Yardim edin lutfeeeennnn !!!!!

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve BeBeGiM! tarafından 5 Nisan 2009 başlatılmıştır.

5 Nisan 2009
    Konu Sahibi : BeBeGiM!
  1. BeBeGiM!

BeBeGiM! Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    arkadaslar ya bilmiyorum neden ama iki gundur akintim oluyo normalde beyaz olur ama iki gundur kahverengi akintim var bu normalmi ? bilenler benide bilgilendirsin lutfen cok merak ediyorum 10 haftalik hamile oldugumu soyledi doktorum ama bazi nedenlerden dolayi gidemedim doktora ultrasyondan da bakilmadi bise mi var acaba cok merak ediyorum benneyaptımki yardimlariniz icin simdiden tesekkurler

2. 5 Nisan 2009
  3. paradises

paradises Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    düşük tehliken var canım hemem muayene olman gerekiyor.benimde lekelerim o haftalarda oldu düşük tehlikesi atlattım.canım vakit kaybetme doktora git.yerleşme kanaması dicem o 6. haftada falan oluyor.seninki 10 hafta olmuş büyük ihtimal kalpatışı başlamıştır.bişiy olmadan muayene ol.hberdar at bizi. Allah a emanet ol...

4. 6 Nisan 2009
  5. BeBeGiM!

BeBeGiM! Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    paradises cok tesekkur ederim yardimlarin icin dun ben hastahaneyi aradim ve 1 acilde bakindim idrar testi yapilmasi gerekiyormus hastahaneye idrar testim gonderildi ama baska birsey yapmadilar su an ne yapabilirim hic bilmiyorum ama cok korkuyorum ilk bebegim oldugu icin hic tecrubem bilgim yok
    yarim saat once yine basladi devam ediyor akintim cok korkuyorum ne yapsam bilmiyorum bakindigim yerde bana bazen bu akintilar nolrmaldir dediler ama senin de dedigin gibi dusuk tehlikesi de dediler :KK43:(((

6. 6 Nisan 2009
  7. baharcikk

baharcikk ali efe'm Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    canım bana da olmuştu akıntı şeklinde değil çok az lekelenme oldu ona rağmen 1 hafta istirahat verdi doktor. sakın kendini yoracak şeyler yapma mümkünse bütün gün yat. neden uzman doktora görünemiyorsun?sana ilaç ta önerecektir. dikkatli ol.

8. 6 Nisan 2009
  9. BeBeGiM!

BeBeGiM! Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    arkadaslar o akintilarimin ustune bugun kanamam oldu ve acilen hastaneye gittim doktor ultrasyondan bakti ve bebegin kalp atislarini gormedi bebek 5.5mm boyundaymis ve genelde 5.0 mm ken kalbi atmaya baslarmis ama benim bebeimin hala atmiyormus bana 1 hafta surec verdi bebegin boyu 6.0 mm olunca hala kalbi atmazsa dusuk oldugunu soyledi kizlar sizce su an kalbinin atmamasi normalmi cok korkuyorum cokkkkkk senağlama kanamam da var dusuk mu acaba senağlama

10. 6 Nisan 2009
  11. BeBeGiM!

BeBeGiM! Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    arkadaslar o akintilarimin ustune bugun kanamam oldu ve acilen hastaneye gittim doktor ultrasyondan bakti ve bebegin kalp atislarini gormedi bebek 5.5mm boyundaymis ve genelde 5.0 mm ken kalbi atmaya baslarmis ama benim bebeimin hala atmiyormus bana 1 hafta surec verdi bebegin boyu 6.0 mm olunca hala kalbi atmazsa dusuk oldugunu soyledi kizlar sizce su an kalbinin atmamasi normalmi cok korkuyorum cokkkkkk senağlama kanamam da var dusuk mu acaba senağlama

12. 7 Nisan 2009
  13. nurtursel

nurtursel Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    canım seni üzmek gibi olmasın .. bende aynı şeyi yaşadım. bu şekilde iki bebeğimi düşürdüm. sendede
    düşük tehlikesi olabilir. yada bebek içinde ölmüş olabilir dikkat et. sana zarar vermesin...

14. 7 Nisan 2009
  15. DOGANCAY

DOGANCAY Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    canım çok geçmiş olsun tesadüfen okudum yazını tecrübelerime dayanarak bilgi vermek istedim çok üzgünüm ama kanama başladıktan sonra düşük ihtimali 100%90 nasıl doktor anlamadım böyle bir durumda 1 hafta beklemek çok tehlikeli sen acil hiç vakit kaybetmeden iyi bir doktora git canım moralini bozma her şeyde bir hayır vardır

16. 7 Nisan 2009
  17. eftelyaaa

eftelyaaa Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    106
    canım çok geçmiş olsun bence başka bir doktora daha git kanaman varsa bekleyelim demek yerine ilaç filan vermesi gerekirdi

18. 7 Nisan 2009
  19. sersev79

sersev79 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    86
    canım çok fazla stres yapma ben 19 haftalık hamileyim 4 hafta öncesine kadar kanamalarım lekelenmelerim çok oldu yaklaşık 1-2 ayda sürdü dra gidiyorum herşey normal diyor yerleşme ve tutunma kanaması bunlar dedi adetten çok olmadığı sürece korkma dedi korkmamak eldemi ben 2 günde bir hastanede benim ikiz olduğu için okadar yoğun yaşadım canım düşük kanamayla değil rahim ağzı ile ilgili açıklık varmı bebek aşağıdamı herşeyine bakılması lazım drunun bir hafta vermesi güzel bişey daha minicik olduğu için görülmemiş olabilir hemen aldırmak o bebeğin belki elinde olan yaşam şansını elinden almaktır okadar küçük bi bebeğin en kötü ihtimalde bile sana zararı çok olmaz inşallah haftaya gittiğnde meleğinin minicik kalbini görür rahatlarsın canım