yardım!doktor doğum kont hapı verdi.

Konusu 'Gebelik' forumundadır ve aycank tarafından 17 Eylül 2009 başlatılmıştır.

17 Eylül 2009
    Konu Sahibi : aycank
  1. aycank

aycank Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    106
    kızlar sanki hamile kalabiliyormuşum gibi doktor doğum kont hapı verdi.bir süredir adetim fazla oluyodu ve parça gelmeye başlamışt. son zamanlarda da şiddetli baş dönmesi mide bulantısı için doktora gittim ileri derecede iltihap var dedi ve birsürü iltihap için ilaç verdi kanamayı azaltmak içinde doğum kont hapı kullanacaksın dedi tam 6 ay.ben zaten 1,5 yıldır çocuk sahibi olamıyorum bide korunacam 6 ay.eşimin değerleri çok kötüydü yeni yeni düzelmeye başladı 6 ay çok uzun bi süre kızlar akıl verin bana hayatımda hiç kullanmadım ne gibi etki yapar bilmiyorum bu hap kullanmazsam ne olur yada kullanırsam yumurtlama dönemi kullanmazsam diğer günler kullansam hamile kalabilirmiyim ki

2. 18 Eylül 2009
  3. aycank

aycank Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    106
    bu konuda hiç bilgisi olan yokmu arkadaşlar yardımınıza ihtiyacım var

4. 18 Eylül 2009
  5. DamlaUmut

DamlaUmut Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    26
    Ödül Puanları:
    148
    öncelikle geçmiş olsun canım.. bana da ilk zamanlar d.kontrol veriyorlardı. kistlerim için sonra başka dokotra gittim. yumurtalarının döngüsünü bozmuşlar dedi.. tam yumurtalar büyüyo kist oluyo sonra d.kontrol veriyo küçültüyo... bir süre hep böyle devam ettim.. 1 ay 2 ay arayla içmiştim hep.. diğer doktor kistlerin önemli değil onlar adetinle geçer kendiliğinden d.kontrol içme dedi.. o günden beri içmiyorum ve sık sık kontrole gidiyorum.
    sonra yara vardı onun için ilaç kullandım geçmedi sonra küçük bir operasyonla dondurdular.. sonra yaranın iyileşmesini beklemiştim flan ama bu arada d.kontrol kullanmadım hiç. allaha şükür yok şimdilik bir şey yok.seninki farklı bir durum ama bana 6 ay çok uzun geldi. bebek istediğinizi söylemişmiydin doktoruna. eğer vaktin varsa bence başka bir doktorada danış derim...... çok geçmiş olsun... biraz uzun yazdım ama belki faydası olur diye aklıma gelenleri yazdım..

6. 19 Eylül 2009
  7. aycank

aycank Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    106
    uzun olurmu canım ya çok sağol doktora söledim çocuk meselesini ama sabredeceksin diyo sanki beklmek kolaymış gibi ama kullanma taraftarı değilim iltihap için antibiyotik vs verdi zaten.inş kullanmadığım için pişman olmam

8. 19 Eylül 2009
  9. cancer

cancer Maşallah Barekallah:) Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    146
    aycan cnm geçmiiş olsun öncelikle banada 6ay çok uzun süre geldi bendede kist olduğunda bir ay kullanıp tekrar doktora gittim kontrol etti tamam ilacı bırak demişti belki seninde 1ay gibi sürede iltihabın düzelcek bana çok ii bi doktor gibi gelmedi cnm ya istersen sen tahlillerini falan başka bi yere daha göster.

10. 19 Eylül 2009
  11. aycank

aycank Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    106
    mervecim nasılsın herşey yolundamı sağol canım ya banada 6 ay uzun geldi ve kullanmamaya karar verdim bayramdan sonra başka bi doktora daha gidecem bakalım inş ozaman kadar iltihap geçer

12. 19 Eylül 2009
  13. cancer

cancer Maşallah Barekallah:) Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    146
    çok şükür cnm iyiyimm bir an önce aralık ayı gelsin diye bekliyorum.. en doğru kararı vermişsin cnmm hakkında hayırlısı inşallahh sanada tez zamanda bebiş versin iltihap falan gitsinn..