Yardım edermısınız lutfen

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve yego tarafından 12 Nisan 2009 başlatılmıştır.

12 Nisan 2009
    Konu Sahibi : yego
  1. yego

yego Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    arkadaslar bir kac gundur goguslerimde agrilar gecti ama halen goslerim buyuk acaba normalmi yoksa olumusuz bir durum olabilirmi 4 . ayin basindayim tecrubelerinize ve moralinize ihtiyacim var bugunda pazar doktorda yok hafta ici gidecem icim rahatlasin diye gerci ama genede sizlere danismak istedim

2. 12 Nisan 2009
  3. canim hamilesin ve goguslerinin buyumesi normal bence kafana takma kotu seylerde getirme aklina canim duzelir hersey bak bebiste etkilenir sonra uzme annesi onuda kib canim kontrolunde anlatirsin zannetmiyorum bisey cikacagini

4. 12 Nisan 2009
  5. meleksude86

meleksude86 Guest

canım benimde ağrılarım geçmişti ama büyümeye devam etti gerçi şuan 31 haftalık hamileyim ama benimde göğsümden süte benzer lekeler geliyoo herkeste oluyomu acaba ilk gebeliğim acemiyim

6. 13 Nisan 2009
  7. eftelyaaa

eftelyaaa Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    106
    canım süt bezlerin olgunlaşmaya başadı göğüslerinin büyümesi normal hatta bazı insanlarda 6. aydan sonra süt gelemye bile başlıyormuş kafana takıcak bişey yok unutma sen üzülürsen bebişte bundan etkileniyor

8. 13 Nisan 2009
  9. masal perisi

masal perisi Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    Allah yardımcın olsun canım ne diyeyim..aynı sorun bendede var..canımda acıyor bazen..büyüdükçe büyüyor emzirirken daha da büyüyecek bizimkiler kova gibi olur gögüslerin diyor...kafamçokkarıştıkafamçokkarıştı