yardım ederseniz çok sevinrim :)

Konusu 'Aşk Hikayelerimiz/Dertlerimiz' forumundadır ve zeynep15 tarafından 21 Kasım 2009 başlatılmıştır.

21 Kasım 2009
    Konu Sahibi : zeynep15
  1. zeynep15

zeynep15 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    öncelikle herkese merhabalar yapacağınız yorumlar için hepinize şimdiden çok teşekkür edrim ben öncelikle biraz kendimden bahsedeyim size ben 19 yaşındayım dershaneye gidiyorum üniversite sınavına hazırlanıyorum hepinizinde anlayacağı gibi aşk köşesine bir konu açıyorsam derdim aşkla ilgilidir :) ben dershanede birinden hoşlanıyorum hemde çok galiba ona aşık oldum o bilmiyor söyleyememde zaten ama benim şöyle bir huyum bu huyumdan nefret ediyorum kendime asla güvenemiyorum çoçuk çok yakışıklı ve asla bana bakmaz gibi geliyor ben kısa boylu hafif tombul biriiyim arkadaslar yüz olarak güzel oldugumu söylerler ama ben herşeyi fiizkle bağdaştırıyorum işte aslında böyle olmamalı ama ona gerçekten çok aşığım acı çekiyorum hiçbir zaman benim olmicak diye düşünüyorum ama onunlada olmak istiyorum zaten çok sessiz bir tip ne yapacağımı hç bilmiyorum eğer sadece fiziğe bakarsa beni beğenmez ama birde ona olan aşkımı anlasa hepinizden yardım istiyorum onu nasıl etkileyebilirim benden hoşlanmasını nasıl sağlayabilirim yoksa herçekten bana bakmz mı dediğim gibi lütfen yardım edin ayrıca ben kapalıyım bunuda belirtmek istiyorum onun için bu büyük bir sorun olabilirm,

2. 21 Kasım 2009
  3. Lapinu

Lapinu HAYAT YASAMAYA DEGER Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    Canim neden soylemiyosun cekiniyosan bir arkadasin aracigiyla soyle aci cekecegine bir once anlamis olursun pilatonik ask yasayanlar icin kolay bir durum degil ama soylemesen nerden bilecek aklinda yoksan bile aklina sokarsin sende kapali olmadan neden sorun oluyo guzelim sana gonul veren insan senin diş guzeligini deyilde icinin guzeligini sevsin guzelik gelip gecicidir insana karakter huy lazim ilk adimi atacaksin yada aci cekmeye devam edecejsin

4. 21 Kasım 2009
  5. MissA

MissA Doğum Hikayecisi Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    kendini böle görme lütfen... herşey tip diil
    zaten dış görünüşüne göre seni değerlendircek bi erkekle işin olmasın
    bence önce tanış, arkadaş ol
    belki tanıdıktan sorna sen onu beğenmiceksin

6. 21 Kasım 2009
  7. biranne54

biranne54 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    108
    önce tanış, arkadaş ol.missA nın dediği gibi tanıdıktan sonra belki sen onu beğenmiyeceksin.

8. 21 Kasım 2009
  9. nemida

nemida Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    Tatlım o çocuk üniversite sınavlarına hazırlandığı için kimseye ayıracak vakti olmayacaktır bunu istemeyecektir. Biliyorsun bu çok ağır bir yarış ve bu yarışa iyi hazırlanmayanlar kaybediyor bu bilinçle vaktini sadece derslerine ayırmak isteyebilir. Doğrusu da bu. Hem senin için hem onun için. Eğer üniversite sınavını kazanmak istiyorsan sen de derslerine yoğunlaşmalısın. Biliyorum çok zor hatta bunu yazdığım için bana kızmış bile olabilirsin ama inan ki yazdıklarımda çok büyük doğruluk payı var.

Üniversiteyi kazan, ondan sonra rahat bir kafayla yaşının getirdiği tüm güzellikleri yaşarsın canım acele etme.

10. 21 Kasım 2009
  11. 1ey

1ey "Türkçe'ye özen göster.." Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    belkide sen onun defektlerini göreceksin arkadaşlarımında dediği gibi..belkide o seni daha iyi tanıyıp yakınlaşacak tanışmadan bilemezsin,öncelikle arkadaş ol sen bencede..

12. 21 Kasım 2009
  13. sgursoy

sgursoy Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Aynen Missa'nın dediğine katılıyorum önce arkadaşlık kurmayı dene gayet uygun bir ortam zaten dershane testlerle derslerle ilgili birşeyler sor onu tanımaya çalış fiziksel özellik önemli değil canım benim önemli olan karakter uyumu. Daha çok gençsin olmazsada sakın kendine dert etme emin ol karşına başka insalar başka aşklar çıkar.. Acı çekecek bir durum yok hele aşk konusunda Allah unutamayacağımız acıları vermez bizlere.. Derslerine odaklan en güzeli hayatını kurtarmaya bak öncelikle sağlam ayakları üzerinde duran bir kadın olarak yetiştir kendini ilerisi için erkekler böyle kadınları çekici buluyor artık çoğunlukla.. 30 yaşımdayım ne aşk acıları yaşadım hepsinde yok böylesi olmaz dedim oluyor insan her daim aşık oluyor emin ol !!

14. 21 Kasım 2009
  15. KiymiziAba

KiymiziAba Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    fizikle değil kimyayla bağdaşlaştırabileceğin olgunluğa geldiğin zaman bu tür şeylerle uğraşsan daha iyi olmaz mı

öss ye bir yıl daha mı hazırlanmak istiyorsun?

aşkını anlattığında ondan olumsuz tepki aldığında nasıl bir yol çizeceksin kendine? :kahve:

sadece kendin ol... bırak erkekler gelsin sana... sen adım atma onlara karşı sakın sakın :mymeka:

16. 21 Kasım 2009
  17. fiyonk_

fiyonk_ Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    öğretmenim ama asla kızların flört etmesine karşı olmadım. o yüzden sana git ders çalış demeyeceğim. ancak kendini üzecek bir şey yapma, hele ki ünv.ye hazırlanırken stres fazla olur ve yanlışlar üst üste gelebilir. bence kendine uygun olduğunu düşündüğün birine yönelmeye çalışsan iyi olur.

18. 23 Kasım 2009
  19. zeynep15

zeynep15 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    hepinizede yorumlarınız için teşekkür ederim ama şöyle bir durum var alanlarımız farklı o sayısal ben ea farklı katlardaayız ve onunla arkadas olmak için herhangi bir bağlantımda yok hani olur onun bir arkadası olur benim bir arkadas olur sayede tanışırız ama arada hiçbir insan yok işte o yüzden bende çok üzülüyorum tabiki tanışmak arkadas olmak istiyourum ama kolay değil işte hemde hiç tanımadıgn biriinin yanına gitmek benim kendimi ona göstermem lazım ama nasıl bunu bilmiyorum işte onunla tanışamam dediğim gibi hiçbir bağlantım yok ama kend,mi farkettirmek istiyorum bunu nasıl yapabilirim bu konuda yardımlarınızı bekliyorum mesela bir bakışla veya başka şeylerle