yardım edin kızlar kafama çok takıyorum:(

Konusu 'Jinekoloji / Kadın Hastalıkları' forumundadır ve aytaçç tarafından 14 Haziran 2008 başlatılmıştır.

14 Haziran 2008
    Konu Sahibi : aytaçç
  1. aytaçç

aytaçç Guest

kızlar ben her ay düzenli adetiimi oluyorum ama ancak adetim bittikten 10 gün sonra tekrar kahverengi kan geliyor ama sadece 3gün sürüyor normal adetim 8gün sizce bende ne sorunu olabillir? lütfen yardım edin

2. 14 Haziran 2008
  3. aytaçç

aytaçç Guest

byardım edebilecek olan yokmu acabasenağlama

4. 14 Haziran 2008
  5. tatli.cadi

tatli.cadi Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    bu konudan hiç anlamıyorum senin gibiyim ama canım neden bi jinekologa gitmiyorsun...sonuçları bizede bildir

6. 14 Haziran 2008
  7. bigstar

bigstar Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    bence hemen jinekoloğa git hormonlarına bakar genel muayene edr ne var ne yok çıkar

8. 14 Haziran 2008
  9. Missy

Missy CANIM OĞLUM Pro Üye

Beğenildi:
    30
    Ödül Puanları:
    153
    canım geçmiş olsun sen en iyisimi dok görün ihmal etme bak benim de de böyle olmuştu dok çok küçük yaram olduğunu buyüzden kan geldiğini sölemişti ben fitil kullandım çok şükür artık bu sorunum ortadan kalktı sende inş bişey yoktur... Her aymı böyle oluyor belki normaldir bilmiyorumki yanlış bişey söylemek istemem dediğim gibi dok sana yardımcı olucaktıra.s.

10. 14 Haziran 2008
  11. aytaçç

aytaçç Guest

çok teşekkürler kızlar.şöyle oluyor geliyor kahverengi ama ondan sonra 1saat boyunca gelmiyor ondan sonra bidaha gelmeye başlıyor.Her ay düzenli bir şekilde adetimide oluyorum ama neden böyle oluyor hiç anlamıyorum 3 4 aydan beri böyle olmaya başladı

12. 14 Haziran 2008
  13. husmen

husmen Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Merhaba Bende Adet Donemlerim De Istifra Ediyorum Kanin Cok Olmasi Zararliymis Hemen Bi Toktara Git Yumurtaliklarnda Bi Zedelenme Olabilir Emin Degilim