yardım edin çok aşırı mide bulatım var

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve balkxoxpxuxgxux tarafından 22 Mart 2008 başlatılmıştır.

22 Mart 2008
    Konu Sahibi : balkxoxpxuxgxux
  1. balkxoxpxuxgxux

balkxoxpxuxgxux Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    arkadaşlar çok aşırı mide bulantım var yemek yiyemiyorum 6 haftalık hamileyim doktorum ilaç vermedi lütfen yardım edin..

2. 22 Mart 2008
  3. gelincik_01

gelincik_01 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    canım aynı dert bendede vardı. bana serum takmışlardı biraz rahatlattı ama yinede tam olarak geçmedi. ilaç hiç kullanmadım. ortalama 15 gün felan sürmüştü

4. 22 Mart 2008
  5. Gxuxlsxuxm Sultan

Gxuxlsxuxm Sultan Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    146
    Kizlar öncelikle allah bir avazda kurtarsin hayirlisinla meleklerinizi kucagniza almayi nasip etsin insallah.

Ilk hamileliyimde bendede cok mide bulantisi oluyordu pek fazla yapicak birsey yok ne yaziki tek teselli size 3 ay 4 aydan sonra bu durum kendi kendine geciyor cogunlukla birde bana findik badem leblebi cok iyi geliyordu sabahlari ac karinina hemen birkac tane yiyordum baya faydasi oluyordu.

Umarim sizede olur ve kisa zamanda bu durumdan kurtulursunuz

Sevgiylea.s.

6. 22 Mart 2008
  7. EU2

EU2 Guest

arkadaşım benim bulantılarım ancak azaldı seni çok iyi anlıyorum.doktoruna bi telofan açsan sana bi ilaç veriri mutlaka.ben de 2 hafta hiç yemek yiyemedim işin kötüsü su da içemiyordum.ayva yedim sadece başka hiç bişi yiyemedim.bi ara derim doktorunu mutlaka bi yol gösterecektir...Allah yardımcımız olsun...

8. 5 Eylül 2008
  9. hulyafxixrat

hulyafxixrat Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    canım bende aynı durumdayım artık ölücek gibi hissediyorum kendimi 10 haftalık gebeyim hala geçmedi yediğim herşeyi çıkarıyorum aşırı zayıfladım serum verdi doktorum birsüre geçti ama yine başladı ama 3 aylık olduğunda geçer dşyorlar inş öyle olur kendimi çok kötü hissediyorum :1no2:

10. 19 Ocak 2009
  11. ist78

ist78 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    kızlar midemmmmm

12. 19 Ocak 2009
  13. selduxsx

selduxsx Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    ya bende aynı durumdayım hata kaşam oturdum hungür hüngür agladım canım cok sıkılıyor sureklı mıdem agzımda sankı ne olur yardsım geçmıyecek ner0deyse ıkı aylık oldu

14. 20 Ocak 2009
  15. agresifcatlak

agresifcatlak nazlı kızla narin kız Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    76
    arkadaşlar desenze kelin ilacı olsa kendi başına sürermiş aynı dert bende de var ölüyorum mide bulantısından ilaç kullandım fitil kullandım fayda etmedi serum iyi geliyor ama o da bir günlük dün akşam işten eve gidene kadar öldüm 1 saat tuvaletten çıkamadım öğürdükçe alttanda kaçırdım ağlamaktan gözlerim kan çanağına döndü sonra gittim sinirden sitresten eşime bağırdım durdum

16. 20 Ocak 2009
  17. nesquik_24

nesquik_24 Deniz Bebeğin Annesi Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    14 haftalık hamileyim benimki bile geçmedi hala...her 2 günde bir sabahları öğürüp sarı kıvamlı su çıkarmaktan ve ağzımın su salgılanmasından dolayı işkence çekiyorum...bende iş işten geçip sarı suyu çıkardıktan sonra muz yada armut yiyorum hemen :KK43:

18. 20 Ocak 2009
  19. navle_

navle_ Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Aynı dönemdeyiz cnm ben de 14 haftalığım ve sabahları yataktan kalktığım an başlıyor böğürmeler ve sarı suyu çıkarıp içim dışıma çıkmasından yoruldum allahtan gün içinde daha iyiyim çünkü çalışıyorum ...