Yaptıkları canıma yetti artık....

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve boncuk_um tarafından 27 Ağustos 2009 başlatılmıştır.

27 Ağustos 2009
    Konu Sahibi : boncuk_um
  1. boncuk_um

boncuk_um Guest

asker dedim üzerine gitmiyeyim dedim ama olmadı dayanamıyorum yapamıyorum artık iyice bunaldım psikolojim bozuldu ağlamak nefes almak gibi vazgecilmezim oldu :sinifsinif:
    herşey izine gelmeden önce başladı tavırları değişmeye benden kopmaya başladı resmen benden kacıyordu benimle konuşmak onun icin tam bi iskenceydi sanki musait olduğu zamanlarda bile aramamaya başladı onu aradığımdada her zaman söyleyecek bi bahanesi vardı benimle konuşmamak icin tüm bunları askerliğe verdim ve izne gelince düzeleceğini herşeyin yoluna gireceğini düşündüm izne geldi ama hiçbir şey ne eskiden konuştuğu gibi nede hayal ettigim gibi olmadı
    herşey bi anda tepe taklak geldi telefonlarıma cıkmamayı başladı mesajlarıma cevap vermemeye başladı benim için geldiğini söylüyordu izne 3 yada 4 kere oda bir saatligine görüştük sadece sürekli benim yanımdan gitmek için bi bahane buluyordu arkadaşlarını bahane ediyor onlarla görüşcem şöyle yapacam böyle yapmazsam olmaz die gidiyordu ablasıylada konuşuyordum bu süre icinde ben ne zaman onu arasam o şehir dışında bi yerlere cekip gidiyordu yada arkadaşlarıyla cıktığını söyleyip telefonunu evde bırakıp gidiyordu her seferinde aynı şey oluyordu dün son kez görüştüğümüzde telefonunun ekranında başka bi kızla bilgisayarda düzenlenmiş CANIMSIN yazılı bi fotoğrafını gördüm bu ne dedim telefonu ablam kullanıyor dedi iyide senin fotoğrafının ne işi var dedim bana inanmıyor musun deyip üste cıktı bende üzerine gitmemek icin üstelemedim ama içimde bi yerler koptu gitti ablasına sordum bu fotodan haberin var mı die o kız benim arkadaşım dedi iyide dedim ben varken böyle bi fotoğrafın ne işi var dedim oda düşündüğün gibi değil dedi bende o fotoğrafı görünce ne düşünmeliyim dedim kapatmak zorunda olduğunu söyleyip kapattı sevgilimi arayıp sordum ablan haberim varda yok diyor dedim hani ablanındı die nasıl varda yok dedi başka bişey diyemedi gayet umursamaz bi tavırla mesajlarıma nie cevap vermiyorsun die sorduğumda ise biz cocuk muyuz dedi sürekli mesajlaşalım dedi peki konuşalım o zaman dedim ama sen hiç aramıyorsun ki dedim ararım konuşuruz dedi bir aydır ne arıyor ne beni takıyor benimle görüşmek umrumda bile degil veda bile etmeden şimdide şehir dışına gitti ordanda ablalarının yanına gidip teslim olacak veda bile etmeden gideceksin diyorum görüşürüz ya diyo oysa buraya geri gelmek gibi bi planı yok sürekli ben arıyorum onuda bişeyi bahane edip kapatıyor hemen konuşamıyoruz bile canıma yetti kızlar canıma yetti ne yapmalıyım asker dedim üzerine gitmiyeyim dedim ama bu bardağı taşıran son damlaydıkötükedihüso bu umursamaz hallerinin üzerine şu fotoğraf olayı tuz biber oldu ne ayrılıyo nede birlikteyken umursuyo:sm_confused: ablası diyo biraz akışına bırak akışı falan kalmadıki bu işin ya nasıl davranmalıyım nasıl kendime gelmeliyim yardım edin

2. 27 Ağustos 2009
  3. prenses006

prenses006 Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    1.142
    Ödül Puanları:
    188
    canım söylemesi çok güç ama bitmiş be güzelim, baksana adamdaki tavırlara al karşına adamakıllı bi konuşmayı dene herşeyi söyle, çok değiştin son zamanlarda de buraya yazdığın gibi açıkça söyle yada mail at ama bişekilde derdini anlat, ben bu tavırlarından tek bi anlam çıkarıyorum ayrılmakmı istiyorsun ben böyle devam edemem de, bitmiş birşeyi çokda çekeleyip uzatmamak gerek deilmi canım, sanada yazık yani, hem asker yolu bekle, hemde üstüne bu problemler biyere kadar yani, istemiyorsada sende gururundan daha fazla taviz verme, tavrını koyyasakkelime

4. 27 Ağustos 2009
  5. firstday

firstday Canlarım ve ben Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    148
    canım öncelikle metanetli ol..kimse senden daha değerli değildir..
    benim okuduklarımdan anladığıma göre erkek arkadaşın başa biriyle görüşüyor gibi...
    sakın üstüne gitme, irtibatı direkt kes, eğer seni seviyorsa ve başka bir şey yoksa zaten kapına gelecektir..
    hakkında hayırlısı olsun

6. 27 Ağustos 2009
  7. boncuk_um

boncuk_um Guest

o kadar güzel yazmışsın ki canım ama ne ayrılıyor nede düzeliyor ayrılmayı cok istedim ama ne yaptı yaptı engel oldu gerci benim tavizlerim yüzünden kaynaklıyor birazda ve bu süre icinde anlatamayacağım kadar cok şey yaşadım bu kadar sabredebileceğim benimde aklıma gelmezdi ama yeter benimde bi hayatım var bütün herşeyi umursamazca yıkıyo beni kırıyor yoruldum artık arasamda şimdi ne ayrılığı ne oluyor yine der kızar :eek:klava:

8. 27 Ağustos 2009
  9. SEN_KOLIK

SEN_KOLIK herkez YALANCI!! Pro Üye

Beğenildi:
    1.023
    Ödül Puanları:
    163
    bunu duymak hosuna gitmayacek biliyorum ama hersey apacik ortada o seni dimdizlak ortada birakmadan sen tekmeyi bas:umursamaz:

10. 27 Ağustos 2009
  11. melekberke

melekberke Serseri aşığım..... Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    Ah be güzelim.... Üstüne düştükçe o da şımarmış...
    Sana nasıl davrandıysa öyle davranacaksın...
    Şu andan itibaren hertürlü irtibatı kes....
    Seviyorsa zaten şoka girecektir, umursamazsa da kendi bilir.
    Foto olayına da inanmadım.

12. 27 Ağustos 2009
  13. nesrin111

nesrin111 hayat boş boş boş Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    148
    görünen köy kılavuz istemez..sen aldatıldığını bile bileeee hala onu istiyorsan ki bence istememelisin,savaş ama bu savaşı kaybedersin..hatta kaybetmişsin bile..kimseye gerektiğinden fazla değer vermeyeceksin...

14. 27 Ağustos 2009
  15. boncuk_um

boncuk_um Guest

ona hakettiğinin cok üzerinde değer verdim iyice kendini naza cekti herşeye alınıp kızar kapris yapar oldu problem cıkarmaya üstüne yok

16. 27 Ağustos 2009
  17. boncuk_um

boncuk_um Guest

cok haklısınız arıyorum cikarsa telefona konuşalım bakalım

18. 27 Ağustos 2009
  19. nesrin111

nesrin111 hayat boş boş boş Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları: