yardım edin çok acele ne olur:((

Konusu 'Saç Rengi ve Saç Boyama' forumundadır ve neyapsam tarafından 31 Mayıs 2010 başlatılmıştır.

31 Mayıs 2010
    Konu Sahibi : neyapsam
  1. neyapsam

neyapsam Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    238
    Ödül Puanları:
    113
    9 ay önce saçlarımda siyah boya vardı aylardır boyamadım dün gaza gelip açık kahve aldım hepsi aynı renk dursun diye ama altları koyu kaldı siyah boya baya akmıştı girer sandım ama olmadı 17sinde mezuniyetim var o zamana kadar ne yapabilirim sizce?????????:a015:

2. 31 Mayıs 2010
  3. Tarcinli_Kurabiye

Tarcinli_Kurabiye Esta Piti Piti :) Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    valla canım ben de saçımı siyaha boyadığımda zor kurtulmuştum onlardan..diplerin açık renk, uçları koyu kaldı değil mi.. ıllaki açmak istiyorsan bi kuaföre gitmen gerek..Akıtsınlar boyayı ve öyle boyasınlar istediğin renge..biraz da şekil verdirirsin saçlarına hoş olur

4. 31 Mayıs 2010
  5. neyapsam

neyapsam Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    238
    Ödül Puanları:
    113
    daha yeni boyadığım için kuaforwe gitmekten korkuyorum oryal kullanırlarsa diye..dipler açık altları koyu kaldı..bişey yapamazsam koyu kahveye boyuycam haftaya onu da seviyorum en azından kapatır.iki boyama arası 10 gün diyorlar bu kanuda bi fikri olan var mı daha önce yapsam çok mu yıpranır ki??

6. 31 Mayıs 2010
  7. daae

daae Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    birşey olmaz canım ben aynı gün 2 kere bile boyamıstım :) aynı durum bende de olmustu sonra senin gibi gidip koyu boya aldım boyadım.

8. 31 Mayıs 2010
  9. aysecolluoglu

aysecolluoglu Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    15
    Ödül Puanları:
    148
  10. 1 Haziran 2010
  11. Zeyn_a

Zeyn_a Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    255
    Ödül Puanları:
    123
    evet, ayşeyi dinlemeni tavsiye ederim canım..uçlarını farklı, dibini farklı boyayarak bi şekilde kurtulabilirsin bundan..ama zor ve uğraştırıcı bi iş bu, göze almalısın..ya da direkt koyu kahve ya da koyu kestaneye boyayıp aradaki farkı kapatabilirsin...

12. 1 Haziran 2010
  13. aysecolluoglu

aysecolluoglu Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    15
    Ödül Puanları:
    148
    evet bıraz zaman ıstıyor ama sonuc cok ıyı oluyor koyu kahveye falan boyasan sonra tekrar acmak ıstyeceksın en ıyısı sımdı buna katlanıp guzel bır sonuc elde etmek,zaten ıkıncı boyamada bıle fark edıyor

14. 1 Haziran 2010
  15. minikprensim1

minikprensim1 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    108
    aynı sorun bende de var cnm.. diplerim kızıl oldu dier yerler siyah.. kaç kuaföre gidip fikir aldm ve sonuç olarak açtırarak kızıl yaptırcam mecburen başka bi çare yok.. soorasında da bakım yapmak şart fisfisfis

16. 2 Haziran 2010
  17. ay_82

ay_82 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    148
    aynı durumdayım canım öle geziyorum hala ..........düzgün bir kuaför bulana kadar sabredicem bulunduğum yerde kuaförler fönü bile beceremezken boyaya cesaret edemem diye...

18. 2 Haziran 2010
  19. neyapsam

neyapsam Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    238
    Ödül Puanları:
    113
    sizce kuaföre gitsem düzeltebilirler mi.saçlarım yanar diye çok korkuyorum o yüzden kuaforden korkuyorum.yada yoğun renk açıcıyla koyu yerleri açıp tekrar mı açık kahveye boyasam bu rengi sevdm yada çikolata kahve de olabilir..