yardım eder misinz lütfen(nemlendiriciler hakkında)

Konusu 'Cilt Bakımı Ürün Tavsiyeleri' forumundadır ve kelebekcik tarafından 2 Şubat 2010 başlatılmıştır.

2 Şubat 2010
    Konu Sahibi : kelebekcik
  1. kelebekcik

kelebekcik evli ve çook mutlu:) Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    148
    selam..ben 19 yaşındayım..cildim çok yağlı şimdiye kadar korktuğum için yüzüme nemlendirici vs uygulayamadım..cildim sivilceye oldukça meyilli..ama şimdi kaliteli bi nemlendirici almak istiyorum..fiyat önemli değil..bana yardımcı olursanız çok mutlu olurum..şimdiden teşekkürler

2. 6 Şubat 2010
  3. kelebekcik

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    148
    arkadaşlar ya bana yardımcı olabilecek kimse yok mu:KK43:

4. 6 Şubat 2010
  5. su..

su.. Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    bepanthen krem kullan cnm ben 17 yaşındayım bi sürü para verdm nemlendiricilere denemediğim kalmadı ama bu krem harika bi krem cildi yumuşacık yapıyo yağlı değil yani sivilce falan yapmıyo fiyatıda çok ucuz 4.50 tavsiye ederm :lepi:

6. 6 Şubat 2010
  7. ecrinsunbul

ecrinsunbul sümbül Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    oriflame in pure skin serisi var yağlı ciltler için olan yüz yıkama jeliyle yüzünü yıka daha sonra da kremini sür ilk başta bakım için cildindeki yağı dışa veriyor sivilcelenmeler oluyor daha sonra geçiyor hem fiyatı uygun hemde güzel bir ürün

8. 7 Şubat 2010
  9. masumprenses

masumprenses Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ben yüzümü akşam bebek şampuanıyla yıkıyorum sabah yüzüm bembeyaz sağlıklı bi görüntü alıyo sonra hametan kremi sürüyorum süper oluyo:lepi:

10. 8 Şubat 2010
  11. kelebekcik

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    148
    canım ya bepanthen uzun süreli kullanımda kıllanma yapıyo diye duymuştum kullanmaya çekiniorum açıkçası..yine de ilgilendiğin için çok teşekkür ederimopuyorumnanaktan
    araştırıcam hemen teşekkür ederimopuyorumnanaktan
    biliyorum tatlım bende bi ara kullanmıştım..ama daha çok temizlemek için uygun ben nemlendirici istiyorum..çok teşekkür ederima.s.

12. 8 Şubat 2010
  13. minikkedicik

minikkedicik Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86

14. 8 Şubat 2010
  15. kelebekcik

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    148

16. 9 Şubat 2010
  17. koyukahverengi

koyukahverengi Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    86
    canım bepanten kuru ciltlerin ihtiyaçlarına cevap verir, yağlı cildi daha çok parlatır kendimden biliyorum. sana tavsiyem krem kıvamında değil de, "losyon" tarzı daha az kıvamlı ya da "jel" tarzı saydam nemlendiriciler kullanmadır. çeşitli markaların testerlarını deneyip kendine iyi geleni anlayabilirsin.

pahalı kremler alamana gerek yok. haftada bir kil maskesi de gözeneklerin içini temizler, ferahlatır. cildini akşamları maden suyuyla temizlemeni ve beslemene de dikkat etmeni öneririm canım.

bol bol çiğ maydonoz ye, havucu rendele içine bir iki damla zeytinyağı ve bol limon sık, salata gibi ye. inan bana faydasını göreceksin. boş mideyle ısırgan otu çayı içmek de çok iyi geliyor. piyasada sallama olarak da var, marketlerden alabilirsin. çikolatadan aman uzak dur çok azdırır sivilceleri. bunlar benim deneyimlerim.. umarım yardımcı olabilmişimdir.

18. 11 Şubat 2010
  19. kelebekcik

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    148
    canım bnm ya çok teşekkür ederim..söylediklerini dikkate alıcam..haftada 2 kez kil maskesi yapıyorum onun dışında uyguladığım bi şey yok..ama senn tavsiyelerin çok işime yarıycak inanopuyorumnanaktan:1hug: