yara yaktırdım ilişkiden sonra kan geldi yardım

Konusu 'Arşiv' forumundadır ve iremre80 tarafından 22 Nisan 2008 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    22 Nisan 2008
    Konu Sahibi : iremre80
  1. iremre80

iremre80 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    arkadaşlar canım çok sıkkın yara yaktırdım 15 gün ilşki yasağı vardı sonrasında ilk ilişkimde kanama olmadı 4 gün aradan sonraki ilişkimde kan geldi çok korktum yasmin hapı içiyorum bu ay düzenli adette görmedim acaba adetmi olcam dedim ama kanamam çok az ilk başta çok geldi sonra kesildi dr umu aradım adet kanaman olabilir bir sorun olduğunu sanmam dedi bilmiyorum napacağımı aynı sorunu yaşayan yada bilgisi olan arkadaşlarım yardımcı olabilirmi lütfen şimdiden teşekkürler

2. 22 Nisan 2008
  3. iremre80

iremre80 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ya kızlar lütfen okuyun bekliyorum

4. 22 Nisan 2008
  5. belenay

belenay Sena'm Taha'm sol yanım şükürler olsun rabbim Pro Üye

Beğenildi:
    79
    Ödül Puanları:
    148
    canım geçmiş olsun benim pek bilgim yok bende yara yaktırcam ama nasıl bilmiyorum doktorun adet kanaması dediyse öyledir canım şimdi vücut biraz değişime uğradı belki kendini toparlamaya çalışıyordur doktora danışmışsın merak etme doktorun bizden daha iyi bilir ama tabi yara yaktıran arkadaşlarda yazarsa bilgi sahibi olursun

6. 22 Nisan 2008
  7. iremre80

iremre80 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Saol Canim Ya Dediğin Gibi Yaktiranlar Da Yazarsa Rahatlayacam Sendedemi Yara Var Ya Ne Bu Yaranin Elinden çektiğimiz Biktik Valla Msj Lari Bekliyecem Artik Ilgin Için Tekrar Saol Iyi Geceler

8. 23 Nisan 2008
  9. belenay

belenay Sena'm Taha'm sol yanım şükürler olsun rabbim Pro Üye

Beğenildi:
    79
    Ödül Puanları:
    148
    Bendede Yara Var Ama Yaktirma Konusunda Kararsiz Kaldim Yara Yakinca Bebek Olmaz Diyorlar Kimiside Bebek Olmasina Engel Olur Diyor Kimide Hamile Kalirsan Düşük Olur Diyor Offf Kafam Karişti Ya Valla Birileri Yazsada Sayende Bende öğrensem

10. 23 Nisan 2008
  11. edali368

edali368 Guest

normal canım bendede olmuştu dr sordum dokuların hasas oldugundan dolayı olabilir diyor

12. 23 Nisan 2008
  13. AnlamadanDinlemeden

AnlamadanDinlemeden HayaT BeNimLe GüSeL :)) Üye

Beğenildi:
    16
    Ödül Puanları:
    196
    15 de iyileşmez bence yara.Keşke 1 ay bekleseydiniz.

Belki yumurtlama kanaması olabilir,,, mi?????

14. 23 Nisan 2008
  15. iremre80

iremre80 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    saol canım başta şunu söyleyim yazdığım konuya yanıt vereceğini biliyordum ve bekliyordum.ilişki 25 gün sonra oldu yarayı yaktırdım on gün bekledik daha sonra kontrole gittim ve 15 gün daha beklendi yani toplam 25 günü hatta ondan önce bir on gün daha ilşikiye girmemiştik 1 ayı geçti toplam ayın beşinde tekrar gidecem kontrolüm var.benim adet kanamam normal olmadı sprali çıkarttıktan sonra hapa başladım belki adet kanamasıda olabilir ama bir türlü çoğalmadı leke halinde bakalım ne olacak bekliyorum şiştim acayip hemde patlayacam. inş enkısa zamanda iyileşir herkese allah şifa versin hamilelik nasıl gidiyor umarım bir sorun yoktur.hayırlı geceler canım kde

16. 23 Nisan 2008
  17. iremre80

iremre80 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    saol canım ya beni rahatlattın senin yaran geçtimi yani kanama ondan deilmiymiş beni korkutan yaranın sebep olması inş deildir.teşekkür ediyorum yorumun için iyi geceler.

18. 23 Nisan 2008
  19. iremre80

iremre80 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    mrb arkadaşım bence sen yaranı tedavi ettir yaradan sonra hamile kalan arkadaşımız var darkinlife onun adına yazmak doğru olurmu bilmem ama oarkadaş yarasını tedavi ettirdikten sonra hamile kaldı mutlaka yazdığını okuyup seni aydınlatır.geçmiş olsun ama bence çok bekletmeden tedavini ol öpüyorum

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.