yardım edin kızlar

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve seydahancer tarafından 19 Mart 2009 başlatılmıştır.

19 Mart 2009
    Konu Sahibi : seydahancer
  1. seydahancer

seydahancer Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    kızlar ben 8 haftalık hamileyim ama içimde korkular var hiç bir belirtim yok acaba bebeğim içeride hala kalbi atıyormudur neden belirtim yok birde ben gece yatarken çok deli yatıyorum karnımın üzerine falan acaba bebeğe zarar verirmi of of çok dertliyim arkadaşlar ya bebeğime bişey olduysa kötükedihüso:eek:klava:

2. 19 Mart 2009
  3. angelhope

angelhope Minnoşumm Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    panik olmanı anlıyorum ama herkeste belirtiler olucak diye bi kaide yokki canım sen sadece kasılmaların varmı ona dikkat et ve ağır bişi kaldırma unutma riskli bi dönemdesin Allah istemedikten sonra hiç bişi olmaz bunları düşünüpte canını sıkma lütfen.

4. 19 Mart 2009
  5. seydahancer

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    tamam ama insan yinede huzursuz oluyor arada karnıma yada kasıklarıma azda olsa sancı giriyor normalmi yani

6. 19 Mart 2009
  7. orbiss

orbiss Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canımi lla her gebede belirti olacak diye bir sey yok.hatta belirtin yoksa rahat gebelik geçiriyorsun demektir.ben ilk kontrolümü 6+6 da gittim.15 gün sonrası için tekrar randevu verdi doktor.Ama ben bebeğimi merak ediyorum.görmek istiyorum dediğin an ,istediğin zaman gelebilirsin dedi.eğer kendini çok huzursuz hissediyorsan kontrole git istersen.

8. 19 Mart 2009
  9. angelhope

angelhope Minnoşumm Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    normal tabi canım büyüyor çünkü meleğin ama kafana çok takıyorsan bence randevyu al git en azından için rahatlar ...

10. 19 Mart 2009
  11. ikizler17

ikizler17 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    merhaba canım
    bende merak ediyordum benim gibi evhamlı varmı diye buldum sonunda:)))
    sen şimdiyi düşünüyosun .bende ya bebeğimi elimden düşürürsem ya merdivenlerden düşersek:)))))) iyice sapıttım anlıycağın:)))
    tam 6. haftamda niye midem bulanmıyo diye doktoru ayağa kaldırdım:))
    ama çok şükür herşey yolunda ve biz yanlış yapıyoruz
    Allah neyi ne zaman isterse verir bizim yapmamız gereken evhamlanmadan dua etmek arkadaşım hiç canını sıkma bebeğinide üzme:))

12. 19 Mart 2009
  13. seydahancer

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    doğru söylüyorsun ama elimde değil birde ben kiloluyun bu kiloda hamile kalmak zaten riskli ister istemez düşünüyorsun sendede hiçbir belirti olmadımı bende hiç belirti yok sadece arada karnıma ve kasıklarıma ağrı giriyor o kadar eşimede doktora gidelim demeye korkuyorum en ufak bişeyde hemen panik yapıyorum ama elimde değil doktor konrolum martın 31'inde daha çok var of of of of of

14. 19 Mart 2009
  15. cherry09

cherry09 içimmm kıpırrr kıpırrr Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ben de 5 hafta 5 günlük hamileyim..ikizlercim benim de hiç belirtim yok mide bulantısı vs. sadece ara ara giren sancılar ve sürekli uyku hali :)) hatta bugün sancılarım sanki daha fazla insann aklına herşey geliyo doğru söylüyosunn...valla sancı olmasa çalıştığımdan unutuyorum bile :))

16. 19 Mart 2009
  17. elif23

elif23 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    148
    seyda hancer canım ne yapıyon böyle üzülüp bebeğinide üzüyorsun yapma böyle bak ne güzel hamilesin tadını çıkar canım

sedacım sen 8. gün öğrenmiştinye canım erken gebelik testimi almıştın bide senin bebeğin tekmi ikizmi benimde bugün 5. günüm merak ediyorum

18. 19 Mart 2009
  19. Angel...baby

Angel...baby Kızım&Oğluşum Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    canım belirtilere takma kafanı sen bebeginin saglıgına bak o saglıklısa sorun yok ne güzel annesini yormuyo üzmüyo demekki dogdugunda da akıllı bir bebek olucak.:))) benimde belirtim yok yani ben ikiz bebek bekliyorum inş. dr söyledim ne güzel dedi 5 haftalıkken bulantılarım oluyodu şimdi cok sükür agrım sızım yok ben acıkcası cok memnunum cünkü agrı oldugu zmanada niye agrım oldu bişeymi olucak diye kafaya takıyodum....