yardım edin hayatımın kararı biliyorsunuz

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve boncukhaziran tarafından 9 Şubat 2010 başlatılmıştır.

9 Şubat 2010
    Konu Sahibi : boncukhaziran
  1. merhaba ben evlenmek üzereyim ve okadar kararsızım ki.görümcem ve kayınvalidemin laf sokmalarından okadar bıktım ki ne yamukluğum kaldı ne yılıklığım öğretmenim mesleğimi bile bırakıp çocuk bakmamı istiyolar nişanlımsa hep onların tarafında hep onlar haklı.hep olumsuzsun deyip beni yargılıyor.bıktım artık sizce değişme umudu varmı?düzelirmi herşey?onun yanında okadar iyilerki bana karşı inandıramıyorum yaptıklarına.önce eski kız arkadaşını anlattılar bana onu çok severdik diye vazgeçmedim.giyilmiş kıyafetini hediye etti görümcem olsun dedim içimden ses çıkarmadım.ailesi eşyaya düğüne karışmıyo o kadar evi hepsini kızlarına verdiler yine sustum.sizce böyle yürürmü bu evlilik?ben nişanlımı çok seviyorum :teselli:

2. 9 Şubat 2010
  3. MaviEge

MaviEge DENİZCİM VE BİRİCİK KIZLARIM Üye

Beğenildi:
    28
    Ödül Puanları:
    148
    nişanlın sana sahip çıkmıyorsa, ailesine bir şey demiyorsa, seni savunamıyorsa ve bunlara müsaade ediyorsa bence bir daha düşün.düzelmez böyleleri.

4. 9 Şubat 2010
  5. KiymiziAba

KiymiziAba Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146

bir insanı değiştiremezsinsüprizzzzz

değişir umuduyla evlenirsen 3-5 ay sonra boşanma aşamasına gelirsin

umutlanma,değişmez.:nazar:

kaldı ki her şeyde ailesini haklı gören seni haksız gören bi adamla hayatını zindan etmeye mi evlencen. daha "aile kurma"nın ne demek olduğunu bilmeyen bir.
    ..:mymeka:

6. 9 Şubat 2010
  7. glsh85

glsh85 Guest

nısanlında annecıyse bence kesın duzelmez .. çok iyi düşün

8. 9 Şubat 2010
  9. Laale

Laale Aşikârdır Zat-ı Hak Pro Üye

Beğenildi:
    21.630
    Ödül Puanları:
    363
    Nişanlısınız..
    Onu çok mu seviyorsunuz tüm yaptıklarına rağmen yani?
    Devam edin öyleyse,ne diyim..:nazar:

10. 9 Şubat 2010
  11. maalesef ne dedilerse annem bilir diyo

12. 9 Şubat 2010
  13. proing

proing Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    canım çok dikkat et, başlangıcta bu kadar sorun yaşıyor ve erkek arkadaşın sana destek olup ailene karışmayın diyemiyorsa, evlendikten sonra değişeceğini sanmıyorum,
    çok yakın arkadaşım buna benzer bir durum yaşadı, çok iyi düşün
    olumlu bir yönde bir değişiklik olması güzel,ya değişmezse ve bu adamı değişmeden bu haliyle kabul eder misin ona karar ver bence,

14. 9 Şubat 2010
  15. mnla

mnla Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    148
    ya demekki egitim fln hic kimsenin gozunu acmaya silkelenmesine yetmiyor. bize sormaniz bile hata. bu insanlar sizi kandirmiyor herseyleri ortada. bastan niyetlerini belli etmisler. size verdikleri deger de belli. daha sorulcak birsey var misempatiksalakcinni ?

16. 9 Şubat 2010
  17. aybuke07

aybuke07 İKİ AŞK ANNESİ ZAYIFLIYOR Üye

Beğenildi:
    88
    Ödül Puanları:
    153
    canım benim şahsi fikrim şu,

daha nişanlı olarak senin arkanda durmuyorsa evliyken hiiiç durmaz, görümcen ve kaynanan sana daha şimdiden laf sokuyorlarsa evlenince daha da azıtacaklar seni huzuruz edecekler bak gör.

ayrıca sevgi bir yere kadar, evlilik bambaşka bişey, bir süre sonra insanın gözü sevgi mevgi bişey görmüyor,senin o çok sevdiğin nişanlınla aynı evi paylaşınca ve seni sürekli ezdirdikçe huzursuz olacaksın kavgalarınız başlayacak, ve neden evlendim diye kendine sürekli soracaksın..

ya bu işe nişanlın sert bir set çekecek ya da sens sert şekilde set çekeceksin, o kadar, söylemedi deme dediklerim bir bir yaşanacak...

18. 9 Şubat 2010
  19. feryalcan

feryalcan Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    merhaba ben evlenmek üzereyim ve okadar kararsızım ki.görümcem ve kayınvalidemin laf sokmalarından okadar bıktım ki ne yamukluğum kaldı ne yılıklığım öğretmenim mesleğimi bile bırakıp çocuk bakmamı istiyolar nişanlımsa hep onların tarafında hep onlar haklı.hep olumsuzsun deyip beni yargılıyor.bıktım artık sizce değişme umudu varmı?düzelirmi herşey?onun yanında okadar iyilerki bana karşı inandıramıyorum yaptıklarına.önce eski kız arkadaşını anlattılar bana onu çok severdik diye vazgeçmedim.giyilmiş kıyafetini hediye etti görümcem olsun dedim içimden ses çıkarmadım.ailesi eşyaya düğüne karışmıyo o kadar evi hepsini kızlarına verdiler yine sustum.sizce böyle yürürmü bu evlilik?ben nişanlımı çok seviyorum

sonra zamanı geri almak istersin ama çok geç olur her şey boş gelir aşk meşk çünkü mutsuz olunca insan aşkı falan düşünmüyo....dünyada erkek çok ama sen bi tanesin ve bi hayat var elinde heba etme bence...