yardım ediiinn

Konusu 'Üniversite' forumundadır ve flzertgrl tarafından 28 Temmuz 2010 başlatılmıştır.

28 Temmuz 2010
    Konu Sahibi : flzertgrl
  1. flzertgrl

flzertgrl Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaslar su an tercih yapıorum.ben sözelciyim ts1 den ve ts 2 den tercih yapacagım ama hata yapmak istemiorm puanlar büyükten küçüge dogru yapılacakmıs ama ts1 ve ts2 karısık mı olcaka onu anlamadm dersaneye de gitmedm bana yardm edin.ve bir baska sorumda listenin sonuna da 2yıllık yazmayı düşünüyorum.ama klavuzda puanlar yazılmamıs biz hangisinin büyük puan oldugunu nasıl anlayacagız bir tane hatalı tercih yaparsan altındaki tercihler yok sayılıyormus..bana lütfen YARDIM EDİNN bilmiyorumkismile

2. 28 Temmuz 2010
  3. flzertgrl

flzertgrl Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaslar su an tercih yapıorum.ben sözelciyim ts1 den ve ts 2 den tercih yapacagım ama hata yapmak istemiorm puanlar büyükten küçüge dogru yapılacakmıs ama ts1 ve ts2 karısık mı olcaka onu anlamadm dersaneye de gitmedm bana yardm edin.ve bir baska sorumda listenin sonuna da 2yıllık yazmayı düşünüyorum.ama klavuzda puanlar yazılmamıs biz hangisinin büyük puan oldugunu nasıl anlayacagız bir tane hatalı tercih yaparsan altındaki tercihler yok sayılıyormus..bana lütfen YARDIM EDİNN

4. 28 Temmuz 2010
  5. inci_tanesi

inci_tanesi Allah'a emanetsin kuzum Üye

Beğenildi:
    76
    Ödül Puanları:
    203
    canım öncelikle tercihler puana göre değil sıralamaya göre yapılıyor
    tercih gibi önemli bir konuda salt buradaki yönlendirmelere göre hareket etmemeni öneririm
    en sağlıklısı bir dersaneden yardım alman

6. 28 Temmuz 2010
  7. sanllima

sanllima Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    Evet kesinlikle bir dershaneden yardım almalısın ya da Plato Meslek Yüksekokulundan danışmanlık hizmeti alabilirsin, internette aratırsın bulursun, servisleri ücretsiz sanıyorum

8. 29 Temmuz 2010
  9. cemreeylul

cemreeylul j'attends avec patience. Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    146
    kesinlikle yardım al derim
    sıralamaya göre tercih yap ama sıralaması yüksek diye istemediğin bşeyi istediğin bişeyin üstüne yazma derim ben

10. 4 Ağustos 2010
  11. flzertgrl

flzertgrl Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    tskler arkadaslar.. :)