yardım edin lütfeeenn

Konusu 'Burun Estetiği' forumundadır ve vanilyalimuffin tarafından 8 Ağustos 2010 başlatılmıştır.

?

sen olsaydın hangisini yaptırırdın?

1. deniz akkaya

76,5%
  2. petek dinçöz

5,9%
  3. önerdiğim kişi:)

17,6%
    8 Ağustos 2010
    Konu Sahibi : vanilyalimuffin
  1. vanilyalimuffin

vanilyalimuffin En Vanilyalı Muffin ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    1.810
    Ödül Puanları:
    238
    9 ağustosta ameliyat olucam.eğer 9 una ayarlayamazsa doktorum 11 inde veya 12sinde yapacağını söyledi.ben deniz akkaya ile petek dinçözün burnunu beğeniyorum.sizce hangisininki güzel?bilmiyorumkismile hangisininki gibi istesembilmiyorumkismile yada tavsiye edebileceğiniz biri??aklinialirimsmile

Ekli Dosyalar:

2. 8 Ağustos 2010
  3. oske.06

oske.06 Afakanlar basıyor :) Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    Burun yaptırmak elbise almaya benzemiyorki
    önemliş olan güzel burunu değilde sana yakışacak burnu seçmek bence
    ama illa bi fikir dersen Deniz Akkaya derim
    petek dinçözün burnu yamuk çünkü

4. 8 Ağustos 2010
  5. yasminc

yasminc Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    6sında ameliyat oldum sonuç güzel olacak diyorlar ama çileden başka bişe değil acı çekiyorum resmen

6. 8 Ağustos 2010
  7. vanilyalimuffin

Beğenildi:
    1.810
    Ödül Puanları:
    238
    neden tatlım istediğin gibi mi olmadı başka bi sorun mu var?bilmiyorumkismile doktorun kimdi bu arada?bilmiyorumkismile

8. 8 Ağustos 2010
  9. vanilyalimuffin

Beğenildi:
    1.810
    Ödül Puanları:
    238
    çok teşekkürler fikrin içinopuyorumnanaktan peteğinki nin yamukluğunu göremedim ama kaydirigubbakcemile3 çok hoş durmuş özelliklede tam olarak yandan olmayan bi fotosu varya hani boydan poz vermiş çok beğeniyorum orda :kedi: gerçi birebir aynısı olmayacak ama ben ucunu öyle istiyorum yani o tarz bi burun yada deniz akkayanınki gibiaklinialirimsmile
    deniz akkayanınkine gelince çok farklı bi burnnu var kusursuz bi burunsositososito yada deniz akkayanınkinin ucu biraz daha kalkık olanı nasıl olurdu ki????bilmiyorumkismile bilmiyorumkismile bilmiyorumkismile

10. 8 Ağustos 2010
  11. vanilyalimuffin

Beğenildi:
    1.810
    Ödül Puanları:
    238
    sizden sinüs panoramik diye bi röntgen istedi mi doktorunuz?

12. 8 Ağustos 2010
  13. eluard

eluard Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    yuzunu gormeden oylama yapmamiz imkansiz aslinda bunun yaninda burun derin, burun kokun vs. bu burunlara el veriyor mu, yuzunle orantisi nasil duracak, doktorun bunlari sana uygun gorecek mi, bu sorulari da akla getirmek lazim. ben de cok isterdim petek dincozunki gibi ucu sivri bir burun ama maalesef burun derim kalin ve etli oldugu icin bu benim icin imkansizdi. o yuzden aklinda boyle ismarlama bir burun, ameliyat sonrasi sende hayal kirikligi yaratabilir. yaratmayadabilir tabi, umarim mutlu olursun sonucunla :)

mesela bu hatunun burnu cok kalkik ve kavislidir ama onden de genis bir burun. kimse onden genis olmasini istemez ama bu kiza cok yakisiyor burnu ve bebek gibi gosteriyor onu. yani yuzden yuze degisiyor her sey, simdi petek de desek deniz de desek bosa demis oluruz :)

14. 8 Ağustos 2010
  15. oske.06

oske.06 Afakanlar basıyor :) Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    evet benden istemişti içeride bi bozukluk varmı diye

16. 8 Ağustos 2010
  17. vanilyalimuffin

Beğenildi:
    1.810
    Ödül Puanları:
    238
    eluard,

doğru söylüyosunolumunekankayizsmile yüzüm küçük bi yüz:eek: doktorum bana ince bi burun düşünüyor.mesela ben bi foto gösterdim bakın çok güzel böyle olur mu dedim o burun ucu kalın sana gitmez dediboshayallersmile bende deniz akkayanınkinden istiyorum dedim ona yakın birşey yapıcam dedi.boshayallersmile ya biliyorum aslında bu çok saçma bişey fotoğraf götürüp işte bundan istiyorum demek doğru değil ama biliyosunuz insan telaşlanıyo.çünkü kimse istemez sonucu görüp de üzülmeyi bir de ben takıntılıyımdır.o yüzden bu fotoları götürüp hocayla eğriyi doğruyu konuşmak istiyorum.mesela dediğim gibi deniz akkkayanın burnunun ucu biraz daha kalkık olanı vs..

bu arada öpüyorum seni fikriniz benim için önemliydi teşekkürleropuyorumnanaktan

18. 9 Ağustos 2010
  19. ayisiltisi

ayisiltisi bıdıkkkk Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    ben hastatanede çalışıyorum canım sana dr akın demiralay ı tavsiye ediyorum bir çok ünlü hastası var ve şimdiye kadar gördüğüm en sevimli ve en sex burunları yapıyor =)