Yardım edebilir misiniz? ...

Konusu 'Saç Rengi ve Saç Boyama' forumundadır ve pretty_nurse tarafından 18 Haziran 2010 başlatılmıştır.

18 Haziran 2010
    Konu Sahibi : pretty_nurse
  1. pretty_nurse

pretty_nurse Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    ben saçımı karamele boyamak istiyorum ..yüzüm buğday renk kaşlarım siyah çok uyumsuz durur mu ? kaşımın renginide açmak istemiorm ..bir öneri vereblirmisiniz ??:KK3:

2. 18 Haziran 2010
  3. benoctobus

benoctobus Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    canım bende bugday tenlıyım gecen sene sıyahtan acık karamel e dondum kaslarım koyu oldugu ıcın uyumsuz oldu sen enıısı kasınıda actır ben bu sefer oyle yapıcam optum:)

4. 19 Haziran 2010
  5. aysecolluoglu

aysecolluoglu Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    15
    Ödül Puanları:
    148
    benımde kaslarım sıyah ve bende sıyah sactan karamele dondum esmer degılım kumralmısım:) kaslarımı boyamıyorum o kadarda batmıyor ama ıstersen kasların cok dıkkat cekerse sac boyanla boyarsın 5,6 dk bekletırsın bı kac ton acılır o da yeter zaten

6. 20 Haziran 2010
  7. pretty_nurse

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    saçımı iLk defa boyuyacaqım o yzden tereddütlüyüm ..saçlarımın rengi açık kumral ama kaşımla saçım çok uyumsuz ,kaşlarımda aksine siyah ..evde ablama boyatmak istiyorum karemeli tutturabilirmiyiz ? çok kararsızım ..siz hangi markayla boyamıştınız ?fikir verebilrimisinz?

8. 20 Haziran 2010
  9. pretty_nurse

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    canım sen hangi boya ile boyamıştın ? ben palette karemelle yapmak istiorm ama tutturabilirmiyim acaba? kuaföre mi qitsem yoksa ..

10. 21 Haziran 2010
  11. aysecolluoglu

aysecolluoglu Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    15
    Ödül Puanları:
    148
    ben colorx kullanıyorum tup bıtkısel boya hem ekonomik hemde kaliteli ben boyamdan çok memnunum ilk boyamansa tutar tabi karamel, palettede kullanmıstım onceden ama karamelini degil, 6 numarayla baslayanalara boyama kızıllık olur ve kahveye doner, ben colorx ın 7 numarasıyla 8.1 ını karıstırıyorum guzel bır karamel oluyor buradan bakabılırsın, kaslarınıda boyarsın sac boyanla dedıgın gıbı bıraz bekletırsın rengı acılana kadar ama sacından koyu kalsın tabıkı yoksa kotu gorunur
    http://www.kadinlarkulubu.com/sac-r...-istedigim-sac-rengine-ulastim-kestirdim.html