yardım edin nolur

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve dafidaf tarafından 27 Mart 2008 başlatılmıştır.

27 Mart 2008
    Konu Sahibi : dafidaf
  1. dafidaf

dafidaf Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    merhaba arkadaşlar sabahtan beri burdayım anca üyelik aktif oldu bütün konuları okudum ama yinede yazın nolur belirtilerimi yazıyorum göğüs şişkinliği ağrısı sürekli 5 dk da bir idrar yapma demine kadar mide bulantım yoktu bişi yedim midem bulandı kokusu iğrenç geldi çok halsızım akıntım war ve öğlen test yaptım negatif çıktı diyip çöpe attım 5 dk sonra dayanamayıp tekrar baktım 2. çizgi hafif pembe ama belşirgin değil ama çizgiyi görebiliyosun hamilemiyim nolur ya kan tahlili yaptırmak istemiyorum lütfen cvp bekliyorum 10 aydır ewliyim we olmuyo doktora gittik hormonlarıma baktı başka test yapmadı erken çalışın dedi bi cvp yazın

2. 27 Mart 2008
  3. EU1

EU1 Guest

selam benımde aynısı olmustu bende test yaptıgımda cok beklemdım ve attım testı sonra aklıma geldı bı bakayım dedım 2 cızgı sılık cıktı tekrar yaptım yıne aynı sılıktı ve kan testı yaptırdım pozıtıf cıktı ıns senınde oyledır cnm ama sen emın olmak ıcın kan testı yaptır bence

4. 27 Mart 2008
  5. dafidaf

dafidaf Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ya korkuyorum negatif çıkacak die :KK43: e peki belirtiler ?? gebelik belirtilerimi

6. 27 Mart 2008
  7. ecemim2001

ecemim2001 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    canım silikte olsa çift çizgi çıkması gebe olduğunu gösterir ama sen istersen bir kaç gün sonra tekrar dene çok zor olduğunu biliyorum ama biraz daha sabır canım ama kesin sonuç tabiki kan testinde inşallah hamilesindir allah gönlüne göre versin

8. 27 Mart 2008
  9. EU1

EU1 Guest

bendede aynısı oldu sıtedekı arkadaslarım hep hamılesın dedı vede oyle cıktı ben hala durmadan tuvalete tasınıyorum ve goguslerım ck hassalasmıstı hala aynı

10. 27 Mart 2008
  11. aytii

aytii Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım eger 5 dk ıcınde cıktıysa sılıkte olsa hamılesın demektır
    Allahın ıznıyle ınsallah hamılesındır
    tekrar bı ıdrar testı yapsana bakalım ne olucak

12. 27 Mart 2008
  13. EU3

EU3 Guest

canım silikte olsa çift çizgi çıkması gebelik analamına gelir bu arada adetin geciktimi mide bulantısı,sık idrara çıkma adetten önce olması psikolojik adetten sonra başlıyor bu belirtiler bence kan tahlili yaptır hiç bekleme derim ben

14. 27 Mart 2008
  15. dafidaf

dafidaf Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ay inşallah Kurban OLDUĞUM YARABBİM bana bunu nasip eder iş yerindeyim we ateşim çıktı resmen artık düşünmekten ayy yine wcye gitmem gerek :KK70:

16. 27 Mart 2008
  17. streetpit

streetpit ''beatrix kido'' Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    inşallah hamilesindir cnm madem bu kadar çok isitiyorsun allah gönlüne göre versin.belirtiler uyuyor ama gene de kesin sonuç için bir kaçgün daha bekle bence...

18. 27 Mart 2008
  19. SodaLemon

SodaLemon Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    86
    sık idrara çıkmakta gebelik belirtisidir bende öyle olmuştu tabii yine kan testi yaptırsan kesin belli olur ....
    herşey gönlünce olsun...