Yaptiginiz Sosyal Aktiviteleri Paylasin Fikir Edinelim :)

Konusu 'İlişkiler, Duygular ve Hayatın İçinden' forumundadır ve EU1 tarafından 12 Nisan 2008 başlatılmıştır.

12 Nisan 2008
    Konu Sahibi : EU1
  1. EU1

EU1 Guest

hadi kizlar nedir yasantinizdaki sosyal aktiviteleriniz ?
    yorumlarinizi bekliyorum a.s.​

2. 12 Nisan 2008
  3. Desibel

Desibel Okeyin dörtlüsü... Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    148
    a.s. Sevgili Gülsemin, insanın dengeli bir ruh halinde ve stressten uzak olması için sosyal aktivitelerde bulunmasının gerekli olduğunu düşünüyorum. Kendimden söz edeyim. Her haftanın bir akşamı bir müzik topluluğunda bağlama çalıyorum.Bu ritüel tabiri caizse benim kafamı dağıtıyor.:dance: Bulunduğum yerdeki yardım sevenler derneğine üyeyim ve çeşitli organizasyonlar düzenleyip elde edilen geliri tespit ettiğimiz yoksul kişilere dağıtıyoruz. Bu beni çok mutlu ediyor.yerimseniben Ayrıca bayramlar gibi duyguların yoğun olduğu günlerde yakınımızda bulunan huzurevini eşimle birlikte ziyaret ederiz. Bu ve bunun gibi aktiviteler insanın sosyal ve kültürel bilgi düzeylerini arttırıyor. Son olarak ta KK. ya üyeyim ve benim için sosyal aktivite oluyor.:enbuyukkk:

4. 13 Nisan 2008
  5. Saruboceq

Saruboceq İki Kız Annesi :) Pro Üye

Beğenildi:
    102
    Ödül Puanları:
    198
    evlenmeden önce eşimle rotaract kulübümüzde aktif olarak çalışırdık biz..çeşitli etkinlikler düzenler,ordan kazanılan parayı mutlaka bir ihtiyacı olan yere verirdik..
    mesela bir okulun kütüphanesini düzenler,hastanenin bir kaç odasını,köy okulu tamir ettirmiştik bir kere.
    bu arada yaptığımız etkinliklerde biz de çok eğlenirdik..bir çay düzenlerdik mesela,akşam iş çıkışı gidip o çayı yapacağımız yeri gecenin bir yarısına kadar hazırlardık..yaklaşık 30 kişi..
    ama evlendik inan ev ile iş arasında mekik dokuyoruz.
    kulüpdeki arkadaşlarımızla da dışarıda yada ev sohbeti olduğunda görüşebiliyoruz.bir de yaptıkları etkinliklere gidebildiğimizde.
    şu an sosyal aktivitem sadece kk dan ibaret gibi bir şey benimde..
    a.s.

6. 14 Nisan 2008
  7. EU1

EU1 Guest

pek zamanim olmuyor okul dolayisiyla ama olunca da sosyal aktivitem KK oluyor, napalım yani:)

8. 14 Nisan 2008
  9. aLLeGRia

aLLeGRia Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    Sinemaya gideriz tiyatroya gideriz çıkıp gezeriz alışveriş yaparız öyle kendi çapımızda küçük dünyamızda takılırız sevgülümlen :asigim:

10. 14 Nisan 2008
  11. BAHARYAGMURU

BAHARYAGMURU Guest

öncelikli olani kkya cok takilirim vakit buldukca,burda katilabilecegim bir sosyal aktivite yok.arada esimle türk filmi gelince sinemaya gideriz.

12. 14 Nisan 2008
  13. dhilek

dhilek shizen & senritsu Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    106
    önümüzdeki haftalarda öğrencilerimizle gelibolu yarımadası şehitliğine rehberli gezi ve ayazmaya piknik ayarlamaya çalışıyorum. hatta ayarladım gibi. birde mayıs sonunda burada gençlik kampında mangal partisi yapacağım, onunla uğraşacağım. milli eğitimden izin vs.
    onun haricinde öğrenciler arasında satranç ve tavla turnuvamız başladı. onunla meşgulüm. burada bir köye (İntepe'nin bir köyü) kitaplık yapılması düşünülüyor, onun için kampanya yaptık . kitap, ansiklopedi vs. topluyoruz. spor adına bir şey yapamıyorum. açep kursuna gidiyorum. sinema arada işte. seminerleri , imza günlerini, söyleşileri, kaçırmamaya çalışıyorum. kütüphanede çalışanlarla ahbap olduk, sık uğrarım.(nisanın ilk haftası en çok okuyan üye adı altında ödül verdiler.).....böyle işte.....

14. 14 Nisan 2008
  15. EU3

EU3 Guest

Bir bayanlar derneğimiz var burda. kermes, sinema günleri, eğlence geceleri, ihtiyacı olan öğrencilere burs gibi faaliyetlerine katılıyorum. Ruhumun yenilendiğini hissediyorum. Müthiş bir duygu. a.s.

16. 14 Nisan 2008
  17. nix

nix birgül<3beliz Üye

Beğenildi:
    1.755
    Ödül Puanları:
    238
    sinema,tiyatro.avm`de gezmek,sahilde yuruyus yapmak,canim komsularimla oturmak,kk da dolasmak....
    tabi hepsi birden olmuyo bunlardan birtanesini haftada bazen 2 haftada birkere yapabiliyoruz.....

18. 14 Nisan 2008
  19. Sevgi Kelebexgxi

Sevgi Kelebexgxi ....... Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    hiç bir şey hafta sonu sevgilimle buluşmak yada kk da dolaşmak sosyal aktivite oluyosa ok ama bana göre değil acayip sıkılıyorum ama napim onuda bilmiyorum sahilimzi yokki yakınımızda çıkım hergün dolaşım arkadaşım ykki çıkalım dolaşalım olan da evli yada çalışıyo zaten onlarla çıksam sevgilimle çıkamam onda bile 15 günde bir çıkıyorum e düşünün sosyal değil asosyalim ben ama kafam da bir şey var çocuk esirgeme kurumuna gitmek istiyorum ziyarete düzenli olarak gidebilirim inş.