yardııımmm....gözlerim çok yorgun görünüyor...

Konusu 'Göz Çevresi Bakımı Hakkında Herşey' forumundadır ve ayseova tarafından 3 Şubat 2010 başlatılmıştır.

3 Şubat 2010
    Konu Sahibi : ayseova
  1. ayseova

ayseova Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaşlar
    benim gözlerim çok yorgun görünüyor...doğal olarak kendimi hiç iyi hissetmiyorum..
    yorgunluktan morluklarım da belirginleşti..kapatıcım kar etmiyor..yorgun görünümünü nasıl yok ederiz..
    kullandıgınız herhangi bişey varsa yazıp bana yardımcı olur musunuz?
    kendimi hiç iyi hissetmiyorum da...

2. 3 Şubat 2010
  3. melly_mell

melly_mell Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    124
    Ödül Puanları:
    93
    canım benim de bi ara sınav dönemi uyku problemleri yüzünden gözlerim yorgun grünüyordu ve göz altlarıma morluklar oluşmuştu hafif hafif. yves rocher'nin inositol végétal serisinin göz kremini kullandım gece yatarken ve gündüz makyaj altına. güzel bi aydınlatma yaptı göz çevremde hala kullanmaya devam ediyorum. ama başka serilerin de göz kremlerine bakabilirsin kendi isteğine göre. 20li yaşlara uygun bi kremdi benimkisi.

bi de çay banyosu vardır ya herkesin bildiği çaya batırılmış pamuk onu yapıyorum haftada 2 kez. yorgunluğumu aldığını hissediyorum.

4. 4 Şubat 2010
  5. ayseova

ayseova Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım çok sağol..ben herhalde bütün gün bsayarda vakit geçiriyorum..iş te..şimsi bile gözlerim yanıyo..sulanıyo..bi de uykusuz kalsam demekki hortlak gibi dolaşcam ortada..

6. 23 Şubat 2010
  7. sinem03

sinem03 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bende de morluk ve halkalar vardı topix kuşburnu yağı çok iyi geldi.içinde gpo bu sorunu çözüyor yazıyor.ayrıca kivi kabuğuda aynı etkiyi gösteriyor