Yaptığınız En Aptalca Şey Nedir?

Konusu 'İtiraflarımız' forumundadır ve fely tarafından 15 Haziran 2007 başlatılmıştır.

15 Haziran 2007
    Konu Sahibi : fely
  1. fely

fely Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    hepimiz hayatımızda aptalca bişeyler yapmışızdır burda paylaşalım

mesela ben dedemlerin musluklarını çıkarmaya çalışırdım küçükken nedense..hatta bi kere yine çekmiştim baktım çıkmıo zorladım zorladım sonra birden çıktı düştüm başımı vurdum kafam şiştivs... :Roflol:

2. 17 Haziran 2007
  3. Lillyum

Lillyum çok bilmiş Pro Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    106
    tatlicadiarzu[B.ÖNCEDEN MELAMİN TABAKLAR VARDI ŞİMDİ PLASTİKLERE BENZEYEN TABAKLAR ANNEM ONUNİÇİNE KÖFTE KOYMUŞ . ÖĞLEN OKULDAN GELDİM ANNEM EVDE YOK TABAĞI OCAĞA KOYUP KÖFTELERİ ISITMIŞTIM. TABİKİ SONUÇ TABAK MÜTHİŞ BİR KOKUYLA OCAĞIN ÜSTÜNDE ALEV ALDIII ERİDİİİİİ. YİNE AYNI YILLARDA ANNEM BAKKALA SIVI YAĞ ALMAYA GÖNDERDİ GELİRKEN YAĞ ŞİŞESİNİ ELİMDEN DÜŞÜRDÜM YAĞIN YARISI YOLA DÖKÜLDÜ ANNEM DURUMU FARKETMESİN DİYEEEE YAĞIN ÜSTÜNE SU DOLDURMUŞTUMMMMMMMMM[/B]

4. 17 Haziran 2007
  5. kalemkitap2

kalemkitap2 Kapsama Alanı Dışında ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    146
    çok yapmışımdır da en sonuncunu yaziim...

posta kutsundan bizim telefon faturası diye tanımdığım etmediğim,bizim sitede bile olmayan yanlışlıkla bizim posta kutusuna konan adamın telefon faturasını yatırtdım:mymeka:
    eşimle çok güldük ama 100 küsür milyonun üstüne bir bardakta su içtikfisfisfis
    çoook zalağım çoook:1ninca:

6. 17 Haziran 2007
  7. fely

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    asi kelebek o kadarını ben bile yapmadım bee naniknanik

8. 17 Haziran 2007
  9. deryahakan

deryahakan Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    [[COLOR="RoyalBlue"]
    SIZE="4"]ERKEK ÇOCUĞU GİBİ YETİŞTİRİLDİM.SOKSKLARDA TOP KOŞTURUR CAMLARA TAŞ ATIP KAÇARDIK,DEDEMLERİN 3 KATLI MÜSTAKİL EVLERİNDE ŞİMDİKİ MERDİVEN BOŞLUĞU DEDİGİMİZ YERİN HERYERİ CAMLA KAPLIYDI BİGÜN ÇOCUKLARLA İDDAYA GİRDİK KİM DAHA KUVVETLİ DİYE HIZIMI ALAMADIM VE YUMRUĞUMLA CAMA VURDUM SANKİ DUVARA VURUYORMUŞ GİBİ ÇOCUKLUK İŞTE BİLEĞİMDEN KANLAR AKIYOR BEN HALA GÜÇ GÖSTERİSİ PEŞİNDEYİM ALLAHTAN SESE ANNEMLER KOŞUYORLAR DA KANLAR İÇİNDE HASTANEYE GÖTÜRÜYORLAR.CANIMDAN OLUYORDUM ACI ​
    [/COLOR]TECRÜBE
    :sm_cool:laelaelaelaelaelaelaelaelaelae:sm_cool:
    :Roflol:a.s:sm_cool:[/SIZE]

10. 17 Haziran 2007
  11. fely

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86

seninki daha komikmiş yahuu :Roflol:

12. 18 Haziran 2007
  13. bucat

bucat Guest

bikeresinde cocuklar adamın bırını bısıkletının tekerlegını ındırmıslerdı bende kı de akıl belkı tamır ederım dıye basına gecmıstım cocukluk işte:):):)

14. 18 Haziran 2007
  15. sedef

sedef Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ben sımdı gorucu usulu ıle evlendım kayınpederım bana telefon almıs bıze geldıler onlasr ıcerde oturuyo bende gorumcemle benım odamda oturuyoz esım aradı konustuk konustukm sonra onlar gıttı aksam oldu yataga gıtdım telefonu elıme aldım basladım mesaj yazmaya ne yazdım tahmın edın.....askım senı cok sevıyorum senı cok ozledım sen benım canımsın optum vs...... ılk gunden boyle bısey yazılırmı

16. 20 Haziran 2007
  17. kardelenes

kardelenes Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    ılkokul son sınıftaydım aılece samsuna gıtmıstık goz muayenesı oldum ben onden cıktım babamda lavaboya gıtmıstı dısarda bızımkılerın gelmesını beklıyorum, sonra kapıdan bırı cıktı babam sandım gırdım koluna :bbo: normalde hep babamın koluna gırerım meger baska bırıymıs yanındada esı var oyle gıdıyoruz ama bıseyde demıyolar saskınlıktan galıba.babamlar cıkınca arkamdan seslendıler:eek: yanımdakı adama baktım,bısey dıyemeden babamın yanına kostum cok utanmıstım boyle ıste:1rolleyes: o amcanın eşi bu yazıyı okuyosa selamlar hörmetler:Roflol:

18. 22 Haziran 2007
  19. penbeiyana

penbeiyana Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ben üniversitede okurken evime dönüyorum otobüste gece yolculugu yapıyorum.bi keresinde kabus görüp deli gibi bagirıyordum.ama ne diye biliyomusunuz'hayatta vermem' diye.bi uyandım basımda muavin bana aptal aptal bakıyo...çok fena rezil olmustum yaaaaaaa.ondan sonra bi daha otobuse bindiğimde uyuyamadım korkumdan..