Yaptıkları sizce normalmi?

Konusu 'Aşk Hikayelerimiz/Dertlerimiz' forumundadır ve peri1988 tarafından 9 Ekim 2009 başlatılmıştır.

9 Ekim 2009
    Konu Sahibi : peri1988
  1. peri1988

peri1988 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    merhaba arkadaslar. 1 aydır nisanlıyım. 4 seneye yakında flort donemımız oldu. 4 sene boyunca ılıskımız guzel gtsın dıe elımızden ne gelıyorsa yaptık aramızdakı sorunları bırbırımızle konusarak hep hallettık tekrar olmamısı ıcın dıkkat ettık.
    İkimizde yasadıklarımızdan hep ders cıkardık birbirimizi cok sevıyoruz ama bazen nisnlımı anlyamıyorum benım sorunlarım oluyor bana yardımcı olmuyor yardımcı olmayı bırk destk oldugunu yanımda oldugunu bıle hıssetmıyorum.benı uzuyor ozur dılemıyor yaptıklarındn pısman olmuyor. bu durumu konusuyoruz ypmıycam duzelcem deyıp bıgun gcmedn hp aynı sylerı yapıor ben ıyı oldummu sorunum olmadımı bana karsı cok ıyı. kotu gunlerımde hıc yanımda degıl sorunum wr bıle dıyemıyorum hıc bıseı pylasamıyorum herseyı ıcımı atıorm buda benı ypratıyorr.

2. 9 Ekim 2009
  3. apua34

apua34 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    kimse dört dörtlük degil canım ama problemi baya buyuk senin sıkıntılarında yanında olmadıktan sonra ne anlamı var..iki kişi neden evlenir birlikte olur..hayata problemlere karşı birbirlerine destek için
    ama nişanlınızın böyle olması tuaf bi etken....ciddi bi şekilde otur konuş...

4. 9 Ekim 2009
  5. peri1988

peri1988 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Haklısın cnım.hersyı problen eden bı ınsanda degılım.Konusuyoruz anladm bıdaha olmuck dıo ama oluyor. sewdıgıne bole yapn baska ınsn vrmı merk edıyorum.

6. 9 Ekim 2009
  7. Kara_Sevdam

Kara_Sevdam Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    belki kendisinin sana sölemediği ciddi sorunları vardır
    yinede otur konuş kadınlr bu konularda hassas olurlar
    ilgisiz bi erkek sorun olur

8. 9 Ekim 2009
  9. azra123

azra123 Guest

klas,k erkek profili işte. ne kadarseverse sevsin problem olduğu zaman ortada yoklar ama kendi problemleri oldu mu da bi ağlamadıkları kalır anlatırda anlatırlar çoğu böyle hani derler ya fedakar türk kadını diye bu yüzden derler zannederler ki herşeyi biz yüklenmeliyiz alttan almalıyız susumalıyız. paylaşımcı olmalıyız ama bir tek onla ilgili olan sorunlarda paylaşımcı olmalıyız bizim bi sorunumuz varsa aslında yoktur onlara göre biz çocuk gibi büyütürüz onların gözlerinde ve dinleme gereği bile duymazlar çoğu zaman. canım bu durum sadece sana has birşey değil emin ol ama yapcak birşeylerde elbet olmalı ama ne bende bulamadım henüz :)

10. 9 Ekim 2009
  11. Asmin

Asmin Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    193
    Ödül Puanları:
    153
    erkekelr problem oldu mu kaciyolar.. nedendir anlamiyorum ama kadinlarin hep mutlu olmalarini hicbirseyi kafalarina takmamalarini istiyolar.
    bu mumkun degil ama bunu anlamiyolar.

12. 9 Ekim 2009
  13. reneta80

reneta80 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    erkekler dünyaya kadın penceresinden bakmıyorlar genelde. Bizim problem ettiklerimize onlar gülüp geçiyorlar. Problemin mahiyeti önemli benim de erkek arkadaşım offff neye takılmışsın sen diyor baze. Bazense benden çok üzülüp sinirleniyor. Ne tür problemlerinde yanında olmadı.mesela benimki işte yaşadıklarıma gülüp geçiyor. Takma bu kadar üzme diyor. Ama atıyorum iş hayatında bana yapılan haksızlığa tahammül edemiyor. sen çözeceksin. çok da büyütme bence.

14. 9 Ekim 2009
  15. TaDukHePa

TaDukHePa ♫♥♥_GLaM_Fa!rY_♥♥&#9 Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    148
    Şimdi bir de bu tarafından bak... Sorunların varmış... ınşallah en kısa zamanda çözüm bulur tüm dertlerin. Ama şöyle bir karşı tarafa koy kendini ama kendin olarak değil; mantığını koy: belki sen nişanlına anlatıyorsun "şöyle şöyle dertlerim var" diye, adam da içinden "o hooo bende ne dertler var anlatsam sonu gelmez" diye geçiriyor. Herkesin dertleri farklıdır. Sana kocaman görünen ona küçük; onun dağları sana tümsek görünebilir. Özür dilememek meselesine gelince; erkeklerin %90'ı özür dilemiyor; telafi etmek için başka şeyler yapıyorlar. Bu kadar küçük şeyler için üzülme derim sadece... :teselli:

16. 9 Ekim 2009
  17. peri1988

peri1988 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Hepınıze yardımcı olmaya clıstıgınız ıcın tesekur ederım.
    nısanlımla bı sorun oldugunda hep kendımı onun yerıne koyuyorum hatayı kendımde arıyorum. Onunda sorunları wrdır dıye dusundum su aralar pek sorunuda yok yenı bı ıse gırdı ısınden cok memnun severek yapıo cokta mutlu gozukuyor.
    Dedığiniz gıbı her erkegın yapısında war bazı seylerı onemsemıyorlar. seven bırı boyle yapamaz dıye dusundugum ıcın yaptıklarına bı anlam veremedm.
    gcenlerde bıze gldı dha oncesınde bıraz trtısmıstık hersy normalmıs gıbı dwrandm sonra bu olanlarık konusmya clıstım ypmıcm deyip gecstrdı dogru duzgn konusamıoyum bıle.
    sonra gıttı. etrafı toplarken sıcak caydnlık devrıldı elım yandı. msjlasıyodk elımın yandıgını soledm bunu cok normal bseymıs gıbı karsıladı bıdhada elın nasıl oldu dıye bıle sormadı cok degısık..

18. 9 Ekim 2009
  19. jared

jared Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    erkekler bazen böyle ilgisiz olabiliyor işte. bu duruma da ben çok sinirleniyorum...