yara varmışşşş

Konusu 'Jinekoloji / Kadın Hastalıkları' forumundadır ve ruzgarrr tarafından 2 Haziran 2008 başlatılmıştır.

2 Haziran 2008
    Konu Sahibi : ruzgarrr
  1. ruzgarrr

ruzgarrr Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    doktora gittim bugün öylesine
    zaten eşimle konuşmultuk bu hafta içi gidelim diye bende bugün hastanenin önünden geçiyordum birde buna gidiyim bakalım ne diyecek dedim
    muayene etti yara var galiba dedi sonra başka bişeyle baktı ultrason gibi bişeydi hatta ultradsonda olabilir
    sol yumurtalık iyi sağ pek gözükmüyor ama rahim ağzında yara var adetin bitsin gel smear yaparız ona göre tedavi olursun olmazsa yara yakılır dedi
    ara ara gelen kanamalasrın nedeni ondandır dedi
    ama artık bende öyle birşey oluştuki bir doktoun dediğini 2. onaylamadan inanamıyorum en kısa zamanda birine daha gidicem. evlendiğimdede ilk geceden sonra yara olmuştu ilaçla tedavi olmuştum geçmişti.
    daha sonra mantar çıktı şimd yine yara işte böyle yani bu ayda bebek hayal oldu hatta böyle giderse bir dahakş aya tedavi verirlerse o da hayal olur. kaldı bir kaç ay sonraya yine.
    bu aarada çok yakın bir arkadaşımm vardı hamileymiş 1 aylık çok sevindim. uyardım birilerinden ama hamile olduklarını ama yakkınından gelince insan daha çok telaş yapıyo acaba bizi olmayacakmı diye. gerçi bunları söylemem için çok erken daha herşeyin başındayım. herkesin hakkında hayırlısı
    biraz önce yara yaktırmayla ilgili birşeyler okudum korktum bya öff bilimiyorum ne bu kadınların çektiği

2. 2 Haziran 2008
  3. zeyned

zeyned Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    merhaba canım,
    bende de yara var,bır dahakı aya tedavı olacağım,smear testini yaptırdım,temiz çıktı.Yara için yakmak yerine donduracağını belirtti doktorum,sanırım,doğum yapmamış bayanlarda yara yakma tercih edilmiyor,emin değilim ama sen yine de tedavini ol,geciktirme...

4. 2 Haziran 2008
  5. petrik

petrik hoşgeldin dünyama :) Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    ben smear testi için gittim yara var gel yakalım dedi güvenemedim
    başka bir doktora gittim bugün doğum yapmmışsın yakmay gerekyok zaten küçük dedi
    2. bir doktora gitmekte fayda var