Yara yakılması ya da dondurulması

Konusu 'Tüp Bebek Yöntemi ile Çocuk Sahibi Olmak.' forumundadır ve flower_85 tarafından 4 Temmuz 2010 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    4 Temmuz 2010
    Konu Sahibi : flower_85
  1. flower_85

flower_85 EYLÜL' ÜM Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    merhaba aytun hanım şuan 3 yıllık evliyim benim yaklaşık 7 senedir falan sarı kokulu akıntım oluyo daha önce bekarken ilaç veriyolardı ama geçmiyo evlendikten sonra alttan muaynelerde 2 doktor yara olduğunu yakılması yada dondurulması gerektiğini başka bi doktor yara bile denmez buna zararsız önemli olmayan bişey dedi ve en son gittiğim doktorda hiç bişey olmadığını sölemişti kültür testi yapıldı ve mantar enfeksiyonu çıktı yine ilaç fitil falan kullandım ama bir türlü geçmiyo bu sürekli doktora gidip muayne olmaktanda sıkıldım açıkçası sizce nedir bu

2. 5 Temmuz 2010
  3. Bahceci

Bahceci Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    selam geçmiş olsun. eğer şikayetleriniz devam ediyorsa bence de rahimağzındaki yaranın yakılması fayda getirebilir. ancak ne genişlikte olduğunu bilmediğim için sadece sizin anlattıklarınızdan yola çıkarak bu öneriyi yapıyorum. bir de eş tedavisinin de sizin tedavinize eklenmesi faydalı olacaktır.

4. 5 Temmuz 2010
  5. flower_85

flower_85 EYLÜL' ÜM Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bir doktor portakal büyüklüğünde demişti başka bi doktorda küçük demişti aytun hanım bu arada eş tedavisi derken anlayamadım

6. 7 Temmuz 2010
  7. Bahceci

Bahceci Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    selam tekrardan eğer büyük ise yaktırın tekrarlamasın. eşinizin de antibiyotik kullanmasını kastetmiştim. hangi ilaçlar olabileceğini doktorunuz önerecektir.

8. 7 Temmuz 2010
  9. flower_85

flower_85 EYLÜL' ÜM Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    çok teşekürler

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.