedaviler gormuş. bunlardan bırıde benım . 10 yıllık evliyim 7 kez tup bebek yaptırdım hepside olumsuz. giden paraları düsün .2 kez dış gebelik geçirdim hayal kırıklığımı düşün . 2 ameliyat geçirdim ve tek tüpüm kaldı. dondurulmuş ebriyolarımın transfer programını yaparken hamile olduğumu oğrendım. şu an 5.5 aylık hamileyim. Allahtan umıt kesilmez canım benim gonlünü ferah tut Allah hayırlı zamanda hayırlı olacak evladını kucağına almayı nasip edecektır.

10. 26 Temmuz 2010
  11. elifcamli

elifcamli Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Allah'ım sizin yaşadığınız mucizeyi bana da yaşatsın. çok zor zamanlar geçirmişsiniz bundan eminim. ben bi kere denedim sonuç bu , 7 kere denemişsiniz siz çok güçlü bi kadınsınız. Allah'ım dileğinizi kabul etmiş darısı tüm dileyenlerin başına...inş. sağ sağlim kucağınıza da aldığınız günü duyarız..

12. 28 Temmuz 2010
  13. edut

edut Oğlum can parem... Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    146
    Allahın lutfü ...mucize bebeğinizi okurken tüylerim diken diken oldu.....

14. 28 Temmuz 2010
  15. ALLAHvarGAMyok

ALLAHvarGAMyok ikizlerin annesi ♡♡♡ Üye

Beğenildi:
    28
    Ödül Puanları:
    198
    allhın mucızesı bıtmez
    rabbım bızede en kıs zamnda mucızemızı yollmayı nasp etsın ınşşşşşşş

16. 28 Temmuz 2010
  17. BenAycan

BenAycan Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    Allah evladini saglikla kucagina almak nasip etsin, ne mutlu sana.

18. 1 Ağustos 2010
  19. badenur

badenur Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    35
    Ödül Puanları:
    108
    canım öncelikle üzüntünü çok iyi anlıyorum. inan bende çok büyük üzüntüler yaşadım, hala yaşıyorum, ama savaşıda hala bırakmadım, sende güçlü olup araştırmaya yönelmelisin.

ayrıca idrar testi yanıltabiliyor, kan testi yaptırıp gerçekten hamilemisin baktır derim. idrar testine hiç güvenme.

çukolata kisti sorunun hala devam ediyormu ? bu kistler yumurta üretimini olumsuz etkiliyor....

ayrıca özel doktoramı gidiyorsun? bence büyük bir hastanede tüm tetkiklerini yaptırıp, iyice takibe alınmalısın. büyük hastanelerde didik didik araştırıyorlar. araştırmadan hep biryerlerde gizli kalmış sorunlar olbiliyor, çok zaman kaybetmeden bunların peşine düşmeni öneririm.

ben 4 tüp denemesinden sonra bir rahim filmi çektirdim ve bir enkaz olduğumu gördüm. geçen hafta bana da laporoskopi ve histeroskopi yapıldı. savaşım bitmedi diyorum. allah kısmet etmişse bir bebek sahibi olacağım. ama doktor ihmali olmak istemiyorum.