yardım edin arkadaşlar

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve mavisht tarafından 25 Şubat 2010 başlatılmıştır.

25 Şubat 2010
    Konu Sahibi : mavisht
  1. mavisht

mavisht Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    hamileyim midem çok bulanıyo yemek görmek istemiyorum. midem bulanıyo ve tiksiniyorum. doktor şurup verdi kullanıyorum ama işe yaramıyor. ben bu tiksinme ve bunaltıdan nasıl kurtulabilirim bana yardımcı olurmusunuz arkadaşlar lütfen. sadece kraker yiyorum bebeğimi besleyemiyorum diye çok korkuyorum.

2. 25 Şubat 2010
  3. Juliette

Juliette annesinin kuzusu Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    valla dua et canim baska yapilicak bisey yok bunye meselesi..bi de sanirim eczanelerde bulanti onleyici bileklikmi oyle biseyler varmis bi sor istersen

4. 25 Şubat 2010
  5. zafergamze

zafergamze Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    canım gecer zamanla ilaç falan fayda etmez şurubuda kullanma bence nekadarda olsa ilaç bu zararlı.sabırr

6. 25 Şubat 2010
  7. papatya2010

papatya2010 çağkan'ım kuzum Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım geçmiş olsun çok zor bir dönem ama yapacak çok fazla birşeyin yok. abimin eşi ilk üç ay boyunca yediğini çıkardı ve kilo kaybetti ama şuan 32. hafta ve herşey yolunda bebiş de çok sağlıklı bu konuda şüphen olmasın. ben 22. haftayım benim ilk üç ayım hiç bulantım olmadı ama aşırı uyku hali vardı kafamı koysam orda kalıyordum. bünye meselesi. sen biraz dişini sıkıcan kilo versen bile endişelenme sonra toparlarsın. dayan biraz bebiş için

8. 25 Şubat 2010
  9. pinkaya87

pinkaya87 varlığın öyle bi sevinçki Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    bende aynı durumdayım evde yemek pişmiyor. bi çözümü yok geçiçek işllah hiç yemek yiyemidğim zamanlar serum aldım 6 gün kadar. 1 buçuk ay bişey yiyemedim ama zorda olsa su içtim bebişim gayet iyi. ilk 3 ay yemek yemek çok problem değil dedi doktor.

bende 3 kilo verdim ve hala alamadım

10. 26 Şubat 2010
  11. sofika

sofika Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    54
    Ödül Puanları:
    108
    cok rahatsiz edici bir durum ama neyse ki gecici,cok fazla yapilcak bir sey yok.Biskuvi,simit vb kuru gidalar azaltiyor diye biliyorum.Is arkadasim ilk 3 ay surekli bulanti cekti,hic beslenemedi ve 5 kilo kadar verdi.Hamileliginin sonuna kadar da fazla kilo alamadi.Bir kac gun once 4.300 kg bir oglan dogurdu masallah.Bebegin beslenir hic merak etme sen.

12. 26 Şubat 2010
  13. silver5

silver5 CANIMA CAN KATANLAR... Üye

Beğenildi:
    175
    Ödül Puanları:
    163
    canım bu durum genellikle 16.hafta dolana kadar böyle devam eder.ben iki hamileliğimdede çok çektim çok iyi anlaıyorum seni.hele ilk hamileliğimde evden uzaklaştım ev kokuyordu.1 ay annemde kaldım sonra orası koktu 1 ay kayınvalidemde kaldım.oradan oraya sefil olduk.bu arada lavoboyla bütünleşmiştim.kilo kaybından dolayı 2 günde bir serum yiyordum.ne bulantı ilacı ne iğnesi hiçbiri fayda etmedi.yani ya sabır deyip bu günlerin geçmesini beklemekten başka çaren yok.insana hiç bitmeyecek gibi geliyor ama geçecek canım biraz sabır...

14. 26 Şubat 2010
  15. silver5

silver5 CANIMA CAN KATANLAR... Üye

Beğenildi:
    175
    Ödül Puanları:
    163
    ayrıca bebğin için endişelenme onun çok az gıdaya ihtiyacı var şu an onu da senin depondan kullanıyor merak etme.bulantıların geçince güzelce beslersin yavrunu.bebişin de asıl ihtiyacı 4-5.aydan itibaren artıyor zaten

16. 26 Şubat 2010
  17. estur

estur Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    canım bu sitede hamile bir arkadaş yazmıştı eskilere doğru gözatarsan bulabilirsin ben yazayım o hamile arkadaşında sürekli midesi bulanıyormuş bi gün armut yemiş o gün hiç midesi bulanmamış , bu sefer hergün yemeye devam etmiş mide bulantılarım kesildi yazmıştı belki sendede etkili olur denemeye değer , zaten armutu yemek gerekiyor meyve olarak da..geçmiş olsun ..

18. 27 Şubat 2010
  19. mavisht

mavisht Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    çok teşekür ederim ederim arkaşlar bana çok yardımcı oldunuz sabrediyorum artık. serum vuruldum şimdi biraz iyiyim. çok teşekkür ederim