''yardım edin'' diye aradı ama şaka sanıldı!!!!!!

Konusu 'Arşiv' forumundadır ve kate_34 tarafından 20 Haziran 2009 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    20 Haziran 2009
    Konu Sahibi : kate_34
  1. kate_34

kate_34 Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    891
    Ödül Puanları:
    238
    Aksaray'ın Kalebalta Köyü'nde, 50 yaşındaki Mehmet Çayır, gittiği Taşocağı Mevkii'nde, ayağı kayıp düşünce başını kayaya çarptı. Yaralanan Çayır, cep telefonu ile amcasının gelini Kiraz Çayır'ı arayıp ‘Taş Ocağı'ndayım. Ölüyorum bana yardım edin” dedi. Arayan kişiyi tanıyamayan Kiraz Çayır, şaka olduğunu sanıp kimseye haber vermezken, Çayır'ın cesedi, üç gün sonra bulundu.
    Çitfçi Mehmet Çayır, geçen salı günü saat 18.00 sıralarında köyün içinden geçen deredeki suyun az olduğunu fark edince, kaynağın tıkandığını düşünüp, müdahale etmek istedi. Çayır, yanına kürek alıp, tıkanıklığı gidermek içn suyun kaynağının bulunduğu 2 kilometre uzaklıktaki Taş Ocağı Mevkii'ne gitti. Burada ayağı kayan Çayır, yere düşünce başını kayaya çarptı. Cep telefonuyla tesadüfen, telefonunda kayıtlı olan amcasının gelini 45 yaşındaki Kiraz Çayır'ı arayan Çayır, “Ölüyorum bana yardım edin” diyerek yardım istedi. Ancak, telefondaki sesi tanıyamayan Kiraz Çayır, kendisine şaka yapıldığını zannetti.

ÜÇ GÜN SONRA CESEDİ BULUNDU
    Kiraz, bu durumu daha sonra komşularına ve ailesine anlattı. Eşi doktor kontrolü için Aksaray'daki yakınlarının yanına giden, oğlunun İstanbul'da, 2 kızının ise yurt dışında yaşadıkları öğrenilen Mehmet Çayır'ı 3 üç gündür göremeyen yakınları, Kiraz Çayır'a gelen telefon ihbarının doğru olabileceği ihtimali üzerine, bu sabah Taş Ocağı Mevkii'ne gitti. Çevrede yaptıkları araştırmada, Mehmet Çayır'ın cansız bedeni ile karşılaşan yakınları, durumu jandarmaya bildirdi. Haberi alan köylüler de traktörlerle Taş Ocağı Mevkii'ne gitti. Köylülerin kayalıkların üzerine oturarak, olay yerinde inceleme yapan jandarma ekibini izlemesi dikkat çekti.

Eşinin ölüm haberini alan Fadimana Çayır da köye geldi. Olay yerine giden ve jandarmadan bilgi alan Fadimana Çayır, göz yaşlarına boğuldu. Jandarma olayla ilgili soruşturma başlattı.

mynet

2. 20 Haziran 2009
  3. sel

sel İkimiz ve oğlumuz Pro Üye

Beğenildi:
    99
    Ödül Puanları:
    153
    ay inanmıyorum yaaa, nasıl üzüldüm anlatamam mafoldumben
    insan oğplu nerde nasıl başına ne geleceğini bilmiyor :nazar:

4. 21 Haziran 2009
  5. BeyazPerim

BeyazPerim Vay anası ya =) Pro Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    196
    :1no2: cok uzuldum

6. 21 Haziran 2009
  7. acxix_hatxixralar

acxix_hatxixralar 19.09.2014 Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ışte bazen usulsüz yapılan şakalar yüzünden oluyor böyle şeyler... Allah rahmet etsin.

8. 28 Haziran 2009
  9. Zeynep57

Zeynep57 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Cok uzuldum yaa :gitme:

10. 28 Haziran 2009
  11. TheShe

TheShe Guest

Çok şakacı bir sülale köymüymüş bu anlamadım?
    Bana böyle bir telefon gelse panik olurum, şaka olduğunu hiç düşünmem heralde CADIARZU
    çok garip..

12. 11 Ekim 2009
  13. DagCicegi

DagCicegi Bir Kızım Olana Kadar... Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    148
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.