Yaramaz kizim benim ah napicam

Konusu 'Davranış Bozuklukları' forumundadır ve çikolatta tarafından 12 Ekim 2008 başlatılmıştır.

12 Ekim 2008
    Konu Sahibi : çikolatta
  1. çikolatta

çikolatta Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    MRB CANLAR BENİM KIZIM 6 BUCUK AYLIK EMEKLİYOR DÖNÜYOR HERYERE GİDİYOR TUTUNARAK AYAGA DİKİLİYOR 6 DİŞ VAR AGZINDA TEKRAR DİŞİLERİ PATLADI 2 3 TANE DAHA CIKIYOR VE BU BİZİ COK YORUYOR DAHA DOGRUSU BENİ HUZURSUZ OLUYOR JEL FALAN SÜRÜYORUM ,HERNEYSE ASIL SORUNUMUZ BİZİM COK HARAKETLİ ÖYLE BÖYLE DEİL YANİ KUCAMA ALDIGIMDA ZOR ZAPDETİYORUM ZIPLIYOR SAGA SOLA GİTMEYE CALISYOR ACAYİP HIRSLI BİR BEBEK COKTA AKILLI MAŞALAH AMA KENDİ BASIJNA OYNAMIYOR DEVAMLI İLGİ BKLİYOR KUCAGIMDADA DURMUYOR GEZMEK İSTİYOR AGLIYOR NE YAPMAYA CALISTIGINI ANLAMIYORUM KENDİ KENDİNE UYUMUYOR YA EMEREK YADA SALLAYARAK UYUYOR BUDA ZAMAN ALIYOR YANİ NE YAPACAGIMI SASIRDIM TECRÜBESİZ BİR ANNEYİM 22 YASINDAYIM İLK COCUGUM COK TA İYİ SAGLIGI KİLOSU FAKAT BU YARAMAZLIGINA NASIL BİR ÇÖZÜM BULABİLİRİM BİLEMİYORUM :KK46::ecrin_bebek:

2. 12 Ekim 2008
  3. husel

husel er:) Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    148
    ne güzel sağlıklı bir bebeğin var allah bağışlasın:nazar:
    benim kızımda aynı dediğin gibiydi 4 yaşında ve hala öyle:)

4. 12 Ekim 2008
  5. çikolatta

çikolatta Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    AY CANIM YA EVET SAGLIKLIO AMA YORUYOR BENİ HİÇ DURMUYOR NE YAPACAGIM KENİMİ UNUTYORUM ARTIK YA VAKTİM OLMUO BASKA COCUKLARA BAKIOM USLU USLU DURUYOLAR VALLA ERKEK COCUGUNDAN DAHA YARAMAZ :d SAKINLEMESİ İÇİN NE VERİYOSUNUZ İYECEK OLSUN İÇECEK OLSUN VARMI BÖLE SEYLER:KK46:

6. 12 Ekim 2008
  7. qadife

qadife Rabbim Sana Emanetiz... Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    Saglıklı ve yaramaz bir bebek ... Maşallah Allah bagıslasın cnm

8. 12 Ekim 2008
  9. çikolatta

çikolatta Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Teşekkür ederim canım.yerimseniben

10. 12 Ekim 2008
  11. snookie

snookie Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    130
    Ödül Puanları:
    153
    benim kızım 10 aylık oldu ve bu söylediklerini daha 1 ay önce falan yapmaya başladı...
    maşallah sağlığı yerinde iyi de besleniyor belli ki ama hiperaktif olabilir belki canım bir uzmandan yardım al istersen....

12. 12 Ekim 2008
  13. Zepp

Zepp Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    17
    Ödül Puanları:
    146
    :)masallah Allah bagislasin ...arkadaslariminda dedigi gibi saglikli bir bebek bence bu gunleride atlatirsin canim ...
    Ama baska cocuklarla kiyaslama canim senin bebegin yegane herkesin ki gibi yerimseniben
    insallah buyudukce atar bu hareketliligini ,benim oglum 3,5 yasinda bebekken cok uslu bir bebekti ama ayaklanmaya baslayinca hareketlendi :)

tabii bebegin asiri hareketli (yani hiperaktifte )olabilir ...

Su linke bir bak canim ;hiperaktivite testleri ve bilgileri var ;

http://www.hiperaktivite.net/test.htm

sana yardimci olabilir ...

14. 12 Ekim 2008
  15. denevst

denevst Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    bebeginin motor gelişimi çok önden gidiyor olabilir. ama her çocuk hareketlidir hareketsiz çocukta drlar sorun arıyor. yorucu bir süreç işiniz zor. benim 2.oglumda 5buçuk ayda emekledi çok hareketli 10 aylıkken yürüdü dr motor gelişiminin çok önde oldugunu söylemişti buda iyi birşey demişti bize ilk çocuk büyütmenizin verdiği birşeyle panige kapılmayın bu yorucu süreç ömür boyu devam edecek

16. 12 Ekim 2008
  17. çikolatta

çikolatta Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    hepinize teşekkür ederim ZEPP o dedigin testi uyguladım;
    sonuc tabikide hiperaktif ti zaten belli tetst etmeye luzum yok anlasılıo (=
    ne yapalım bizde o bizim yaramaz melegimiz başa gelen çekilir (=

18. 13 Ekim 2008
  19. edagxoxkçe

edagxoxkçe Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    benim kızımda öyleydi 6 aylıkken emekliyodu ve 2 tane dişi vardı .ve o kadar da hareketliydiki 1 dakika yerinde durmuyodu.:KK46:10 aylıkken yürüdü şuan 12 aylık ve nerdeyse konuşacak acayip bir kız benimkisi ve çok zeki maşallah benim kızım
    yani senin kızında normal endişelenmene hiç gerek yok tabi biraz yorulacaksın
    bu arada benim kızımın uyku problemi var doğduğundan beri .geceleri uyumuyorkafamçokkarıştı