Yardım eder misiniz

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve defne44 tarafından 28 Ocak 2010 başlatılmıştır.

28 Ocak 2010
    Konu Sahibi : defne44
  1. defne44

defne44 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    eşimle sorunum var 9 aylık evliyiz ve ben 5 aylık hamileyim. eşim 2 günde bir geç geliyor arkadaşlarıyla kahvede oturuyo evlendiğimiz günden beri böyle 3-4 saat oturuyo ben çok yannlız kalıyorum söylüyorum tartışıyoruz ve hep aglayan üzülen ben oluyorum iyide konuşsam olmuyo kötüde konuşsam olmuyo siz olsanız ne yapardınız yada normal bi durummu bu

2. 28 Ocak 2010
  3. jesabel

jesabel Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    86
    evliliğiniz rayına oturmadan neden hemile kaldınız? hamilelik psikolojisi zaten zor, önce bu tip problemleri halletseydiniz keşke.

4. 28 Ocak 2010
  5. burbuk

burbuk Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1.682
    Ödül Puanları:
    163
    Erkek olsam bende kahveden çıkmazdım sanırım, çünkü kahve muhabbetini çok seviyorum. Ama bir kadın için zor bir durum.
    Benimkide evliliğimizin ilk yılında aynını yapıyordu, ben çareyi kahveye kadar gidip içeriye girip onu masadan alıp eve getirmekte buldum. Kahvedekiler öylesine çok dalga geçmişlerki kendisiyle, zaten kendide utanmıştı. O günden sonra asla gitmedi bir daha.

6. 28 Ocak 2010
  7. you_know

you_know Ne bu neşe ? Pro Üye

Beğenildi:
    89
    Ödül Puanları:
    203
    keşke bu sorunu halledip hamile kalsaydın eşin evliliğe alışamamış gibi

8. 28 Ocak 2010
  9. Esra

Esra Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    4.210
    Ödül Puanları:
    238
    sürekli devam eden bi durumsa evde öyle bi ortam yaratmaya çalışabilirsin.(abartmadan tabi:)yani bikaç erkek arkadaşını çağırabilirsiniz eve,çay içip oyun falan oynarlar..ev biraz daha eğlenceli bi yer olabilir,ama sen düşman gibi davranırsan bu konularda daha çok sıkıntı olur..yakın arkadaşları varsa mesela,onlarla samimi olmya çalış sen de,eşleriyle falan.ailece görüşmeye çalışın.bekarlarsa da gelsinler arada eve,sen takılırsın başka odalarda,arada girer çıkar sohbet edersin.yani ben olsam öyle yapardım.

10. 28 Ocak 2010
  11. defne44

defne44 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    bekarlıkta olan alışkanıklarını bırakamadı hala. evli olan arkadaşlarıyla ailecede görüşüyoruz ama bıkmıyo işte. bekarlar gibi tek başına geziyo ben evde soframı hazırlayıp onu bekliyorum 10-a11e kadar

12. 28 Ocak 2010
  13. Mev*Can

Mev*Can Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    72
    Ödül Puanları:
    0
    hem yeni evli ,hemde karısı hamile olan bi adam kahvede ne arar ki??

14. 28 Ocak 2010
  15. jesabel

jesabel Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    86
    eşinizin sözünü dinleyeceği bir aile büyüğü yok mu? o kulağını çeksin, evli barklı, karısı hamile bir adamın kahvede olması hoş değil diye. siz şikayet etmiş gibi olmayın diye de bu büyüğünüz bir gün eşiniz kahvedeyken size misafirliğe gelir. eşiniz eve döndüğünde misafirlerle karşılaşır. büyüğünüz olayı kendiliğinden öğrenmiş gibi davranarak eşinize nasihat eder. aklıma gelen sadece bu

16. 28 Ocak 2010
  17. LOCA

LOCA Kaçıyorum Kovalama! Üye

Beğenildi:
    260
    Ödül Puanları:
    153
    CADIARZUdaha evliliğe alışamamış olabilir.önce bi ailesiyle falan konuşun derim.baktın olmuyor sende onu evde bekleme o evde olduğu zaman sende dışarı çık ve uzun müddet gelme yaptığının kötü olduğunu anlar.böylece yalnız kalıp eş yolu gözlemek ne demek iyi anlar belki

18. 28 Ocak 2010
  19. independante

independante Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    Esinden kac senedir suren bu aliskanligini-hobisini-9 ayda nasil birakmasini bekliyorsun ki?Hersey yavas yavas rayina oturacaktir.Herkesin bir kafa dagitma tarzi var;birak dagitsin kafasini.Haftada 2 gun gittigini soyluyorsun.Evde surekli bir bebek sohbeti yapiliyor mu?Tabikii yapilacak ancak erkeklerin bizim kadar detayci olmadiklarini ve bebegin onun icin suan sadece -eline alana kadar-sorumluluk oldugunu unutma.Yok ben onun gitmesini istemiyorum dersen;esini taniyan sensin ,yolunuda kendin daha saglikli bulursun.Benden nacizade tavsiye:benimde esim haftada 1 kere arkadaslariyla icmeye gider,bende 8 aylik evliyim;bende sonu cabuk gelen maalesef 6 ayl bir hamilelik yasadim.O donemlerde kendi kendime vakit gecirmenin yollarini buldum;uyumak-kitap okumak-internette sorf yapmak gibi.ve onu hep guleryuzle karsiladim..ama bu gunler asla hafta sonu olmadi.cunku her hafta sonu benimle programi doluydu:dr a gitmek-test-alisveris-gezme-evde cinema gibi.Kolay gelsin