yardım edin çalışmaya başladım ve çok kötüyüm

Konusu 'Doğum Yapanlar' forumundadır ve mehtapbaygus tarafından 27 Ekim 2008 başlatılmıştır.

27 Ekim 2008
    Konu Sahibi : mehtapbaygus
  1. mehtapbaygus

mehtapbaygus Guest

bugün izinim bitti ve artık çalışmaya başladım:KK43: hiç istemesemde mecburum çalışmaya kızıma annem bakıyo ama ağlamaktan gözlerim şişti çok özlüyorum.kulaklarıma ağlama sesi geliyo.
    kendi kendimi teselli etmeye çalısıyorum ama sanırım fazla başaramıyorum.sadece beni teselli etmenizi istiyorum.:KK43: çalışmassamda o na bakamamki:çok üzgünüm:

2. 27 Ekim 2008
  3. Nil

Nil KK Kro Pro Üye

Beğenildi:
    90
    Ödül Puanları:
    153
    niye! çalışmasan da kızına bakamazsın...? açıklar mısın...

4. 27 Ekim 2008
  5. Nil

Nil KK Kro Pro Üye

Beğenildi:
    90
    Ödül Puanları:
    153
    eger ihtiyacın yok ise ve bu senin için bir ızdırab ve vicdan muhakemesine dönüyorsa,çalışma ! memuriyetin yoksa tabi,hoş olsa da özgür kararın...ne şekilde huzuru ve mutluluğu yaşayacak ve vicdanını rahatlatacaksan onu yaşa...
    ama çalışma zorunluluğun var ise; yalnız diilsin..milyonlarca kadın kızının kokusuna hasret gün boyu..ve alışmak zorundasın,devam etmeliysen...hem bebeğin annede ya bakıcı da olnalrı düşün birde ,biliyorsun ki emin ellerde ve emin bir çatı altında...

6. 27 Ekim 2008
  7. mehtapbaygus

mehtapbaygus Guest

eşim su anda işsiz.ayrıca önceki çalıstığı yerden 4 aydır maaşını alamıyo ya 1 2 kuruş eline veriyolar şuana kadar biriktirdiğimiz parayıda ben raporluyken kira falan verdik o şekilde bitti.
    çocuğumun bezlerini bile şimdiye kadar babam aldı ama birilerine muhtaç olmak istemiyorum bebeğimin bütün ihtiyaçlarını ben karsılamak ve ne biliyim güzel okullara gitmesini istemek hakkım değilmi.

8. 27 Ekim 2008
  9. filizcan

filizcan Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    sevgili mehtap sabırlı olmalısın bak ne güzel bebgine annen bakıyor yabancı ellerde degil icin raha olsun
    kendine zaman ver inan bana alısacaksın kendini isine vermeye calıs calısan anne ne tek sensin nede son olacaksın sevgiler

10. 27 Ekim 2008
  11. PassioneLore

PassioneLore herkes haddini bilecek ! Pro Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    canım bende ıse gerı donmek zorunda kalacak olanlardanım
    elbettekı her anne eger ımkanı olsa en az 1 yılını cocugu ıle gecırmek ıster mutlaka ama bu fedakarlıgı da onlar ıcın yapıyoruz bız de bu acıdan da bak ıstersen
    hem annenın yanında emınsın dogru kısının elınde oldugundan
    kendını bu kadar cok kasarak hem bebegını hemde kendını strese sokma

12. 27 Ekim 2008
  13. JJuLiEtt

JJuLiEtt Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    52
    Ödül Puanları:
    198
    zamanla gececektir zaman
    hem yabancı ellerde de değil annen bakıyor
    sen calıs ve kızına güzel bir dünya hazırla yerimseniben

14. 27 Ekim 2008
  15. fxuxsfxuxs

fxuxsfxuxs yanılsamalar ülkesi Pro Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    canım ilk gün zor geçer biraz, bebeğin de küçükmüş daha ama şartlar böyle gerektirmiş. zamanla braz daha alışırsın eminim, benim kızım da bakıcı da çok güvendiğim birisi ama yine de zor tabi. çocuklarımızın geleceği için çalışmak zorundayız, sen de bebişine kavuşacağın anı düşün canım kolaylıklar diliyorum

16. 27 Ekim 2008
  17. XSXimal

XSXimal Üzeni yolla... Salla... Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    Canım bebeğinden ayrı kalmak istememen ve hep onun sesini duyman normaldir.
    Annelik bambaşka bir duygu hiçbir şeyi yerine koyamıyorsun.
    Annem bakıyor demişsin en azından yabancı biri bakmıyor bebeğin emin ellerde.
    Sende bebeğin için elimden geleni yapmak zorundasın.
    Böyle düşünüp ağlamakla kendi ruh sağlığınıda bozabilirsin. Ve inan bebekler annelerinin ruh sağlığından etkilenip huzursuz olabiliyorlar.
    Onun için, hayattaki en değerli varlığın için kendine biraz daha özen göstermen gerekebilir.
    Zamanla işlerini yoluna koyabilirsin, bu kadar düşünme bence.
    Önemli olan senin ve bebeğinin sağlığı...
    a.s.

18. 27 Ekim 2008
  19. mehtapbaygus

mehtapbaygus Guest

hepinize sonsuz teşekkürler okudukça birazda olsa içim rahatlıyor.kızım biberonda almıyo kaşıkla ne yiyebilirse artık.bunuda çok takıyorum kafama inşallah biberondan içerde bende rahatlarım akşamada az kaldı dimi:KK43: