yardım edermisiniz

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve ACELE tarafından 2 Mart 2008 başlatılmıştır.

2 Mart 2008
    Konu Sahibi : ACELE
  1. ACELE

ACELE Guest

merhaba kızlar salı şeker yüklemem yapıldı 50gr.testimde şekerim yüksek çıkmış salı tekrar 100gr.yüklemem yapılacak.başınıza böyle birşey geldimi birde 23 haftalık oldu bebişlerim kızlar hareket ediyorlar ama gündüz pek değil buda beni korkutuyor birşey olacak diye tam olarak ne zaman hareketleri tutarlı olur yoksa böyle normalmi bilen varsa yardım etsin ne olur bu şeker onlara zarar verir diye çok korkuyorumsenağlama

2. 2 Mart 2008
  3. FERAYKANAL

FERAYKANAL Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    Korkmana Gerek Yok Seker çikarsa Diyet Veriyolar Sorun çikmaz

4. 2 Mart 2008
  5. bilgen16

bilgen16 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    76
    Canım korkmana gerek yok benimde ilkinde biraz yüksek çıktı ikinci testte normla çıkmıştı hem şekr çıksa bile bile diyet veriyorlar. Bebek hareketlerine gelince canım ben 37 haftalık hamişim hala gece aktif bebek gündüz az hareket ediyor bu onun yapısı ile alakalı korkma bence içini ferah tut

6. 3 Mart 2008
  7. ACELE

ACELE Guest

çok sağol arkadaşım cevabın için inşallah güzelim bir sorun çıkmaz:1hug:

8. 3 Mart 2008
  9. ACELE

ACELE Guest

sağol arkadaşım aslında iş yapıyordum ama doktorum ikiz olduğu için artık iş yapma dedi yapmamaya çalışıyorum bende artık inşallah sorunsuz tamamlar herkez hamişliğini:nazar:

10. 3 Mart 2008
  11. ACELE

ACELE Guest

sağol tatlım allah sağ salim bir avazda kurtarsın az kalmış seninde inşallah benimde yarinki testim normal çıkar.bu bebek hareketleri konusunda beni çok rahatlattın arkadaşım çok sağol allaha emanet ol tatlım:1hug:

12. 3 Mart 2008
  13. kibela24

kibela24 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    148
    canım sekerın yuksek cıksa bıle dıyet verıyor tatlıdan uzak duruyorsunn

bebıs hareketlerı hıc duzenlı degıldır bazen cok bazen azdır

sen hep pozıtıf oll

dua dılee

14. 3 Mart 2008
  15. ACELE

ACELE Guest

çok sağol arkadaşım beni en çok bu bebeklerin hareketleri üzüyordu çok sağolun desteğiniz için çok rahatladım inanın sayenizdea.s.