Yara Yaktırdıktan Sonra Hamile Kalan Varmı?

Konusu 'Gebelik' forumundadır ve filizim tarafından 15 Nisan 2008 başlatılmıştır.

15 Nisan 2008
    Konu Sahibi : filizim
  1. filizim

filizim Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    148
    Aranızda yara yaktırdıktan sonra hamile kalan varmı?Benim bir kızım var ve ikinciyi istiyorum nasip olursa yara yaktırdım 2 ay önce ama daha tık yok.Aranızda böyle birşey yaşayan varmı acaba?Doktorum 2-3 ay olmazsa gel yumurta uyarıcı hap yazalım dedi ama ben tedirginim benim çocuğum olmuyo değil gereği varmı diye?Bir zararı olurmu acaba?Lütfen aydınlatın beni arkadaşlar..:sm_confused:

2. 16 Nisan 2008
  3. eyif

eyif Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    canım merhaba evet benim teyzemin kızı yaktırmıştı yarasını ve aradan 5 ay geçtikten sonra hamile kaldı önümüzdeki ay doğum yapacak hayırlısıyla sabırlı ol benimde bi kızım var ve ikinciyi düşünüyorum 8 ay oldu ve hala hamile değilim :KK43: en kısa zamanda hayırlısıysa bir an önce sağlıklı sıhhatli bebeklerimiz önce karnımızda sonra kucağımızda olurr inşallah RABBİM

4. 16 Nisan 2008
  5. vuslat2008

vuslat2008 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım benim bir arkadaşım yara yaktırdı ve ayına hamile kaldı şimdi ise bebeği kucağında 29 martta doğum yaptı

6. 16 Nisan 2008
  7. filizim

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    148
    Evet demekki belli olmuyo hayırlısı zamanını Yaradanım daha iyi biliyordur.Benim kafama takılan birde acaba yumurta uyarıcı hap kullansammı?O zaman daha çabuk oluyormuş doktorumun dediği bu.Bilemiyorum?:sm_confused:fisfisfis

8. 16 Nisan 2008
  9. dilek2682

dilek2682 Guest

merhaba bende gecen yaz agustosta yaktırdım.3 aydır korunmuyoruz bende ikinciyi istiyorum ama maalesef inşallah RABBİM hepimize verir

10. 16 Nisan 2008
  11. AnlamadanDinlemeden

AnlamadanDinlemeden HayaT BeNimLe GüSeL :)) Üye

Beğenildi:
    16
    Ödül Puanları:
    196
    Ben kasımın sonunda yaktırdım şubatta hamile kaldım.Zaten aralık sonuna kadar ilişki yasaktı.

12. 16 Nisan 2008
  13. filizim

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    148
    Bize iki hafta yasak vermişti doktor.Bakalım hayırlısı.Darısı bizim başımıza o zaman...Buradan duyururuz birbirimize Bu şekilde bekleyen arkadaşlar..