YARDIM edin nolursunuz !!!

Konusu 'Gebelik' forumundadır ve gul007 tarafından 9 Temmuz 2009 başlatılmıştır.

9 Temmuz 2009
    Konu Sahibi : gul007
  1. gul007

gul007 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Merhaba Kizlar..

az evvel buraya kayit oldum ve size danismam gereken birsey var...

önce kisaca hikayemi anlatayim..

Ben yaklasik 5 yillik evliyim..ve yaklasik 5 yilimi vajinismus denen illete kurban ettim !

bundan 1 yil evvel ilk kez bi jinekologa gittim ve tahmin edin..Muayene olamadan ciktim geldim..Doktor bu sorunu ancak Kizlik zarinin amelyat ile alinarak cözülecegini söyledi ve ben 1 ay sonrasinda amelyat oldum..ama hicbir ise yaramadi..amelyattan sonra 1 yilimi daha vajinismuslu gecirdim..

VE ALLAHIMA bin süküüür olsunki..29.haziran 2009´da kendi cabalarimla ve asiri COCUK BEBEK HASRETIYLE kendimi toparladim kendime güc verdim ve vajinismustan kurtuldum..esimle iliskiye girebildim..
    ve esim ilk iliskide icime bosaldi..sonrasinda 1.temmuz,3temmuz 5 temmuz ve dün iliskiye girdik..(her iliskide agri hissediyorum ama esimin bosalmasini bekliyorum disimi skarak..)
    herneyse..

Simdi kizlar..benim sorum su :

1.Sizce bu ay hamile kalma sansim ne kadar ?? (iliskilerimiz yanilmiyorsam tam yumurtlama dönemime denk geldi,bir önceki ay 21.inde Adet olmustum..) yani sizce 4-5 iliski hamile olmaya yetermi ??

2. Sürekli kasiklarimda agri var..belimde agriyor..5 haziran sabahi saat 5 gibi cok midem bulanmisti,biraz uzanmistim ve gecmisti..ama sonrasinda birdaha midem bulanmadi..

3.hani hamilelik belirtilerinin cogu yok aslinda..misalen gögüslerin agrimasi mide bulantisi vs..
    ama ne bileyim..COK ISTIYORUM HAMILE KALMAYI ! hele 5 yillik vajinismustan sonra..

offf offf..inanin günleri geciremiyorum artik..su adet dönemi gelsede bilsem..

Son düzenleme: 26 Temmuz 2009
  2. 9 Temmuz 2009
  3. MaviEge

MaviEge DENİZCİM VE BİRİCİK KIZLARIM Üye

Beğenildi:
    28
    Ödül Puanları:
    148
    canım hiç belli olmaz.tabii kalmış olma ihtimalin var.bir seferde ilişkiye girsen bile bu tutarsa hamile kalırsın.ben de kürtja oldum bebeğimin kalbi durduğu için.3 ay ara verdik.ben 6 ay bekledim ikinci bebeğimi kucağıma alana kadar.eşim denizci benim askeriyede.göreve gitmeden bir gün önce beraber olduk ve şuan hamileyim.düşün 6 ay sürekli ilişkiye girdik muhtemel günlerde olmadı ama ayda bir kere olduk ve oldu.allahıma şükür 4 aylık hamileyim.darısı başında inşallah.geçmiş olsun.kendini sıkma sakın ve kafana takma.inan psikoloji çok etkiliyor.

4. 10 Temmuz 2009
  5. yabangulu07

yabangulu07 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    insallah kalırsın canım bende o sınır bozucu beklemelerdeyım tarıhler gunler....kafayı yıyecem
    ama rahat ol
    yumurtlama gunlerınde ilişkiye ger adetın baslamasından sonra 9 ve18 günler arası
    allah inşallah cok bekletmez

6. 10 Temmuz 2009
  7. kapkara

kapkara Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    5 yıllık vajinismustan sonra bence hemen bebek telaşına düşmeyin ya..tadını çıkar biraz rahat rahat ilişkiye girmenin...ama illaki bebek diyorsan da evet,hamile kalabilirsin,ama beklemekten başka çare yok...

8. 10 Temmuz 2009
  9. cicekcik

cicekcik 02.08.10 Üye

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    146
    elbetteki hamile kalma şansın var ama sağlıklı olan her çiftin bir ay içinde hamile kalma şansı %20 inşallah sende o %20 lik dilimin içinde olursun canım

10. 10 Temmuz 2009
  11. gul007

gul007 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    cevaplariniz icin gercekten cok sagolun kizlar..

cicekcik arkadasim insallah dedigin gibi %20lik kadinlardanimdir..(inan ilk denemede hamile kalmayi öööyle cok istiyorumki..)

valla yabangülü canim gercekten beklemek cooooooook zoooorrr..insan her an her saniye bunu düsünüyor --> acaba hamilemiyim acaba degilmiyim..hamile kalirsam felan filan...

ecem_1912 caaaniiim inan senin adina COOK SEVINDIM..ne güzel..4 aylik hamilesin:nazar:..Darisi bizlerin basina INSALLAH !

kapkara inan allah kimsenin basina vajinismus belasini vermesin ama olmus olsaydin hele hele 5 yilin sonunda inan bana bebekten baska hicbirsey düsünemez hale gelirdin..bunu anca yasayanlar anlar...:çok üzgünüm:

12. 10 Temmuz 2009
  13. kenyaa

kenyaa annesinin kuzusuuuu Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    hakkında hayırlısı olsun canım...

14. 10 Temmuz 2009
  15. gul007

gul007 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    sagol canim,hepmizin hakkinda hayirlisi..:1hug:

16. 11 Temmuz 2009
  17. Sarissa

Sarissa uyudun uyanmadın olacak.. Üye

Beğenildi:
    35
    Ödül Puanları:
    148
    ben de kapkara arkadaşıma katılıyorum
    karar sizin elbette ama
    siz daha yeni evli gibisiniz şimdi
    tadını çıkar biraz
    çevre baskısı filan çoktur tahmin edebiliyorum
    bu sizin hayatınız sonuçta
    insanlar evlilikte tek amaç çocukmuşş gibi davranıyorlar
    biraz eşini de düşünmelisin bence
    adam 5 yıl beklemiş tam bulmuşken hamilelik
    yine de çok istiyorsanız hamilesinizdir inşallah.

18. 11 Temmuz 2009
  19. fsahin

fsahin Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    kaç kere yaptığın önemli değil eger gününse 1 kerede bile hamile kalabilirsin inşallah hamilesindir