yardım edin kızlar

Konusu 'Bebek Bakımı ve Beslenmesi' forumundadır ve duygukaan tarafından 3 Temmuz 2009 başlatılmıştır.

3 Temmuz 2009
    Konu Sahibi : duygukaan
  1. duygukaan

duygukaan Guest

oğlum 1 aylık benimde sütüm yetmediği için mama da veriyorum ama her seferınde çıkarıyor çıkardıktan sonra yıne aranıyo açmış gıbı tekrr mama vermelimiyim neden bu kadar kusar fazlamı gelıyor yoksa nolur yardımcı olun

2. 3 Temmuz 2009
  3. BitterCikolatam

BitterCikolatam Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    15
    Ödül Puanları:
    148
    hayırlı olsun canım bebegin.bende ilk başta meme veriyordum doktorum bana 2 saatte bir 30cc vermemi önermişti.sütünün artması için emzir aralarda humananın süt arttırıcı çayını da tafsiye ederim ben kullanıyorum işe yarıyovereliniortak

4. 3 Temmuz 2009
  5. sule-46

sule-46 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    cnm mamadan sonra da aranıyorsa emzik ver yada emzir gene. demek ki emme ihtiyacı duyuyo.
    bide besleyince hemen kaldırma demişti bizim dr.bi 10 dk filan kucakta 45 derece acıyla tutuyoduk.
    baska bir bilgi.
    bizim dr emzir ustune mama ver demişti.
    dün anne olunca anladm prg. bi dr öyle yapmak yanlış dedi.anne sütünün kimyası bozuluyomus öyle.emzirmenn ustune en az 1 saat gecsin öle mama verin dedi.

6. 3 Temmuz 2009
  7. duygukaan

duygukaan Guest

saol cnm tsk ederim çayıda bi deniyım inş işe yarar:KK43:

8. 3 Temmuz 2009
  9. duygukaan

duygukaan Guest

ağlıyo dıye kaldırıyoduk komple çıkarıyodu hepsını iyiki soledın cnm saol kaldırmıcam hemen

10. 3 Temmuz 2009
  11. esther

esther let the game begin... ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    148
    emme refleksinden aranıyodur. benim oğlum da seninki kadarken habire meme aranıyodu. meğer aç değilmiş. tartılınca anlamıştım