Yardım edin arkadaşlar

Konusu 'Burun Estetiği' forumundadır ve zobu tarafından 23 Mart 2010 başlatılmıştır.

23 Mart 2010
    Konu Sahibi : zobu
  1. zobu

zobu Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaşlar bende burun ameliyatı olmak istiyorum fakat annem ve eşim günah diyorlar.napcam bilmiyorum.ameliyat olmayı çok istiyorum ama günaha girmekte istemiyorum yardım edin bana gerçekten günah mı?

2. 23 Mart 2010
  3. snbjk23

snbjk23 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    allah hic bi kulunun mutsuz hissetmesini istemez bence günah diye düsünerek ömrünün sonuna kada bu mutsuzlukla yasamamali bence insan ama sunuda unutma burun estetiği zor bi olay olunca herşey istedigin gibi olucak değil bu yüzden öncellikle iyi bir doktor bul kendine herşey gönlünce olsun

4. 23 Mart 2010
  5. oske.06

oske.06 Afakanlar basıyor :) Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    Banada cok soyleyen oldu Allah'ın yaptıgını begenmemek kusur bulmak gunahtır dıye ama ınsanın kendını bı omur boyu kusurlu hıssetmemesı ıcın gunaha gırmeyı goze aldık :)

6. 23 Mart 2010
  7. eliff87

eliff87 kan ve gül Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    bunu düşünecek olursan birçok şey günah canım ve biz bu günahları işliyoruz...yine de sen bilirsin

8. 23 Mart 2010
  9. nem

nem 20♥06♥2010 Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    146
    valla cnmmmmmm günah boyutuna girersen işin içinden çıkamassınn...olmak istiyorsan olll..işin pskolojik boyutu var insan sürekli kötü hisediyorsa kendinii hayatını etkiliyorsa olmalı...okdr çok günah işliyoruskii evde yalnızken bile başının açık olması günahhhhh hani bu derece ayrıntısına girersen çıkmassınnn valla:)

10. 23 Mart 2010
  11. Pink7

Pink7 ヅ 웃♥♥♥유 &#1 Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106

Al bendende okadar. Heee işin bide olupta revizyonu düşünen şahıslar var (çaktırmayın ben :)
    Ben ozaman bittim :) 2 kere günah olan oluo wallakötükedihüso

12. 23 Mart 2010
  13. tosy

tosy Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Zevkimizden , keyfimizden gidip sağımızla solumuzla oynamıyoruz sonuçta. Her ne kadar görüntüden rahatsızda olsak , aynı zamanda sağlık sorunuda bu . Neredeyse burun ameliyatı olan hepimizin , nefes sorunu vardır. Kaliteli nefes alamamanın yaratacağı başka sorunlardan bahsedersek say say bitmez. Benim mesela 5-10 yıl sonra kronik kalp hastası olacağımı söyledi doktorum biraz daha adam akıllı nefes alamasaydım. ıLahiyat bilimiyle uğraşmıyorum ama günah olduğuna da inanmıyorum. Gerçekten mutsuzsan ve gerçekten sorun yaşıyorsan , doktorun da buna gerek görüyorsa, çekinmeden ol canım . Hurafelerede inanma.

14. 23 Mart 2010
  15. Selayhus

Selayhus Dışı buz içi balım Üye

Beğenildi:
    26
    Ödül Puanları:
    153
    günahmi degilmi artik onu diger tarafta anlariz.. bende ayni sekilde istiyorum ve yaptiracagim kismetse...
    yani sonucta görüntün seni mutsuz ediyorsa yaptir gitsin derim.

16. 24 Mart 2010
  17. zobu

zobu Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    çok teşekkür ederim yorumlarınız için arkadaşlar sağolun

18. 24 Mart 2010
  19. zobu

zobu Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ama ben keyfi sadece görüntü için yaptırıyorum canım .sağlık problemin varsa bir sakıncası yok tabiki ama benim durumum farklı