Yardım edin (( Sizce sevgilim beni kullanıyor mu?

Konusu 'Aşk Hikayelerimiz/Dertlerimiz' forumundadır ve cileklisabun tarafından 9 Ocak 2009 başlatılmıştır.

9 Ocak 2009
    Konu Sahibi : cileklisabun
  1. cileklisabun

cileklisabun çilek Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    mrbb ben yeni üye oldmm=) benm ilişkim 4 aylık. (erkek arkadaşımın en uzun ilişkisi bu arada.) arkadaşlarım seni kullanıyo diyo ama tarafsız birilerine ihdiyacım var=( ..
    ailesiyle tanıştırdığı ilk kızım ve genelde 1 ayda sıkılırmış bu kez sıkılmadı. ama çokta ilgili değil yani merak etmez mesaj atmaz... bacağı kırık dışarıya pek çıkamadığından çok sıkıntıda olduğunu öne sürüyo ilgisizsin dediğimde. beni sevdiğini söylemez mesela sadce ben söylersem.. sevmiyosun dediğimde neden senle oluym o zaman der. bende bunu düşünüyorum çünkü ortamında takılabilceği çok kız var ama 4 aydır benimle. . arkadaşlarınada hiçç bahsetmiyo benden. sevgilisi olduğunu bliyolar ama o kadr.. ayrca beni üzmekten korkmaz. bide borç para istiyo verdim 1-2 geri alamayınca istediğinde vermedim bozuldu biraz.. ama bazende benim için borç bulup beni dışarıya çıkarıyo. (aile durumları orta) bide cinsel ilişkimiz var sayılır. istemediğim günlerde çok kızıyo. son olarak eskiden özlediğini söyler hergn görüşmek isterdi. şmdi görüşmeyeli 1 hafta oluyo ama özlemek veya görüşmek istediğini söylemedi. geçen günse öpmedi bile çok soğumuş gibiydi. sonra yine aşkımlı muhabete geçti. göründüğü gibi çokk karışık.. sizce kullanıyomu beni yani sevse daha ilgili olmazmı?? kız arkadaşlarım senle sadce bazı şeyler için birlikte para cnsel hayat vb diyolar ama?? :sm_confused: :1no2: senağlama

2. 9 Ocak 2009
  3. MaviEge

MaviEge DENİZCİM VE BİRİCİK KIZLARIM Üye

Beğenildi:
    2
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    38
    kullanıyor mu bilemem ama herkesin sevgiyi ilgiyi gösterme biçimi farklıdır.onun yapısı budur belki.bir de 4 aylık erkek arkadaşnızla cinsel ilişkinizin bu kadar erken olması biraz düşündürücü tabii.

4. 9 Ocak 2009
  5. cloudy

cloudy en iyi koca ölü kocadır:) Üye

Beğenildi:
    1
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    evet acı ama gerçek seni kullanıyo...
    bak sen bile farkındasın ki acaba beni kullanıyo mu diye başlık koymuşsun yazına
    kendini kullandırıp gururunu ayaklar altına aldırma bence
    sevgilinle aranıza gerekli mesafeyi koy
    hatta terk et çünkü hiç bir kız bunu haketmiyor
    sende kendine bu kötülüğü yapma bence

6. 9 Ocak 2009
  7. cileklisabun

cileklisabun çilek Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    çok seviyorum terketmek çok zor ya =/ acaba istediklerini yapmayarak denesemmi ? ='(

8. 9 Ocak 2009
  9. aylin01

aylin01 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    tabiki kullanıyor.daha yaşın çok genç lise çagındasın. önünde üniversite var,düşünmen gereken bir hayatın var.elbette zamanla erkek arkadaşların olacak ama daha bu yaşta iken kendini harçatman çok yanlış.merak etme ilerde cinsel beraberliginde olacagı ,seni sevecekte çok insan bulursun.şimdiden bu tür konulara dalarsan ilerin iyi degil.abla tavsiyesi olarak bu sözlerime kulak vermeni isterim.ama hayat senin.unutma senin de hayatta sorumlulukların oldugunu bil.Mesala annen ve baban gibi onları üzme .

10. 9 Ocak 2009
  11. glsh85

glsh85 Guest

sen arama sorma senı sevyrm deme bakalım nolcaKk

12. 9 Ocak 2009
  13. Asmin

Asmin Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    16
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    38
    bence onun istedigi seyler para cinsellik gibi seyleri iliskinizden bir sure uzak tutup onu denemen hakkaten sevip sevmiyor oldugunu sana gostrebilir.
    bana kullanmaktan cok aski yasama bicimi bu gibi geldi aski bilmiyor olabilir yani.. duygularindan bahsetmeyi gogsune yaslanip sadece muhabbet etmeyi elini tutmadan sana dokunmadan hicbirsey beklemeden seni sevmeyi bilmiyor olabilir.. ama bunlari anlamanin en guzel yolu oncelikle samimi bir konusmadan sonra da denemelerden gecer. her sekilde zahmetlidir.. ama goze almaya deger bence.

14. 9 Ocak 2009
  15. y3s3min

y3s3min Hayal Dünyası... Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    kusura bakma ama kız arkadaşından borç para isteyen bir adam , dışarı çıkacağınız zaman borç para alan adamdan ne beklenir, ya anlayamadım valla yanlış anlama ama içimden böyle demek geliyo belki ağır olacak ama şimdiden özür adam alacağını almış umursamaz tabi artık demek geldi (kırdıysam özür )

16. 9 Ocak 2009
  17. cileklisabun

cileklisabun çilek Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    evet ya en çok onları üzmekten korkuyorum ama hayır diyemiyorum -.- bi anda bitiremem ama kendimi soğumam lazım senağlama her zaman iyi tarafından bakıyorum aslında mesajımı görmemiştir uyuyodur falan ama.. :1no2:

18. 9 Ocak 2009
  19. cileklisabun

cileklisabun çilek Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    yok kırılmadım haklı olabilirsin zaten herkes aynısını söylüyo.