Yardım edermisiniz

Konusu 'Soru ve İstekleriniz' forumundadır ve ceygul tarafından 1 Ocak 2009 başlatılmıştır.

1 Ocak 2009
    Konu Sahibi : ceygul
  1. ceygul

ceygul Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    örgüye yeni başladım bir türlü bu örnekteki gibi örgümü parçalara ayıramıyorum örneği bilen varsa tarif ederse cok sevınırım

Ekli Dosyalar:

2. 1 Ocak 2009
  3. dids

dids f & d Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    148
    Canım; bir arkadaşım bana nasıl yapılıcağını tarif etmişti, denemedim ama aynen aktarıyorum sana fotoğrafıyla birlikte, kolay gelsin :1hug:

hasır boyunluk
    İpi pırıltı diye geçiyor burda ama orada adı nedir bilmem
    kirpi ipin şeffaf simlisi diye tarif edebilirim koyu renkle hoş durmuyo açık renk tercih etmelisin
    şiş 3.5 numara
    36 ilmek başla ön sırada hep ters arka sırada 1 ters 1 düz öreceksin 30 sıra ördükten sonra 6 ilmeği 46 sıra ör ipi kopar sonraki 6 ilmeği 46 sıra ör böyle devam et 6 adet 6 ilmekten oluşan 46 sıralı şeritlerin olacak
    hepsini aynı şişe geçir örmeye devam et arka sıra 1 düz 1 ters ön sıra hep ters boyunu istediğin gibi ayarla ben 45 cm yaptım sonra yine 6 adet 6 ilmekli 46 sıralı şerit ör ilmekleri kapatma öncekinde de kapatma zaten yeniden örülecekler
    şeritleri bir alttan 1 üstten geçir hasır görüntüsü olsun sonra ilmekleri yeniden şişe tak ve 30 sıra modele devam et bitir. ucuna tığla bitirebilirsin ben küçük çiçekler yaptım daha sade bişey de olur veya saçak takabilirsin güle güle kullan.

Tarif emel42'ye aittir Şeniz

4. 2 Ocak 2009
  5. Cevrimhici

Cevrimhici Şampiyon Belli 2. Kim? Pro Üye

Beğenildi:
    222
    Ödül Puanları:
    113
    İlgili yere taşındı.