yardım doğumdan çok korkuyorum..

Konusu 'Gebelik' forumundadır ve mrb tarafından 10 Mayıs 2009 başlatılmıştır.

10 Mayıs 2009
    Konu Sahibi : mrb
  1. mrb

mrb Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    37.haftamdayım doğuma az kaldı.normal doğumu çok istiyorum ama çokta korkuyorum..tamam sezeryanında normal doğumunda iyi kötü yanları var ama beni en çok korkutan normal doğumdan sonra yıllarca cinsel yaşantısını normale sokamadığını acı çektiğini hissizlik olduğunu söyleyenler var lütfen bu konuda tecrübesi olanlar yardımcı olurlarsa sevinirim...bide eşim askerde doğumdan 40 gün sonra izne gelecek normal doğum olursa ilişki olabilir mi?lütfen beni aydınlatır mısınız...hepinize şimdiden teşekkür ederim...

2. 10 Mayıs 2009
  3. honeycim

honeycim Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    zaten 40 gün sonra ilşki önerilir.sen hiç canını sıkma.hiç bi şey olmaz.yazdıklarının hepsi kulaktan dolma şeyler .hiçbirinin aslı yok. ben normal doğum yaptım.hiç o yazdıklarınla karşılaşmadım.sen canını böyle şeylerle sıkma.doğumunu da çok kafaya takma.Allaha bol bol dua et.

4. 11 Mayıs 2009
  5. kaymaklim

kaymaklim bismillah Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    valla canim bende norml dogum yaptim hicde oyle bi problem yasamadim hatta annem 9 tane cocuk dogurdu oda gayet memnun hayatindan hicc problem yasamamis ablalarimin hepsi normal dogum yaptilar gayet iyiler ve memnunlar kesinlikle normal dogum derim canim hayata yeniden gelmis gibi olucaksin bebegi kucagina verdiklerinde bunlari dusun ve ne kadar sansli oldugunu hatirla canim bu duyguyu yasamak isteyen okadarrr cok kisi varki.... rabbim yardimcin olsun insallahhhh saglikla alirsin bebegini kucagina allahim bi nefeste kurtarsin seni allaha emanet ol

6. 11 Mayıs 2009
  7. nur82

nur82 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    148
    benim de doğuma az kaldı..ama çok endişeliyim.. benimki mecbur sezeryan...aklıma güzel şeyler getirmeye çalıssam da olmuyor..hamile oldugumu gören baslıyor dogum hikayesini anlatmaya..hep de olumsuz taraflarını anlatıyorlar.1 ay öncesine kadar çok rahattım..ama şimdi...:1shok:bir de daha çocuk tutmasını bile beceremiyorum nasıl büyütücem.kimse de yok yanımda destek olacakk..:çok üzgünüm:insallah hayırlısıyla atlatırız..

8. 12 Mayıs 2009
  9. kaymaklim

kaymaklim bismillah Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    rabbim yurdimciniz olsun canlarim korkmayin rabbim sabrini vericek gor hele versinler kucaginiza bebeklerinizi bidaha hic birakmak istemiceksiniz inanin bana cooooook guzel bi duygu ANNE olmak umrim sizin icin hersey guzel gecer ve saglikla alirsiniz kucaklarinia bebeklerinizi :KK46: a.s.

10. 12 Mayıs 2009
  11. paradises

paradises Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    bende çok korkanlardanım.31 haftalığım yaklaştıkça sezeryana yoğunlaşıyorum.

12. 12 Mayıs 2009
  13. aycann

aycann Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    76
    doktorum özellikle normal doğum yapmamı istemişti bende hep sezaryan diyodum ama onun dediği bi şey vardı o anı yaşa inan hiçbirşeye değişmiyeceksin derdi ve doğum yaptıktan sonra ne kadar haklı olduğunu anladım içimden çıktıktan sonra yaşanılan o rahatlama bebeğini görmenin heycanını inan hiç birşey o anlara değişilmez her anne adayı yaşamalı bence bebiğimi hemen kucağıma verdiler yeşil bir örtü içinde göbek bağını keserlerken gördüm ve ağlamaya başladım bence kimse korkmasın sancı her geldiğinde bebeğinize kavuşmaya az kaldığını düşünerek mutlu olun doğumunuz kötü hatıralarla aklınızda kalmasın pozitif düşünün herşey bebişlerimiz için

14. 13 Mayıs 2009
  15. EVA.2103

EVA.2103 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    hayırlı doğumlar diliyorum size.bende sabırsızlanıyorum bir an önce kucağıma almak için.su an daha 18 haftalık hamileyim.umarım benimde normal doğum olur.o acıyı yaşamak istiyorum çünkü

16. 13 Mayıs 2009
  17. eftelyaaa

eftelyaaa Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    106
    canım zaten yaklaşık 40 boyunca doğumdan sonra(normalde olsa sezeryanda olsa) lohusalık döneminde oluyorsun ve genelde kanaman oluyor onun için ilişkiyi 40 gün geçince öneriyorlar.ama senin dediğinin tam tersi normal doğumdan sonra cinsel hayatımız dahada güzelleşti diyenleri çok duydum canım.Allah sağıkla bebeğini kucağına almayı nasip etsin

18. 14 Mayıs 2009
  19. serapkarakoylu

serapkarakoylu http://adalenakoylu.tr.gg Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    aahh ya aslında bende normal ddoğum istiyorum ama acaip tırsıyorummm kesme dikme işlemleri falan ahhhh yaaa