yardım edin lütfen napmalıyım ben :(

Konusu 'Ah Erkekler' forumundadır ve selimelike tarafından 3 Nisan 2010 başlatılmıştır.

3 Nisan 2010
    Konu Sahibi : selimelike
  1. selimelike

selimelike Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    mrb kızlar. sevgilimle 1.5 yıldır beraberiz :asigim: ilk başlarda herşey mükemmeldi benle çok ilgilenirdi her zaman haberleşirdik opuyorumnanaktan ama şimdiyse o kadar ilgisiz ki.bu konuyu çok konuştuk bana sevgisini gösteremediğini söyledi ama ilk başlarda gösteriyordu bu bi bahane biliyorum. bunu ona da söyledim.bana sorunları olduğunu söyledi anlatır bana çoğu şeyini benden onla daha fazla ilgilenmemi söyledi.elimde olmuo.soğuorum bnde ondan yavas yavas :uhm: o ilgime karşılık vermeyince içimden glmio daha doğrusu. napmam gerek kızlar ilgilenmedikçe ilgilenmio ilgilensem ilgilenmio.ayrılmak istemiorum seviorum onu :eek: ama birşeyler yapmam gerek böyle devam etmek istemiyorum
    yardım ederseniz sevinirim şimdiden teşekkürler :enbuyukkk: zemuszemus

2. 3 Nisan 2010
  3. hiçbir ilişki ilk günlerdeki gibi kuzu sarması olmaz. zamanla bazı şeyler rutinleşmeli zaten.artık sorunlarınızdan haberdar olan, birbirinizi anlayan , bazı sorunların düzelmesi adına bir süre görüşmemek gereksede sorun etmeyen aşamaya gelmelisiniz. tabi yaşınız 21 in üzerindeyse....

4. 3 Nisan 2010
  5. PessiMisst.91

PessiMisst.91 ÜniversiteLi Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    kaç yaşındasın cnm ... benim durumda seninkine benziyodu eski halinize dönmeniz zor.. ben dayanamamıştım ilgisizliğine artık ona ayrılalım demiştim o kabul etmedi biraz düzeldik gibi oldu ama yok toparlanamadık ayrıldık tamamen vayy be 7 ay olmuş... sende bırak ilgilenme dicem ama öyle olmuyo herşey daha kötü oluyo ya ayrılalım böyle olmuyo de yada adam akıllı konuş..

6. 4 Nisan 2010
  7. kirmizimum

kirmizimum Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    bence ilgini azalt zamana bırak.seni kazanmak isterse elinden geleni yapacaktır.yok eğer çok umursamıyorsa sende ayrılırsın.tabi burada senin ilgi derken ne beklediğinde önemli.çok fazlasını istiyorsan bunu bulman biraz zor bence.hele ki aradan yıl geçmişse

8. 4 Nisan 2010
  9. selimelike

selimelike Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    benim istediğim öyle benle sürekli ilgilensin değil sevildiğimi hissetmek istiyorum ben olmuo göstermio ben sevgimi gösteremiyorum dio bana :kızgın: seven kişi göstermezmi allah aşkına ya

10. 4 Nisan 2010
  11. selimelike

selimelike Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    yaşım 18 bu arada

12. 4 Nisan 2010
  13. kirmizimum

kirmizimum Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    sevgisini nasıl göstersin istiyorsun mesela?

14. 4 Nisan 2010
  15. selimelike

selimelike Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    daha sık arasın mesela.
    eskiden hasta olduğumda sürekli ilgilenirdi nasıl olduğumu sorardı ama şimdi unutuyor hasta olduğumu.
    2 haftada bir buluşmak istediğini söylüyor eskiden daha sıktı hafta 2 kez falan sölerdi buluşmak istediğini tbiki bnde söylüorum buluşalım diye ama işi olduğunu söylüo bana çoğu kez. böle basit gibi ama bnm için önmli şeyler

16. 4 Nisan 2010
  17. kirmizimum

kirmizimum Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    yok anladım seni.daha sık aramamasını anlayabilirim ama 2 hafta buluşmak için yeterli değil gibi.ee peki hayatında bi şeyler değişti mi?yani nekadar zamandır böyle.acaba bir sıkıntısı mı var?

18. 4 Nisan 2010
  19. selimelike

selimelike Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    aslında abaydır ilgisizliği başladı son 1 aydır bi kaç problemi var anlayışlı olmaya çalışıyorum ama biraz da beni anlasın istiyorum benimde sorunlarım var ama onla ilgileniyorum en azındn ona anlatıyorum her zaman.sormadan birşeyi anlatmama gibi bi huyu var soruncada hemen sölemez ısrar etmek gerek etmiyorum diye alnır :S çözemedim 1.5 yıl oldu hala anlayamıorum :S