yardım edin arkadaşlar

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve yxuxxexes tarafından 16 Eylül 2010 başlatılmıştır.

16 Eylül 2010
    Konu Sahibi : yxuxxexes
  1. yxuxxexes

yxuxxexes Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    slm arkadaşlar, 5 aylık hamileyim ve dün biraz kanamam oldu, ilk defa oldu tabi çok tedirgin olduk, doktorumuzu aradık hemen, bugün doktora gideceğiz, sizce böyle bi durumda doktor alttan muayene eder mi? sadece ultrason ile mi muayene olur, bilen ya da yaşayan var mı yardımcı olun lütfen:ecrin_bebek:

2. 16 Eylül 2010
  3. office

office Hem kibirli, hem batının çok hayranı <3 ÜZGÜN Pro Üye

Beğenildi:
    38.036
    Ödül Puanları:
    463
    hamileliğin ilk haftaları hariç alttan kontrol sakıncalıdır diye doktor alttan bakmaz.. sadecce doğum zamanı doktor çatı muayenesi yapar.. benim 2 hamileliğimde de kanama oldu ve doktor karın ultrasonu ile baktı.. Genelde erkek bebeklerde kanama oluyor gerçi senin bebeğinin cinsiyetini bilemiyorum ama..

Önemli birşeyy yoktur inşalah canım.. çok geçmiş olsun yerimseniben

4. 16 Eylül 2010
  5. yxuxxexes

yxuxxexes Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ayy çok tşk ederim içimi ferahlattın, evet bebeğimin cinsiyeti erkek :) inşallah endişelenecek bir durum yoktur, tüm hamişler sağlıkla bebeklerini kucaklarına alır

6. 16 Eylül 2010
  7. pinkaya87

pinkaya87 varlığın öyle bi sevinçki Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    geçmiş oolsun canım bebek için iyi olmadığından alttan muayene yapmıyorlar teklif ederlersse kabul etme başka bir doktor düşün.

8. 16 Eylül 2010
  9. aydirik

aydirik Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    alttan muayene konusunda bende hassatım fakat 15 gün önce böbrek sancımdan ötürü dr rahimde açılma varmı diye alttan elle muayene yaptı. bende bir zararı olmazmı dedim rahat ol eşinle ilişkiye girdiğinde aynı şeyi yaşıyorsun dedi.. ohaoldumsmile

10. 16 Eylül 2010
  11. yxuxxexes

yxuxxexes Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ayy inanmıyorum çok kötü şeyler söylüyorlar yaa, bi doktor bunu nasıl söyler, eşimle giriyoruz muayenehaneye böyle birşeyle karşılaşsak kesin bi tartışma çıkarır eşim,:eek:klava: sen nasıl konuşuyorsun öyle diye, arkadaşım devlet hastanesinde mi yaşadın acaba bunu çok merak ettim?

12. 16 Eylül 2010
  13. fatma2005

fatma2005 canım elif duru 'm Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    bende 6 aylıkken lekelenmem olmuştuda 4 aylıkken de baskı olmuştu altdan muayene oldum ama problem olmadı çok şükür gerekmedikce altdan bakmıyor doktorlar çok geçmiş olsun allahın izniyle korkulucak bişey yokdur.

14. 16 Eylül 2010
  15. office

office Hem kibirli, hem batının çok hayranı <3 ÜZGÜN Pro Üye

Beğenildi:
    38.036
    Ödül Puanları:
    463
    çok çirkin ve kaba bir ifade.. bir doktora hiç yakışmamış.. :umursamaz:

16. 17 Eylül 2010
  17. yxuxxexes

yxuxxexes Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ayyy arkadaşlar doktora gittiimmm :KK43: ve alttan muayene etti, öyle çok utandım ki,
    ama mecbur bakmak zorundaymış, rahim ağzına baktı, açıklık olabilir önemsememek olmaz dedi, ciddi bi durum olur die bi cesaret dua edip girdim :KK43: çok şükür bişey çıkmadı, bebek de ben de çok sağlıklıyız, ama çok utandım, oğlum da rahatsız olmuştur eminim o da utandı :)

18. 17 Eylül 2010
  19. cherry81

cherry81 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    86
    Alttan kontrol tehlikeli degilki, doktorunda dedigi gibi sonucta iliskiye girildigindede ayni sey oluyor, ama tabi bu sekilde bir ifade bir doktora hic yakismamis, kinim kinim kiniyorum :) Sonucta ultrasyon aletini cok sokmuyorlar, buyudugunde biraz girdiginde hemen hersey gozukuyor zaten.