Yardım edin bunalıma girdim

Konusu 'Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi' forumundadır ve deniz0509 tarafından 23 Şubat 2010 başlatılmıştır.

23 Şubat 2010
    Konu Sahibi : deniz0509
  1. deniz0509

deniz0509 Birgün geliceksin bebeğim Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    merhaba
    biz bir senedir çocuk istiyoruz. temmuzda mikroenjeksiyon denedik olmadı malesef.
    eşimde ameliyattan önce mart 2009 100,000 ml sperm vardı ve herşey çok kötuydu
    sperm sayısında düzelme olmadı hatta azaldı temmuzda mikroenjeksiyon yaptıracagımız zaman sadece 500 adet bulunmuştu. sorun şu ki çift taraflı varikosel ameliyatı yaptırdıktan sonra doktoru hiç size önerilen ilaçlardan yazmadı
    yada ameliyattan önce ilaç tedavisi yapalım demedi
    ben istanbul gaziosmanpaşa da oturyorum ve orda ki hastaneye gidiyoruz
    bana doktor önerebilir misiniz
    çok bunalımdayım sebepsiz aglama krizlerine giriyorum
    devamlı uyku hali depresyondayım sanırım ailemle ve ailesiyle incinmesin diye konuyu açmıyoruz
    sizden başka kimsem yok anlatacak

2. 23 Şubat 2010
  3. nzmyhn

nzmyhn Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    denizcim canım yaaa.bende neden bu hiç gelmiyor artık diyordum.............
    canım lütfen çocuk fikrini bu kadar kadanda büyütme.Allah istemeden olmuyo biliyosunki...........
    eger bu kadar çok takarsan Allah korusun sendede bir sorun çıkar bu kez iki kere ugraşmak zorunda kalırsınız............bu bir imtihan lütfen sabrını boşa harcama..........
    sen şimdi ürolog mu soruyosun tüp bebek merkezimi hangisi???????

4. 23 Şubat 2010
  5. sena_nur1984

sena_nur1984 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    canım benim ben istanbulda değilim.bilsem söylerdim.samsun olsa söylerdim bildiklerimi.
    lütfen canım bu kadar kendini üzme.hepimiz üzülüyoruz ama bu kadar kafana takma.sende proxeed plus kullan.sana özelden yazdım msj ları uygula.en az 3 ay sonra tekrar test yaptır.
    doktorları biliyorsun onlar hemen tüp bebk diyor.sonuçta geçmişte çocuğu olmayan insanlar tüp bebk mi yapıyordu. o yüzden umudunu yitirme.zaten en önemlisi moral.kolay değil etrafta çocuğu olan insanları izlemek.onlara imrenmemek elimiz de değil.ama ne yapalım bizim sınavımız da bu.bazen isyan noktasına gelsekte asla isyan etmemliyiz.demkki rabbimin bildiği var.lütfen önce inan yaptıklarına.dualarını eksik etme.tamamı canım bak burda istanbulda olan arkadaşlar var onlar sana ürolog ismi verirler.zaten bir kişinin dediğine bakma tamammı.

6. 24 Şubat 2010
  7. aymes

aymes Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    Arkadaşım bu kadar üzülme ne olur kısmet işi bu Rabbim nasip ederse olucak etmezse elden bişey gelmiyo bende ilk tüp bebek denememde negatifimi aldım elime bende çok yıkıldım üzüldüm ama elden bişey gelmedi işte şu an 2. tüp bebek tedavisindeyim Rabbim inşallah bu sefer yüzümü güldürür diye dua ediyorum. Bu arada bende gaziosmanpaşada oturuyorum. Sen tüp bebek merkezimi istiyosun? birde siz mikroenjeksiyonu gop hastanesindemi denediniz?

8. 24 Şubat 2010
  9. surayn

surayn Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    arkadaşım üzülme lütfen ve haline şükretmen gerekir çünkü bizlerde değil 500 tane bi tane bile olmuyo sadece amelyatla bi kaç tane bulundu ama çok şükür şimdi hamileyim sadece sabretmek lazım allah hepinizin yardımcısı olsun

10. 24 Şubat 2010
  11. leyl

leyl Kulluğum Sultanlığımdır Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    biz de yaklaşık 2yıldır istiyoruz 1yıldan fazla oldu çift taraflı varikosel ameliyatı olalı ve dr ilaç falan vermedi biz de almadık sabırla bekliyoruz yaza kadar bekleyip tüpe geçeceğiz,mevlam ne zaman ol derse o zaman olacak elden geleni yaptıktan sonra dua ve sabırla beklemek lazım Allah yardımcımız olsun...

12. 24 Şubat 2010
  13. umudunukaybetme

umudunukaybetme Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    15
    Ödül Puanları:
    148
    canim ozelden yazdigin mesajlar ne;ler bize de soyle

14. 24 Şubat 2010
  15. saftirik

saftirik rütbesiz... Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    Evleneli 4 yıl olacak ve tıpta bizim için yapılacak birşey yok kök hücreyi beklemekten başka....

Sanırım insanların acılara dayanma gücü herkeste farklı......

forumda biraz dolaşıp 2 yada 3 tane sperm bulunması için çabalayan insanların yerine koy kendini...

Beterin beteri oldugunuda unutma....

16. 24 Şubat 2010
  17. deniz0509

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    canım, evet ben bisüre uzaklaşmak adına biraz siteye girmeyeyim dedim ama yapamayıyorum çok takılıyor kafama
    ben küçüklüğümden beri çocuk istemişimdir anneciliğe özenmişimdir ve gun geçtikçede özenmekten başka bişey yapamadığımın farkına vardım
    hep başkalarına bakmaktan yoruldum
    eşim görmesin die gözümün ucuyla bakıyorum görmesin üzülmesin die ama kendime ondan daha çok zararveriyorum
    ben iyi ürolog arıyorum eşimi göturecegim
    bu ameliyatını yapan doktor bi ilaç vermediği gibi fsh bilmem ne bile ölçmedi öncesini araştırmadı
    çok talihsizim ben

18. 24 Şubat 2010
  19. deniz0509

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86

çok teşekkür ederim sema nurum nasıl bana güzel guzel yazdın mesajları inşallah hepsinden guzel sonuçlar alırım bende ama biliyor musun elim kolum kalkmıyor
    moralim gerçekten aileme açmayı düşünüyorum konuyu
    beni doktora götursunler
    ruh halim hiç iyi degil gerçekten sebepsiz yere aglıyorum agladıkça çocuk geliyor aklıma